קרום הבתולים

נכתב במדור מילון המין

370 צפיות | 0 תגובות

לצערנו אין הרבה מידע חופשי על קרום הבתולים, הרבה שמועות ולא מעט חרדות גרמו להגביר את חשיבותו ואת הפחדים והחששות המלווים סביבו. כל רופא נשים יכול ללמד את הנערה/אישה על בתוליה, אם רק תשאל. מידע זה חשוב ויכול למנוע אי-נוחות רבה. נתחיל במידע עובדתי על הבתולים.

קרום הבתולים הוא פיסת רקמה דקה המצויה בפתחו של הנרתיק וחוסמת חלקית את הכניסה אלו (ראו תרשים). אין לו שום פונקציה ביולוגית ידוע. מקצת הנשים נולדות בלי קרום בתולים בכלל.
הממדים והצורה של קרום הבתולים משתנים מאישה לאישה.
סיבות רבות יכולות לגרום לקריעת קרום הבתולים: ממתיחה נמרצת של הגוף, כמו בשעת תרגול גופני, בעת משגל או כתוצאה מהחדרת טמפון או אצבע לנרתיק.
לפעמים קרום הבתולים יכול להיקרע ללא שום סיבה נראית לעין.
קרום בתולים קרוע הם לא הוכחה לקיום יחסי מין!!!!!!!!!!
ישנם נשים שקרום הבתולים שלהן גמיש או קטן ולא נקרע בכלל ולפני הלידה הראשונה יש צורך להרחיקו באמצעים כירורגיים.
קריעת הבתולים יכולה להיות קשורה בדימום קל ובכאב קל. תגובות אלו הם נורמליות אך לא מחיבות. ישנן נשים שקריעת הבתולין עוברת ללא תחושות אי-נוחות בכלל.
בדרך כלל, החשש מפני המשגל הראשון מגביר את אי הנוחות בגוף האישה, בן זוג לא מיומן יכול לגרום לכאב, לכן כאב במהלך קיום יחסי מין ראשוניים היא לא בהכרח כתוצאה מקריעת קרום הבתולים. מומלץ לדאוג לסיכה מושלמת של איבר המין הגברי לפני החדירה הראשונה.

יש לזכור שקיומם של קרום הבתולים לא מונע הריון.
אישה יכולה להיכנס להריון וקרום בתוליה יישאר שלם.
זרע הבא במגע עם איזור הנרתיק בכללותו יכול לנוע דרך פתחי הבתולים ולחדור לתוך הנרתיק ולגרום להריון.

אחרי שלמדנו את העובדות ניגש להשלכות.
נתחיל במסקנה החשובה מכל: "אישה שבתוליה קרועים לא בהכרח בעלת ניסיון מיני!"
ואם את חוששת שהגבר שלך לא יאמין לך אז תשלחי אותו לרופא שלך שיסביר לו.
די לאמונות הטפלות.
מסקנה נוספת היא שהחדירה הראשונה בחייך לא חייבת להיות מלווה בכאב ובדם, יש נשים שלא הרגישו אי-נוחות (הן הרגישו דברים אחרים) ולא דיממו בזמן קריעת הבתולים בעזרת חדירת הפין. נוסיף עוד מידע חשוב. גינקולוג יכול להדריך אותך לפני המשגל הראשון איך למתוח את הבתולין באופן שימעיט כל קושי בעת החדירה.
הסירי כל חשש מהפעם הראשונה מחקרים מראים שרק אחוז קטן מהנשים סובלות מכאב רב. וחשוב מכל זכרי אין שום קשר בין בתולים לבתוליות.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

קונדום

מילון המין

קונדום

362 צפיות | 0 תגובות | 15 לייקים

הקונדום הוא מעטפת דקה של גומי, בעבר הרחוק הקונדום היה עשוי ממעיו של כבש. תפקידו של הקונדום הוא למנוע העברת מחלות והריון. הקונדום נחשב היום לשיטה היעילה ביותר למניעת הריון,…

פריג'דיות

מילון המין

פריג'דיות

338 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

המונח הוגדר ב 1970 בספר "ליקויים בתפקוד המיני של בני האדם", המונח תיאר מספר קשיים מיניים המופיעים אצל נשים. החל מאי יכולת לחוות אורגזמה ועד חוסר עניין במין. מכוון שמהר…

פנטזיות

מילון המין

פנטזיות

366 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

פנטזיות (הזיה) מאפשרות לנו לברוח מתסכולים ומגבלות של חיי היום יום. באמצעות ההזיה יכול האדם לשנות את עולמו, ולמרות שזהו מסע של המוח בלבד, הפנטזיה יכולה לסייע לאנשים למצוא ולפתח…

פונוגרפיה

מילון המין

פונוגרפיה

366 צפיות | 0 תגובות | 21 לייקים

במושג זה אנו מתייחסים לחומר כתוב ותמונות שמטרתם העיקרית היא ליצור התעוררות מינית אצל הקורא או הצופה. מכוון "שעל טעם ועל ריח אין… " פונוגרפיה אצל האחד יכולה להיות תועבה…

נימפומניה

מילון המין

נימפומניה

367 צפיות | 0 תגובות | 12 לייקים

אנשים בעלי דחף מיני גבוה מהרגיל, מתמשך ותובעני נחשבים "היפרסקסואלים". בחברה שלנו הרעיון שלאישה יהיה יותר דחף מיני מלגבר עורר איום אצל הגברים שחששו שאולי הבעיה אצלם והם לא מתפקדים…

מין קויטאלי

מילון המין

מין קויטאלי

358 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

זהו המגע המיני ההטרוסקסואלי בו הפין מוחדר לנרתיק. התנוחה המיסיונרית היא הקלאסית אך לצידה נמצאות מאות תנוחות נוספות. המאפשרות מין קויטאלי.