על הזין

נכתב במדור פינות אישיות

26 צפיות | 2 תגובות

לגברים יש כמה מערכות יחסים משמעותיות עם שלושה דברים שמהווים עבורם את תמצית חייהם. מערכת היחסים משמעותית וראשונית היא עם האימא שלהם. זו מערכת יחסים שנמשכת כל ימי חיי הגבר. מערכת יחסים שניה וחשובה לא פחות היא עם השלט של הטלוויזיה. שני דברים שגבר לא ישאיל אפילו לחברו הטוב ביותר, מכונית ושלט. והמערכת הכי משמעותית ותמצית חייו של הגבר הישראלי היא עם הזין שלו.

הזין הסימבולי הבלתי נלאה. מיתוס בפני עצמו. תמצית הגבר והוויתו. ככל שהגבר מרוכז יותר בעצמו ככה הזין מהווה יותר חשיבות עבורו. הגברים נולדו עם תסביך זין. כל החיים שלהם קשורים באיבר בולט זה. הזין שמהווה עבורם הפגנה של כוחניות "הזין שלי גדול יותר משלו" ככה מביע גבר את העוצמה שיש בידו והכוח שלו להביס את היריב.

לנשים אין זין, אבל לנשים יש עוצמה. לא שמעתי אף פעם אישה אומרת הדגדגן שלי גדול משלה או השדיים שלי גדולים משלה כשהיא באה להפגין כוחניות.

"אשכים של ברזל" הם קוראים לגבר קשוח או בוטה. האשכים קשורים בצורה די טבעית לזין הגדול. כאשר הגברים רוצים להביע הערצה לאישה חזקה אומרים עליה כי יש לה "ביצים" אני אישית לא רואה כאן שום מחמאה ואולי יש כאן אפילו עלבון קטן. אישה חזקה היא אישה חזקה היא לא צריכה סמלים שיתארו אותה ובטח לא סמל מפוקפק כמו "ביצים".

"זין קטן" העלבון הכי גדול לגבר לכל גבר. ומוזר בעיני שאפשר להעליב מישהו ע"י איפיון גודל של איבר שנועד לשתי מטרות בלבד להשתנה ולהפריה. האם גבר עם זין קטן הוא לא גבר? הרי הזין מסמל את מינו של האדם ולא משנה מה הגודל שלו.

"כל העולם על הזין שלי וזה לא כבד" אי איכפתיות

"לא שם זין. לא זורק זין" כנ"ל

"על הזין של מזרחי" אדישות. מעניין מי היה אותו מזרחי אשר היה כל-כך אדיש ולא איכפתי עד שהזין שלו נבחר לסמל אדישות?

"נשבר לי הזין" מצב של יאוש והרמת ידים

כל דבר אצל הגברים מתחיל ונגמר בזין. הם משתמשים בו לכל מיני מצבים להפגין מורת רוח כאשר הוא כועס, זין בחצי התורן. ברכת הצדעה ליופי נשי, זין נוקשה ודרוך מוכן לפעולה. ככלי להשפלה "תמצצי לי" כהבעת הערכה "תראי מה עשית לי" וכמובן משיכת יד נשית לכיוון הפרס המובטח. זין רפוי ולא מתפקד, ביטוי לחוסר אונים.

"כאב ביצים" נסיון פאתטי לשנות את דעתה של עלמת חן שהכירו זה עתה והיא הייתה מוכנה להפסיד את התענוג ולא להכנס איתו למיטה באותה פגישה ראשונה או שניה. הכל מתחיל אצל הגברים בזין ונגמר שם, בזין. הכוחניות, ההשפלה, ההערכה, הכבוד, הכוחניות והאדישות. עולם ומלואו.

אם שכחתי כמה ביטויים, אתם מוזמנים להזכיר לי.

2 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

Rina 11/08/2021 בשעה 02:25

האם אתה יודע כי יש עוד דברים חוץ מהזין שלכם? ויש עוד נושאים חוץ מהזין שלכם? אבל אתם כל מה שיש לכם בראש, זה הזין שלכם, התפקוד שלו, הגודל שלו ולאן לדחוף אותו.

אתם מנהלים עם הזין שלכם מערכת יחסים משמעותית ביותר, אתם אפילו נותנים לו שמות. העולם שלכם צר ביותר ומתרכז בכמה ס"מ של איבר שנועד בסך הכל לרביה ואתם עושים ממנו אלוהים.

לי לא חסר נושאים לעסוק בהם. לא לי ולא לחברותי הפמניסטיות, אבל מה איתך? האם אתה מודע לזה? או שאתה וחבריך תמשיכו לזיין את המוח עם הזין?

צר לי עליכם.

שי 11/08/2021 בשעה 02:25

שלום רינה.
שוב ושוב אני משועשע לשמע המנטרה הפמניסטית המוגזמת, שטוענת שכל מהותנו היא כגברים מתרכזת באיבר מיננו. שוב ושוב אני תוהה מדוע זה מציק לך או לכן? אם הזין שלנו מהווה את מרכז עולמנו אז מדוע את, או אתן מרגישות צורך להדגיש זאת בפניכן? כדי להזכיר לעצמכן שאנו נחותים? מטוטמים? משועממים?
האם מה שיספק את היצר הפמניסטי המוגזם שלך ושלכן זה לדעת שכל עולמנו מכווץ ל 20 ס"מ? (או שזה מעט מדי????).
במקום לקטר אנא, מצאי נושא אחר להתפס אליו.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

יעוץ בזוגיות?

יעוץ בזוגיות?

35 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

הרבה פעמים אפשר למצוא דמיון בין עבודתי כפסיכולוג לבין מה שבלשים עושים: כשאני מאזין לסיפור, אני גם מקשיב למה שלא נאמר. כשאני משוחח עם "המתלונ/ת", עלי גם לקחת בחשבון כי…

יעוץ בזוגיות?
על החושים, האהבה והזוגיות

על החושים, האהבה והזוגיות

31 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הרבה פעמים פונים אלי בשאלה: "אני מרגיש/ה שזהו, די, אין לי יותר אהבה כלפיה/ממנו. הוא/היא בן אדם מצוין, אבל… למה זה "?קורה? האם להיפרד להלן כמה שורות על מרכיב אחד…

על החושים, האהבה והזוגיות
ליזיסטרטה

ליזיסטרטה

35 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

אחרי לילה מדהים ביחד וארוך, ארוך מאד אם כי חשת שהשמש הפציע בטרם עת הוא לא מתקשר למחרת וגם לא יום אחרי... ולא שבוע ואת נשארת עם המחשבות ."?והשאלות, שמסתכמות…

ליזיסטרטה
הדרך אל האושר

הדרך אל האושר

33 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

השבוע החלטתי להביא לכם את ה"דרך אל האושר" כמובן שה"דרך אל האושר רצופה במכשולים "לא קלים .היחסים בין בנים לבנים הם עניין לא פשוט, במיוחד לאלה שעדיין בארון ישנם כמה…

הדרך אל האושר
סיפור אישי לקהל הגייז

סיפור אישי לקהל הגייז

38 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

.שבוע טוב לכל הגולשים קודם כל לפני שאני מתחיל קיבלתי ממכם הרבה תגובות על .המדור הנ"ל ואני שמח שזה נגע גם בכם עכשיו בואו נפתח שבוע חדש עם הרבה דברים…

סיפור אישי לקהל הגייז
להתאהב ולא להתאכזב

להתאהב ולא להתאכזב

33 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

.כיום בכל אהבה יש גם אכזבה ?אבל, האם ניתן להתאהב ולא להתאכזב אולי זה קצת קשה למצוא בן זוג "מושלם" אבל, קל מאוד למצוא אהבה ...ואפילו אכזבה .היום אני אתן…

להתאהב ולא להתאכזב