תנוחות בחוץ

נכתב במדור מדריכי סקס

231 צפיות | 0 תגובות

תמיד שמענו על הנפלאות של סקס בחוץ. אולי זו תחושת הסכנה שהופכת את הפעילות למרגשת כל כך.
אנו רק נציג לכם מה אפשר לעשות. אם תתפסו זה על אחריותכם המלאה!
הכלל הראשון הוא למצוא מקום בו לא ניתן לראות אותכם.
הכלל השני המיקום חייב להיות בחוץ.
בגלל החשש להיחשפות ברוב התנוחות מומלץ להגיע למקום בלבוש נוח לחדירה. האישה יכולה לבוא בשמלה או חצאית קצרה (תחתונים הם המלצה בלבד). הגבר יכול ללבוש תחתונים אם פתח הצצה ומכנסיים עם ריצרץ או כפתורים.
רוב התנוחות הן בעמידה או הישענות אך בחלק מהמקרים ניתן לאלתר ישיבה ואפילו שכיבה.

בשירותים ציבוריים
מומלץ לבחור שירותים נקיים (ברוב בתי המלון יש כאלה)
משום מה, כשגבר נתפס בשירותי נשים יש בלגן, צעקות ואנשי ביטחון, אך כשאישה נתפסת בשירותי גברים יש חיוכים גיחוכים ומחליקים את זה הלאה. אז תבחרו בשירותי הגברים. הגבר יכול להיכנס לפני זה ולבדוק שהשטח פנוי (ונקי) ורק אז לקרוא לאישה.
אתם יכולים להיכנס לתא ולנעל אותו שם אפשר גם להתפשט לגמרי ולבצע כל תנוחה שהצפיפות מאפשרת (דרך אגב שירותי נכים מרווחים יותר). אם אתם מחפשים ריגושים וסכנה אתם יכולים להשאיר את הדלת פתוחה או בכלל לא להיכנס לתא. (המראה מול הכיור יכולה להוסיף הרבה לתנוחה).

בים
את הים נחלק לשניים.
התנוחה הראשונה היא בחוף מבודד. אפשר בשעות השקיעה, רצוי להביא שמיכה, שתייה אוירה רומנטית. מתפשטים ומתפלשים בחול ערומים. סקס בחול לא תמיד נוח אבל חוויה מעניינת משם אפשר להיכנס למים ניתן לעשות את זה במקום בו המים פוגשים את החול הגלים יוסיפו לכם המון לחוויה.
התנוחה השניה היא בחוף רחצה ציבורי. נכנסים למים (לבושים) שוחים קצת לעומק, רחוק משאר המתרחצים, ושם חולצים איברים מבגדי הים. רצוי לא להוריד את בגד הים אלה רק להטות אותו הצידה, הים סוחף דברים בקלות וזה לא חוויה נעימה לרוץ לחוף מלא אנשים ולחפש מגבת להסתתר מאחוריה.

בריכה

גרסה משופרת של הים. וגם היא מחולקת לשניים:
התנוחה הראשונה היא בבריכה פרטית. הסכנה שם פחות גדולה (רק מהשכנים) אבל זה בחוץ והיינו חייבים לצין את זה.
התנוחה השניה היא כבר יותר מעניינת. בריכה ציבורית. כאן האתגר קשה ולא מומלץ למתחילים. רחצה לילית יכולה לשפר את התנאים אבל לא תמיד. אם הבריכה עמוסה אז תשכחו מזה אבל אם מצאתם פינה שקטה, פשוט תתחבקו ותתנשקו כאילו כלום לא קרה. אם אתם רואים שהכל בסדר שלפו את האיבר של הגבר וללא הורדת בגד הים של האישה (מהצד) החדירו אותו. אתם חייבים לשמור אל איפוק מסוים, יש סיכוי גדול שהמציל יבוא אליכם כשהוא ישמע "אוי.. כן..כן… אתה גדול".

בגינה
וכמו שהתרגלנו עד כה, גם כאן נחלק את התנוחה לשתיים:
הראשונה והקלה היא בגינה הפרטית. כמו בבריכה הפרטית הסכנה כאן קטנה אך עדיין מהנה מאוד.
התנוחה השניה קצת יותר מענינת. הגינה הציבורית. בגינה הציבורית ניתן למצוא שיח גדול שיסתיר וגם ניתן להגיע בשעות מאוחרות בהן בדרך כלל הגינות ריקות. ניתן למצוא ספסל ציבורי נידח בפארק הירקון, הגבר ישב לאחר שהוא חילץ את איברו והאישה יושבת עליו.

חצר אחורית
בעיר הגדולה לא תמיד ניתן למצוא גינה ירוקה או חצר פרטית.
תנוחה זו מיועדת לעירוניים.
בכל גוש בתים ניתן למצא חצרות אחוריות, לפעמים הן משמשות כחניה לדירי הבית ולפעמים הן סתם נטושות. מומלץ להגיע בשעות המאוחרות מחשש לפגישה בילדים או בדיירים.

מאחורי גדר ברחוב

גרסה משופרת של החצר האחורית. במקרה זה אנו משתמשים בחצר הקידמית של בית הדירות או הבית הפרטי. אנו נשען אל אותה גדר הפונה לרחוב. רצוי שהגדר תהיה אטומה לחלוטין ומספיק גבוהה כל שרק החלק העליון של הגוף יציץ החוצה.
האישה יכולה להישען על הגדר כך שהגבר יוכל לחדור מאחור.

תא הלבשה בחנות בגדים

תנוחה זו לא ניתנת לביצוע בכל תא הלבשה. בחיפוש אחרי תא ההלבשה המושלם אתם צרכים לקחת בחשבון שהתא יהיה סגור לחלוטין גם בחלק התחתון והכניסה אליו לא גלויה לחלוטין (כך שהמוכרים לא יתפסו אותכם) הנועזים בניכם יכולים לבחור בתא ללא דלת (וילון) וזהירות מבתי כולבו גדולים (מערכת ביטחון מוגברת). בתא ניתן להגשים כל תנוחה בתנאי שהמקום מאפשר, ברוב תאי ההלבשה יש מראה – נצלו את זה.

דיסקוטק

ריקוד תמיד היה מקדם ארוטי גדול. נצלו את הצפיפות הגדולה בדיסקוטק. רצוי שהאישה תלבש מיני וכמה שיותר קצר כך יותר טוב, וכמובן שתחתונים הם מחוץ לתחום. בזמן הריקוד ניתן לשחרר את איברו של הגבר ולעבור לריקוד קרוב יותר. לא מומלץ לרקוד בפראות, תנועות קלות והמון חיבוקים, ישמרו את האיבר במקומו. במידה ואתם לא מצליחים ניתן לפנות לשירותים של המועדון ולחכות בתור שם.

חדר מדרגות

אזור מבודד ורגיש זה בעל מיבנה משופע שמאפשר לבעלי הדמיון הרחב ליצור כמה תנוחות מאוד מעניינות. הסכנה הגדולה ביותר היא בבנין דירות קטן ללא מעלית. בבניין דירות עם מעלית הקומות הגבוהות הן בטוחות יותר ובכל הבניינים החדשים חדר המדרגות נפרד מהכניסה לדירות ובדרך כלל סגור בדלת כך שהמקום ממש בטוח (כמעט כמו בתוך הדירה).

מעלית

מקום הוליוודי לחלוטין. כולנו כבר ראינו סרטים בהם הגיבורים הפסיקו את המעלית כדי לספק את ייצרם. אם בחרתם להגשים סצנה זו לא תמיד כדאי לתקוע את המעלית. חלק מהבניינים מחזיקים אנשי תחזוקה מהירים. בנין מגורים רגיל בשעות הלילה גם יכול לספק את היצר. וכמובן לנועזים שביניכם המציאו את המעליות השקופות.

חניון של קניון
כל מי שראה את הסרט הארוטי של מדונה זוכר את הסצנה של החניון. בחניון תת קרקעי הרבה יותר קל למצוא פינות מבודדות וחשוכות. אתם יכולים לצאת ממסעדה בקניון המקומי ובדרך לאוטו לספק את יצרכם המיני.
מומלץ לא להישען על מכוניות עם אזעקות!!

מרפסת ברחוב ראשי

מתי בפעם האחרונה שהלכתם ברחוב העיר הסתכלתם על המרפסות של הבתים?
במידה ומול המרפסת שלכם יש בית דירות מומלץ לבצע את התנוחה בשעות החשיכה. אבל אם המרפסת או החלון הגדול ממוקמים מול נוף מרהיב. תנוחת העמידה וחדירה מאחור תאפשר לשני בני הזוג להנות מנוף וסקס ביחד.

"רק עם אופנוע…"
קחו את האופנוע שלכם לטיול במקום מבודד בדרום הארץ (אפשר גם בצפון) פנו לדרך שולית ומבודדת ועשו זו בטבע.
אפשר להישאר על האופנוע, הגבר ישב על האופנוע כשאיברו חשוף ועומד והאישה תתיישב עליו. תנוחה זו יכולה להתבצע כשהזוג יושבים פנים אל פנים או כששניהם מסתכלים לאותו כיוון. אפשר אפילו לשחק את המשחק "אסור לגעת באדמה".
ושוב פיתוח מתקדם לנועזים: התנוחה היא ששניהם מסתכלים לאותו כיוון, האופנוע מותנע לאחר החדירה והאישה שולטת בנהיגה (לא מומלץ לאופנוע מהלכים). במידה והאישה מרגישה שהיא מתקרבת לאורגזמה מומלץ לעצור את האופנוע.
(שוב נזכיר תנוחה זו היא על אחריותכם המלאה!!!).

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

מדריכי סקס

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

119 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

תיבול ליל הדייט בחוויה ייחודית הוא לעתים קרובות אתגר עבור זוגות. בעוד ארוחת ערב טיפוסית וסרט עשויים להיות בסדר עבור חלק, אחרים עשויים לחפש משהו קצת יוצא דופן. היכנסו לנערות…

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

מדריכי סקס

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

118 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

חשפנות הפכה פופולרית יותר בתקופה האחרונה בשל עלייתן של דמויות ידועניות כמו קארדי בי והתפשטות תצוגות הבורלסקה. עם זאת, עבור נשים צעירות רבות, חשפנות היא הרבה יותר מאשר בידור -…

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

מדריכי סקס

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

120 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, היא עיר תוססת ואקלקטית המציעה משהו לכל אחד. מחופים יפהפיים וסצנת אמנות עשירה ועד חיי לילה שוקקים ומגוון אוכל טעים, תל…

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

מדריכי סקס

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

118 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

כשזה מגיע לרגע האחרון לפני שגבר הולך לחופה, שום דבר לא ממש נפרד מחיי הרווקות כמו מסיבת רווקים. מסיבות רווקים הן דרך קלאסית לחגוג את ליל החופש האחרון של החתן…

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

מדריכי סקס

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

118 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

בשנים האחרונות, שירותי נערות ליווי הפכו פופולריים יותר ויותר. נערת ליווי היא אדם שנשכר כדי לספק שירותי חברות ללקוחות, בדרך כלל לפעילות מינית או לבילוי לילי בעיר. נערות ליווי הולכות…

איך אלכוהול משפיע על הסקס

מדריכי סקס

איך אלכוהול משפיע על הסקס

693 צפיות | 0 תגובות | 440 לייקים

אולי זו כוס בירה אחרי יום העבודה לפני שחוזרים הביתה אל האישה, אולי זה קצת ויסקי בשביל להוריד את הלחץ לפני ביקור בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, או כמה שוטים במועדון…