קשירות ושליטה (BD)

נכתב במדור מדריכי סקס

12 צפיות | 0 תגובות

האנושות מתחלקת לשני סוגים, שולטים ונשלטים. ככה זה בכל התחומים בחיים וככה זה גם בסקס. גם בסקס הכי ונילי (רגיל ביותר) תמיד יש מישהו למעלה ומישהו למטה. בתנוחה המיסיונרית זה בולט במיוחד. בסקס ונילי יש בדרך כלל משחק מקדים (לא תמיד) שכולל נשיקות רטובות, חיבוקים חמים ולטיפות עדינות עד שהיא נרטבת והוא עולה עליה וזהו.

BDSM כולל את אותו הדבר, אבל בצורה מאסיבית יותר. ב-BDSM החיבוק הוא הקדמה לקשירה. בחיבוק מביעים שני בני הזוג את האמון ביניהם ואת הביטחון שהם בוטחים אחד בשני. אחרי החיבוק ואחרי שהם הביעו את "אהבתם" אחד לשני והצהירו על הביטחון והאמון מגיע שלב המשחקים. המשחקים כוללים קשירות, הצלפות ושליטה של הדומיננטי מבין שני בני הזוג. השליטה אוהבת קיצור, לכן ההוראות ניתנות בשפה לאקונית וסמכותית.

השולט משעבד את הנשלט לרצונו. הנשלט יעשה מעכשיו כל מה שהשולט יצווה עליו. המשחק יכול להמשך כמה שעות, כמה ימים או חיים שלמים. שמעתי על זוגות אשר קשר הנישואים שלהם מתבסס על שליטה וכניעה מתוך בחירה חופשית של שניהם. ישנם גם זוגות שמשלבים את הסאדו מאזו בחיי הנישואים ומדווחים כי החיים שלהם מלאים אושר ושמחה. אני מאמינה להם, אם כי די קשה למצוא זוגות שהנישואים שלהם מתבססים על קשר של BDSM, אבל כמו בכל כלל שיש בו יוצא מהכלל – הם קיימים.

לא כל אחד יכול להיות שולט. שליטה זה קוד שנולדים איתו. זו לא החלטה של רגע וזה לא משהו שבא מתוך בחירה חופשית. תכונת השליטה מתבטאת גם בחיי היום יום ואי אפשר להסתיר את התכונה הזאת. היא מקיפה את האדם הנושא אותה כהילה ומוקרנת ממנו כל ימי חייו. כולם מכירים את האיש או האישה אשר ברגע שנכנסים לחדר מלא אנשים הם מושכים אליהם את כולם כמו מגנט. שליטה היא נוכחות מאסיבית. שליטה היא כריזמה. שליטה היא עוצמה. שליטה היא ביטחון עצמי מופרז, שליטה היא חוסר פחד מאף אחד, שליטה היא אומץ ולפעמים גבורה.

שליטה יכולה להיות טובה ויכולה להיות גם רעה, תלוי איך מנצל אותה האדם שהיא נמצאת בו. השולט יכול לסחוף המונים אחריו. השולט יכול להפוך לנוכל או להטיף את דבר אלוהים לאלפי מאמינים ולהחזיר את החוטאים בתשובה. בחיי היומיום השולט הוא היוזם והמוציא לפועל את יוזמותיו. הוא האיש שלא מחכה אף פעם בתור והוא האיש שמשיג את רצונותיו בלי לבקש ובלי לשכנע וכמובן בלי להתחנן.

יש המחליפים שליטה בעקשנות. אז לא. עקשנות לא שייכת לתחום השליטה, עקשנות היא חולשה שמטרתה להשיג דברים ולא לוותר אף פעם לאף אחד. השולט האמיתי יודע גם לוותר וגם להודות בטעות אם הוא טועה. השולט האמיתי יודע גם להתנצל אם הוא פגע בלי כוונה. השולט האמיתי אף פעם לא משתמש בנשק כמו איום או צעקה. איום או צעקות היא נשק של חלשים וחסרי האונים ושל אנשים שאף אחד לא רואה אותם ממטר. צעקות או איומים נובעים מתוך יאוש כי אין לבעלי תכונות אלה מספיק כוח להשיג את שלהם בדרכים אחרות.

שררה אוהבת קיצור. השולט מבקש פעם אחת, הוא לא חוזר על הבקשה מספר פעמים. השולט לא מכביר הסברים על פעולותיו. הוא מסביר פעם אחת ובצורה ברורה ביותר, הוא לא יטרח להסביר פעם שניה או שלישית, הוא גם לא יטרח להצטדק או לחפש תרוצים למעשיו או סיבות. בדרך כלל השולט הוא אסרטיבי ודעתן ויודע כי הוא צודק.

במשחקי מין (BDSM) השולט הוא הדומיננטי והוא זה שקושר את הנשלט. הקשירה באה להוכיח כמה דברים, קודם כל את הכניעה של הנשלט. ברגע שהנשלט קשור, הוא חסר אונים ונתון לחסדיו של השולט. שנית הקשירה היא סימבול (לדעתי) של חיבוק חזק יותר מחיבוק של זרועות. שלישית הקשירה מבטאת כליאה וקשר אל השולט. הכניעה של הנשלט היא ביטוי הכוח של השולט.

לא בכל הקשירות קיימים האלמנטים של סאדו מאזו. הקשירות הן חלק ממשחקי מין די וניליים, מצד אחד ודי פרועים מצד שני. לי אישית יש חבר בשם טל שהוא בקטע של קשירות, הוא אוהב לקשור לי את העיניים ואת הידיים והרגליים ולשחק על גופי עם נוצה או עם הלשון שלו ולהקפיץ אותי כל פעם שהוא מגיע לחלק רגיש. הוא נהנה מהשליטה הזאת בי ואני נהנית מהשליטה הזאת, זה ממש מרגש ומסעיר להיות קשורת עיניים בחושך מוחלט ולא לדעת מאיפה תגיע הצמרמורת הבאה או כאשר טל מחליט ללקק את הדגדגן, אני לא יכולה להפעיל את הידים כדי לגעת בו או לכוון אותו ואני מרגישה חסרת אונים והרגישויות שלי מתעצמות פי הרבה יותר.

קשירות יכולות להיות גם מסוכנות, גם אם המטרה היא למשחקי מין רגילים לחלוטין. פעם קראתי ספר בשם "המשחקים של ג"ראלד" שכתב סטיבן קינג. בתחילת הספר מתוארים שני בני זוג שנוסעים לאתר נופש בסתיו. האתר נטוש לחלוטין, בדממה נשמעים קולות נביחה של כלב בודד ושל רשרוש עלי השלכת. בני הזוג מגיעים אל הבית שלהם באתר הנופש במטרה להסדיר את חיי נישואיהם. שניהם עורכי דין וכנראה מיצו את חיי הנישואין.

הבעל מבקש מאשתו לקשור אותה למיטה באזיקים. היא מסרבת. הוא מבקש שוב ושוב, עד שהיא משתכנעת ומצהירה כי זה יהיה המשחק האחרון ביניהם. אז הוא קושר אותה למיטה באזיקים ומתחיל את המשחק בזה שהוא צונח לריצפה. היא חושבת שזה חלק מהמשחק ומחכה שהוא יקום וימשיך, אבל הוא לא קם ואז היא מבינה כי הוא צנח ומת מהתקף לב.

הבית מבודד. היא לבד בבית ובאתר הנופש כולו. כל הקייטנים עזבו וחזרו לבתיהם. היא קשורה למיטה באזיקים והמפתח נמצא במרחק של שבעה סנטימטר מהישג ידה. לא משנה כמה היא מתפתלת ומתאמצת, היא לא מצליחה להגיע למפתח. והסיפור נמשך ונמשך והמסקנה שאני הגעתי אליה וממליצה לכולם, אם אתם בקטע של משחקי קשירה, אז זה בסדר. אף פעם אל תשתמשו באזיקים. תשתמשו במטפחות, בחבלים, בחולצות אם אין משהו אחר, אבל אף פעם לא באזיקים. גם אם יש מישהו בסביבה (והפרטנר עשה לכם תרגיל והבריז) זה די מביך להסביר לשכנים או לבני משפחה שחזרו הביתה, איך ולמה הגעתם למצב כזה.

לסיכום, משחקי מין פרועים שכוללים קשירות עם התעללות או בלי, יכולים להיות מהנים ביותר, אבל לא עם מישהו מזדמן או מישהו שאתם מכירים אותו זמן קצר. למשחקים של שליטה וקשירות, דרושים שניים אשר מכירים אחד את השני הכרות ממושכת ונותנים אמון מלא אחד בשני. כי שם המשחק הוא ביטחון ואמון.

בפרק הבא על סאדו מאזו.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

91 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

30 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

25 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה
שליטה נשית

שליטה נשית

20 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

השליטה הנשית (Femdom) בעולם ה-BDSM מתבטאת בשליטה של נשים על גברים באמצעות השפלות מילוליות והשפלות פיזיות. בפורומים באינטרנט, השליטה הנשית מתבטאת בזה שהן קוראות לעבדים "כלבלבים" ואוסרות עליהם להעביר הודעות…

שליטה נשית