246 צפיות | 0 תגובות

מאת יניב

CFNM- נשים לבושות בחברת גברים עירומים. ז'אנר קיים, אבל מאוד נידח.
פטיש קטן משלי.

חלק 1:
חוף הים.


ים, שמש, חול, שקט. בלי לימודים, בלי חברה, בלי חברים ובלי משפחה, לבד לבד. אני צריך את זה לפעמים, את השקט הזה. החוף ריק יחסית. תמיד הוא ריק יחסית באמצע השבוע. רק כמה בודדים, חלקם נודיסטים, חלקם סוטים ואני – בן 26, מעיז סוף סוף להוריד את התחתונים. תמיד לוקח לי זמן, צריך להתרגל לסביבה, לצבור בטחון. איזה כיף הרגשת החופש בגוף, מעט אופוריה, עירום לחלוטין ולא בבית……..

עבר זוג, מביט ומסתכל. אני יושב די רחוק אבל הם רואים ועוד איך. האישה מביטה מסירה מבטה, מביטה שוב ומסירה, כנראה שהיא רוצה להביט אבל הוא….. אותו זה לא מעניין והם ממשיכים בדרכם, לטייל בחוף. עוד כמה גברים עוברים, מביטים, בוחנים וממשיכים הלאה. זה תמיד מרגש אותי מחדש , להיות חשוף. אני בשלי, שוכב לי על הגב. ניצול מלא של יום חופש. הגיע גבר, כבן 40+ והתיישב כעשרה מטרים ממני. הוא התקרב אלי לאט לאט כמחצית הדרך בנינו.מתקרב ומביט. מוזרה הסיטואציה הזאת. המצב הזה קורה לי די הרבה, אחרי הכל החוף הקרוב הוא מקום מפגש להומואים (וגם קצת לסקרנים כמוני) ומלא בסלעים שאפשר לקבל פרטיות בניהם. מתקרב ומוריד מכנסיו, חושף איבר גדול, לבן ויפה. הזין שלו מתחיל לעמוד. הוא מעסה את הזין שלו קלות, מורח עליו שמן שיזוף, מביט עליי ומתחיל לאונן, מעסה את אשכיו קלות ומעביר את ידו השניה לאורך הזין המשומן שלו. עובר עוד בחור, משוחח בסלולרי שלו, מביט עלינו ומנסה לראות משהו בסלולרי כאילו מחפש קליטה. על מי הוא מנסה לעבוד? במקום הזה אין קליטה לשום רשת סלולרית שבעולם. שמתי לב לנקודת האור האדומה מהסלולרי שלו שנדלקה. shoot, הוא צילם, שיבושם לו. הראשון ממשיך לאונן ומסתכל עליי, גם אני עליו אבל לא יכול להישיר מבט. לפתע אנחה יוצא מפיו והוא כולו באקסטזה, מניע את ידו בקצב מהיר יותר ויותר, היד השניה מעסה עדיין את האשכים ואז זה בא, זרם של שפיך לבן מושפרץ מאיברו לביטנו. לא יאמן כמה זרע יש לו, פשוט בחור פורה. הבטן שלו מלאה בשפיך לבן והוא נעמד. הזין הלבן שלו הפך לאדמדם משומן, רועד מעט. ואז הלך לים, שטף עצמו ועזב את המקום.

שתי צעירות התקרבו. מרחוק נראו טוב, רזות ובהירות, בגדים ותיק. אני מתרגש. במצב אחר הייתי לובש תחתוניי בחזרה אבל במקרה הזה משהו עצר מבעדי. התקרבו עוד יותר, באמת נראות טוב. אחת בלונדינית השניה ברונטית, משהו כמו גיל 20. נעמדו לידי שוחחו, כנראה התייעצו והתיישבו. הלב דופק מהר יותר ואני אפילו מתרגש. החלטתי להכנס למים להרטיב את עורי הצרוב. סקרן לתגובה. המיי קרים ונעימים. כמה דקות הספיקו לי. יצאתי החוצה מנער את שערי הארוך ומביט למטה. קרה מה שציפיתי. הזין שלי התכווץ מהמים הקרים. גם ככה אין לי זין גדול ועכשיו הוא אפילו יותר קטן. השקרים על מנת לגרום לגברים לבטחון עצמי מדברים על 14-15 ס"מ בממוצע, לי יש בקושי את זה. תמיד הייתי צריך להתאמץ יותר עם בחורה במיטה, לפחות בהרגשה. יצאתי החוצה לכוון הדברים שלי, הולך ממש לקראתן אבל לא מעיז להביט עליהן. ישבתי והתעסקתי בכתיבה במחברת שלי, מרים מבטי לראות מה הן עושות והאם הן מסתכלות. צוחקות להן ומידי פעם מביטות. עוד נודיסט הגיע. מעצבן. יושב ומביט ואז הוא קם ללכת. מרחוק זוג נודיסטים מתחרמן, כנראה הזוג שחלף על פני. פתאום, הברונטית קמה, נעמדה, הביטה אליי והחלה להתקדם לכווני. היתה לה סיגריה מכובה ביד והבנתי לשם מה היא באה. כמה מביך זה היה, הרגעים הללו והזין שלי מתחיל לנוע לכוון מעלה. רק שלא יעמוד……….
"סליחה, יש לך אש אולי?", שאלה.
"כן, בטח", עניתי, מתרכז בהחזקת הדם בתוך גופי ולא באיברי.
הושטתי יד לתיק וחיפשתי. למרות שזה לקח רק כמה שניות זה נראה כמה דקות. אני עירום לחלוטין, מתאמץ לחסום את זיקפתי והיא יפיפיה צעירה, מביטה על כל כולי. מצאתי והושטתי לה את המצית.
"תודה", אמרה והלכה.
עקבתי אחריה עד שהיא התיישבה ואז שתי הבנות צחקקו בקול והביטו עליי. כמה מביך……. בהמשך הברונטית הגיעה עוד פעמיים לבקש מצית ותמיד הייתי צריך לחסום את זקפתי ממנה. לאחר כחצי שעה, שתי הבנות קמו והלכו.

ראיתי מישהו מתקרב מרחוק, מתאמץ לראות ומגלה שזאת אישה.מתקרבת והולכת, מביטה סביב, קולטת אותי ובאה לכווני. אני מתרגש מעט. כשהיא קרובה מספיק אני יכול לזהות שהיא כבת 30+, מעט מלאה אך עדיין חטובה, עם עור די שזוף.מתקרבת עוד, כחמישה מטרים ממני ונעמדת. ביישן כמוני….. הייתי נבוך ושקלתי ללבוש את התחתונים בחזרה אבל משהו עצר מבעדי לעשות זאת. אז מה שתסתכל זה לא צריך להפריע לי. הוציאה מגבת מן התיק, סידרה, פשטה את שימלתה וגילתה ביקיני יפיפה ודי קטן. גוף יותר סקסי ממה שתארתי וראיתי קודם לכן. שדיים די גדולים, מאיימים לקפוץ מחזייתה הכתומה ותחתונים קטנים תואמים אבל לא חוטיני. תחתונים משגעים אותי ואני מרגיש תזוזה קטנטנה באיברי והתרגשות בגופי. חולפות חמש דקות והיא מציתה סיגריה. גם לי בא אחת ומוציא את הקופסא והמצית. מנסה להצית אך היא לא עובדת. מנסה שוב ושוב כמה פעמים.
"כוס אמק", אני אומר בקול והיא מסתכלת עליי עם סיגריה דלוקה. הביטה עליי ואני עליה ולפתע שלפה את מציתה והושיטה לכווני כסימן. לא נראה לי שיש לי ברירה אלא ללכת אליה.
"בבקשה", הושיטה לי את המצית.
"תודה", אמרתי והצתתי את הסיגריה.
מקרוב היא נראית הרבה יותר טוב, ממש סקסית.
"כל הכבוד לך על האומץ", אמרה, מביטה ממשקפי השמש שלה.
"מה?", שאלתי.
"כל הכבוד, אמרתי, ככה להיות עירום על החוף, למרות שאין כאן הרבה אנשים", חזרה והבהירה.
"אה…. לא…. אני לא אמיץ", צברתי מעט בטחון. "לקח לי זמן להתרגל".
"אז מאחר ואנחנו לבד כאן, אולי תבוא לשבת לידי וננעים את זמננו?"
וואו. יכול להיות שהאשה הסקסית הזאת מנסה לפתות אותי? ההצעה לפחות מפתה….. אי אפשר לסרב. הנהנתי בראשי לחיוב וחזרתי להעביר את חפציי. פרסתי את הלונג לידה והתשייבתי.
"קל להיות אמיץ כשאתה נראה טוב", הפתיעה.
"אני?" ,הרגשתי את הדופק שלי מהיר יותר ואת הזין שלי זז. התכופפתי קדימה בכדי להסתיר.
"הבכתי אותך? אני מצטערת", אמרה בנוגעה בי קלות על גבי.
הזין שלי עמד מייד במלואו. היא שמה לב.
"זה בסדר אתה לא צריך להתבייש", אמרה ונגעה בכתפי מושכת אותי לאחור קלות, "זה טיבעי. וחוץ מזה אני יודעת שאני אישה מושכת".
בעודה נוגעת בי, שלחתי יד לכוון החזה שלה, לא מאמין להזדמנות שנפלה בחיקי, והתקרבתי לכוונה.
"הופה הופה, לא לא לא, אני לא התכוונתי לזה", אמרה במושכה את ידי ממנה.
הייתי בשוק. יושב שם עם אישה סקסית בטירוף שאני לא מכיר, עירום לחלוטין והזין עומד לי. נמלאתי שתיקה. פשוט לא ידעתי מה לומר.
"פשוט חשבתי…… ש……." גמגמתי.
"אני מצטערת אבל זה בסדר" הרגיעה בקול רגוע אבל זה לא עזר להרגיע את הזיקפה.
הביטה אל איברי העומד וחייכה, הורידה את משקפיי השמש הכהים ואמרה "לא גדול במיוחד, קטן וחמוד. כמה יש שם? 12 13 ס"מ?".
"כמעט 14", נעלבתי, אבל הזין עמד ושמר על קושיו.
"איבר יפה ועומד כמו טיל", זרקה.
השפלתי את מבטי במבוכה.
"מה יש לכם הגברים? רק זה מעניין אתכם? אורכים וגדלים? לפחות הוא עומד, תגיד תודה".
"תודה", אמרתי, מנסה להפיג את המתח והיא חייכה.
"עכשיו תשען אחורה ותרגע, כמו שהיית מקודם, לפני שישבת כאן".
נשענתי אחורה, יישרתי את רגלי ונתתי לאיבר העומד שלי לבלוט החוצה בלי להסתיר כלום.
"רונה", שלחה ידה ללחיצה.
"יניב", לחצתי את ידה
"אז אתה בא לכאן המון, נכון? כבר ראיתי אותך פעמים ספורות, תמיד יושב מרוחק", הפתיעה שוב.
"כן, באמצע השבוע, כששקט כאן", עניתי. "לפעמים, לנוח מהכל", והמשכתי להסביר.
מכאן השיחה התקדמה לכוונים שונים והתרגשתי פחות. סיפרתי לה על עצמי, החברה שלי, המשפחה, הלימודים, שאני מחפש עבודה ועוד והיא סיפרה על עצמה, גרושיה, ביתה בת ה18 ושהיא כבר בת 41 (לא האמנתי…..), על גרושה המנייאק, ההון והוילה שהשאיר לה לאחר הגרושין ועל עבודתה כצלמת ועוד. מידי פעם נכנסנו למים להתרענן.
לעיתים, ונראה לי שהיא שמה לב, בהיתי בגופה החטוב. הזין שלי תמיד הגיב למראית העין ועמד, אבל כבר לא התרגשתי, למרות שעדיין הייתי נבוך והיא תמיד הרגיעה אותי ואמרה שזה בסדר.
לאחר כשעה וחצי של שיחות, רביצה על החול ותנועות עלה וירד של הזין שלי, השמש החלה שוקעת.
"טוב", אמרה רונה "הגיעה השעה ללכת".
הרגשתי אכזבה והרגשה משונה בליבי. הרגשת עיזבון. כל כך נהניתי איתה והנה היא הולכת. איזה באסה.
"תשמע, אתה בחור נחמד, חרמן אבל נחמד", אמרה. "אבל מי לא חרמן?", חייכה. "אם תרצה, תוכל לבוא לוילה שלי לבלות בבריכה בעירום וללא חשש ממציצים וסוטים בסוף השבוע", הפתיעה בפעם המי יודע כמה. "נוכל להמשיך את שיחתנו".
"אשמח" אמרתי, אם רק היתה יודעת שאני סוטה….. או שאולי היא כבר יודעת?
החלפנו טלפונים ורונה אספה דבריה והלכה. גם אני אספתי את הדברים שלי והתכוונתי ללכת. חשבתי לעצמי שאני כל כך חרמן שאולי אאונן בסלעים שמאחורי, גם ככה אין שם אף אחד וגם לא בסביבה.
הלכתי אל הסלעים, נכנסתי ומצאתי לי מקום נוח לישיבה ומוסתר. הייתי כבר עירום ומשחתי את הזין שלי בשמן. יושב, מביט לשקיעה, אבל חושב על רונה והגוף המדהים שלה ומאונן. לא לקח הרבה זמן וכבר הרגשתי שאני קרוב לשיא. הייתי חרמן בטירוף. ואז זה הגיע, הרגע הנכסף. השפרצתי כמות מכובדת של שפיך על ביטני. כל הכבוד לי, ממש בחור פורה….. ולפתע שמעתי צחקוקים, הבטתי למעלה ומעליי, כשני מטרים עמדו שתי הצעירות שישבו קודם לידי הפעם מעלי, הביטו וציחקקו. כשהבטתי למעלה לכוונן, הן התגלגלו והתפוצצו מצחוק. בהחלט אחד הרגעים המביכים של חיי. לאחר כדקה, בעודי אוסף את חפציי, הן עזבו ושמעתי את צחוקן הולך ונעלם.

המשך יבוא.

אשמח לקבל תגובות מאחר שזה הסיפור הכתוב הראשון…..:
[email protected]
יניב

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

סיפורי סקס

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

3 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

לאורך חוף הים התיכון, דרומית למטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת העיר המקסימה בת ים. לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים השכנות שלה, בת ים היא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

סיפורי סקס

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

3 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

כשמדובר במיניות האדם, יש מעט דברים מרתקים ומגוונים כמו השימוש בצעצועי מין. מהתרבויות העתיקות של מצרים ויוון ועד העולם המודרני, צעצועי מין מילאו תפקיד משמעותי במיניות האדם. בין אם משתמשים…

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

סיפורי סקס

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

4 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

המונח "נערת ליווי" מגיע לעתים קרובות עם קונוטציה שלילית, ומעלה דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או עולם תחתון מפוקפק. עם זאת, תפיסה זו רחוקה מהאמת. נערות ליווי היו חלק מהחברה…

חשיפת האמת על נערות ליווי: צלילה עמוקה לעולם השירותים הנלווים

סיפורי סקס

חשיפת האמת על נערות ליווי: צלילה עמוקה לעולם השירותים הנלווים

6 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית, הקשורה לפעילות שערורייתית ובלתי חוקית. עם זאת, תווית זו אינה מייצגת במדויק את העולם העצום והמגוון של שירותי ליווי. למעשה, נערות ליווי…

העולם של נערות ליווי: כל מה שרציתם לדעת

סיפורי סקס

העולם של נערות ליווי: כל מה שרציתם לדעת

7 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

עולם נערות הליווי תמיד ריתק אנשים, בין אם זה מתוך סקרנות או סקרנות. יש הרבה תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים סביב המקצוע הזה, אבל האמת היא, יש הרבה יותר ממה שנראה לעין.…

חשיפת עולם סרטי הסקס: סקירה מקיפה של ז'אנר שנוי במחלוקת

סיפורי סקס

חשיפת עולם סרטי הסקס: סקירה מקיפה של ז'אנר שנוי במחלוקת

7 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

סרטי סקס, הידועים גם כסרטי מבוגרים או סרטים פורנוגרפיים, היו נושא למחלוקת וקסם במשך עשרות שנים. מימיו הראשונים של הסרט האילם ועד לעידן המודרני של הזרמת האינטרנט, הם התפתחו והסתגלו…