עידן הדלי

נכתב במדור פינות אישיות

263 צפיות | 0 תגובות

השנה 2002 הדרקון הסיני הענק התחיל לנשום ולזוז קלות. הדרקון היה מונח מתחת לאוקיינוס האטלנטי וחיכה לרגע שבו הוא יפעיל את עצמו. הוא היה מונח שם מתחת לאוקיינוס אלפי שנים. הגודל שלו היה כגודל האוקיינוס והוא ניזון פעם בכמה אלפי שנים מיבשות שהוא בלע. הפעם האחרונה שבה הוא השביע את רעבונו הייתה כאשר בלע את אטלנטיס.

כולם ידעו כי הדרקון הסיני קיים וחששו מפניו, אבל אף אחד לא ידע איפה הוא נמצא. התהלכו עליו אגדות וסיפורים. הסינים העריצו אותו וסגדו לו. הוא היה סמל לעוצמה. הנשימות הקלות של הדרקון הניעו את אוקיינוס וגרמו לסערות קשות ביותר על פני הים. אוניות נוסעים נטרפו בסערות והרים של אלמוגים נעקרו ממקומם. האוקיינוס הפך לסיר רותח, גועש ומבעבע של מליוני קוב מים סוערים והורסים.

הדרקון נשם נשימה עמוקה יותר, האוקיינוס עלה על גדותיו והציף והשמיד ערים וארצות על פני כדור הארץ. המצב על פני כדור הארץ לא היה טוב. כדור הארץ היה בתחילת מלחמת עולם שלישית כוללת כאשר הרוסים שיגרו בטעות טיל גרעיני לכיוון יפן. הטיל נפל על טוקיו כשהוא מותיר כעשרים מליון הרוגים. היפנים לא נשארו חייבים ושיגרו טיל עם ראש נפץ גרעיני לכיוון רוסיה, הטיל נחת במוסקווה ומחק את העיר מהיסוד.

באסיה השתולל הטרור והמלחמה בטרור הייתה בעיצומה. הפלשתינאים נלחמו בישראלים והצ´צ´נים נלחמו בצבא הרוסי ונקטו בכל האמצעים האלימים. מלחמה השתוללה גם בין הודו ופקיסטן ואפגניסטן כיוונה טילים נגד ארה"ב בפיקודו של בין לאדן. ארה"ב לא נשארה חייבת ושיגרה כחמישים טילים גרעיניים נגד אפגניסטן ועירק.

המצב הכלכלי בכל העולם היה גרוע ביותר. המחשבים והרובוטים החליפו ידים אנושיות האינפלציה השתוללה ומליוני חסרי בית מלאו את הרחובות. התנאים הסניטריים היו גרועים ביותר והמגפות השתוללו. מגפת הדבר השחור הפילה כשישים מליון חללים מגיפת האיידס המיתה כמאה מליון אנשים ושאר המגיפות השמידו כמחצית מאוכלוסיית העולם.

קבוצת אנשים מסתורית ישבה במערה חבויה בהרי הרוקי. "קבוצת עידן הדלי" ידעה מה מתרחש. המאורעות לא נגעו בהם. הם היו מוגנים. הקרינה לא הגיעה אליהם והמגיפות לא פגעו בהם. הקבוצה עסקה במדיטציה, רייקי, רוחניות ואסטרולוגיה. הקבוצה הייתה קבוצה שנבחרה ע"י החייזרים להתחיל את העולם מחדש. החוצנים הגיעו אליהם ובחרו אותם אחד אחד ושתלו בהם גן חוצני שיגן עליהם מקרינה וממחלות. המערכת החיסונית שלהם הייתה חזקה ביותר והם ידעו מה צפוי לקרות בעולם. הם חיכו לרגע שבו הם יקבלו את התפקיד.

הדרקון הסיני התעורר. הוא התחיל לקום ממקומו כי ידע שהרגע הגיע. הוא קם. ענק ביותר, הרים נעקרו והתגלגלו כאשר הוא הזדקף ונשף אש. הוא פסע את הצעד הראשון והרעיד את הארץ. רעידות אדמה נוראיות התרחשו בכל מיני מקומות בעולם. הדרקון עמד לרגע הביט למעלה וסימן לחוצנים שהם יכולים להכנס. החוצנים שהיו במצב כוננות נכנסו לפעולה.

צלחות מעופפות זוהרות הופיעו בשמיים הכחולים לפתע. החוצנים הביטו מחלונות רכב החלל וראו את הטילים הגרעיניים חוצים ארצות לכל הכיוונים. החוצנים הוציאו את המנטרלים וניטרלו את ראשי הנפץ הגרעיניים והפכו אותם לאבק בעודם באוויר. רכבי החלל הנמיכו טוס. החוצנים ראו מבעד לחלונות את הארץ ההרוסה ואת האנשים האומללים. החוצנים לא ידעו רחם, הם שלפו מהמגרות את מקלעי הלייזר וכיוונו אותם במדוייק. בכל מטח ירי של הלייזר התאדו בני אדם.

כחמש יממות נדרשו כדי לאדות את כל בני האדם מכדור הארץ. כעבור שבוע הארץ הייתה דוממת בצורה מוזרה ביותר. הארץ הייתה הרוסה לגמרי, מבנים הרוסים ופחים מעוקמים של מה שהיה פעם תחבורה. אף מבנה לא שרד שלם. החוצנים רמזו לדרקון. הדרקון הגיע ופינה את ההריסות לאוקיינוס האטלנטי שישמשו לו לארוחה הבאה. הארץ הייתה חלקה ונקיה נותרו בה רק נופים של שדות ירוקים, הרים וגבעות. במערב התבלטה בה שרשרת הרי הרוקי ובמערה הסודית התכוננה קבוצת עידן הדלי לכונן סדר חדש בעולם.

החייזרים הודו לדרקון וחזרו לפלנטה ממנה הם הגיעו בסיחרור של רכבי החלל למעלה ובחזרה.. הדרקון נשם לרווחה, הביט בפעם האחרונה על הכוכב הנקי שקראו לו כדור הארץ, גיהק גיהוק של שביעות רצון וחזר לאוקיינוס האטלנטי לאכול את ארוחתו ולהרדם לעוד חמשת אלפים שנה.

קבוצת עידן הדלי יצאה מהמערה הסודית. הם הביטו בנוף הקסום שהיה מולם ונשמו את האוויר הצח. הם ירדו מההר והתיישבו בעמק על גדות נהר והתחילו להקים חברה חדשה.

הם חטבו עצים ובנו בתים לעצמם כדי להגן על עצמם מפגעי מזג האוויר. הם עבדו בשדות וגידלו את מזונם ודגו דגים בנהר ששטף ליד בתיהם. הם תקשרו רוחנית אחד עם השני ולא היו ביניהם מריבות והם הסכימו לרוב לדעות של כל אחד מהם. המצב החברתי היה אידיאלי. עם חלוף הזמן נולדו להם ילדים שהמשיכו את ההתפתחות של האנושות ובנו עולם חדש בלי סיכסוכים ובלי מלחמות.

והארץ שקטה לכמה אלפי שנים נוספות.

אחרית הימים

השנה היא שנת 2092 שנה בה פיצחו המדענים את הגניום האנושי. באותה תקופה מתרחשים שינויים דרמטיים בחברה האנושית כדי שהחברה האנושית תמשיך להתפתח ותשרוד. באו"מ הוחלט להקים ועדת על בפיקוח בין לאומי כדי ליצור חברה טובה יותר, בריאה יותר. סמכויות הוועדה הן נרחבות, החלטות הוועדה הן חוק שאין לעבור עליו. הוועדה מתכנסת שלוש פעמים בשנה.

אוכלוסיית העולם הצטמצמה בערך לשליש. מלחמות, מגפות ומוות טבעי חיסלו שני שליש מאוכלוסיית האדם על כדור הארץ. ההיסטוריה של המלחמות הוכיחה כי הנשק הגרעיני הוא מיותר. הוחלט על השמדתו של הנשק הגרעיני והשמדת כל כלי נשק בכלל. את בעיית המגפות פתרו על ידי כך שהוסיפו גורם מאיץ מוות לתרופות של החולים הכרוניים בכך גם נחסכו הרבה כספים של עלות התרופות וגם שעות עבודה יקרות של אנשי מקצוע.

המוות הטבעי חיסל את האוכלוסייה הקשישה בעולם ובתי אבות נסגרו ולא נפתחו מחדש. בוועדה הוחלט כי האדם יחיה כל עוד הוא עובד ומביא תועלת לחברה, ברגע שעבודתו מופסקת, האדם נדון להשמדה אשר תתבצע בקרן לייזר אשר מתוכנתת במחשב האישי.

נשים הרכיבו את הוועדה. לפי בדיקות של הגניום האנושי, העולם הגיע למסקנה כי הנשים הן גזע על ועולות על הגברים בכל התחומים. הגברים הם הגזע הנחות לפי כל ההוכחות המדעיות. בשנת 2092 נשים מנהלות את העולם. בכל התחומים הקובעות הן נשים. על ריבוי הגברים יהיה פיקוח. את הגזע הגברי משאירות הנשים למטרות כמו השבחת הגזע.

התחליף לגברים הם רובוטים אשר מבצעים את כל העבודה הקשה. הרובוטים פולשים לכל התחומים, הם מבצעים כל עבודה, נשמעים לכל הוראה והם קלים לתפעול. הם לא מתווכחים, הם לא שובתים ולא דורשים שכר עבור עבודתם. הם ממושמעים, חרוצים וגם מתקנים את עצמם. רובוט עובד לפי תכנות זמן הפעלה. בלחיצת כפתורים מתאימה הרובוטים מבצעים את כל מה שנדרש מהם.

הכל ממוחשב. בשדות עובדים רובוטים. הם זורעים ומשקים וקוטפים וממיינים ואורזים את התוצרת החקלאית. הם מעמיסים את התוצרת על משאיות מתוכנתות אשר מובילות אותה למקומות הרצויים. בסופרמרקטים אין נוכחות אנושית בכלל.

הרובוטים המיוחדים אורזים את המצרכים לפי הזמנה טלפונית או רשימת אימייל ומשגרים אותה לבית הלקוחה. אין רעב, המדינות מחליפות ביניהן את תוצרת המזון לפי צרכים.

שטרות כסף וצ´קים יוצאים מהמחזור. התשלום מתבצע בקוד של כרטיסי פלסטיק. כך גם זיכוי חשבונות הבנק של הלקוחות. מקצועות האנושות משתנים. המקצועות החדשים הם:

גסטרולציה (תהליך מורכב של אירגון תאי העובר אשר מתרחש בתוך הבלטוציסט לאחר חלוקת התאים הפנימיים)

תכנות גרעין התא (האברון המרכזי בתא מוקף בציטופלסמה ומכיל כרומוזומים וחומרים הדרושים לחלוקת התא ולתורשה).

עיצוב גנים (גן- יחידת התא הבסיסית המורכבת ממולקולות של דנ"א ומצויה בכרומוזום של כל תא, הגנים קובעים את התכונות שהאדם יורש)

רפואה מתקדמת בתחום המחקר

מחקר מדעי לסוגיו.

מחשבים

בניית רובוטים ועוד.

את רוב העבודה מבצעים הרובוטים כאשר הנשים מפקחות עליהם ונותנות להם את ההוראות המתאימות. הרובוטים מבצעים גם את עבודות הבית, כמו בישול, ניקיונות וכביסה. הבגדים מתוכננים ומיוצרים ע"י רובוטים והם פשוטים וקלים, האופנה כמעט לא מתחלפת.

הגברים חיים בחוות מיוחדות אשר נועדו לשם כך. הם חיים בקבוצות ותפקידם הוא לספק את הזרע האנושי לצורך המשכיות. טקסי הנישואים מבוטלים. נשים אשר רוצות לממש את קוד האימהות שלהן ולהמשיך ליצור חיים, מגיעות אל החווה הקרובה למקום מגוריהן ובוחרות את הגבר אשר יפרה אותן. את מעשה ההפריה מבצעים במיטה כששני הצדדים נהנים הדדית מחיבוקים חמים, נשיקות חושניות וזיון רגיל בהחלט.

לחוות הגברים מגיעות גם נשים אשר רוצות מגע אנושי חם ואת התחושה של הגוף האנושי. הגברים הם בריאים, המחלות הוכחדו והנשים מתוכנתות לזמני הריון, כך שלא נוצר מצב של הריון בלתי רצוי. לנשים יש כמה אפשרויות לגוון את חיי המין שלהן.

הפרונוגרפיה מבוטלת. לנשים יש וויברטורים רובוטים שמביאים אותן לשיאים. יש להן מציאות ווירטואלית אם הן רוצות יחסי מין בלי מגע יד או גוף אדם, הן עושות סקס אחת עם השניה או מגיעות לחוות הגברים ועושות סקס עם גברים לפי בחירה שלהן.

לכל אישה יש זכות לכמה הריונות שהיא רוצה. הוועדה רושמת ומרכזת את נתוני התינוקות שנולדו. אין הגבלת ילודה ואין הגבלה על מין הילוד. הוועדה עוקבת אחרי הרישומים מיום היוולדו של התינוק עד הגיעו לגיל שמונה עשרה. הכל נמצא תחת פיקוח.

זכותו של אנוש להמשיך לחיות אחרי גיל שמונה עשרה נקבעת לפי החלטות הוועדה. הוועדה מתכנסת שלוש פעמים בשנה ועוברת על נתונים של כל בני שמונה עשרה באותה תקופה. הנתונים הגנטיים קובעים אם ימשיך האנוש את חייו או לא ימשיך.

אם מתגלה במצבור הגנטי של האנוש כי הוא עתיד להפריע בחברה הוא מושמד. הוועדה פוסלת את האנשים שנמצאים בהם קודים של זנות, בטלנות, אימפוטנציה, מחלות ממאירות, נטייה להתמכרויות של סמים או אלכוהול, או כל דבר אחר שעתיד להזיק לחברה.

האנשים אשר נפסלים מושמדים ע"י קרן לייזר אשר מתוכנתת במחשב האישי שלהם. המחשב מזהה את המשתמש הפסול וקרן לייזר אחראית לכך שהוא יושמד תוך כמה שניות. את גופת המשתמש שהושמדה מעביר הרובוט לסל אשפה אלקטרוני ושם הגופה מתאדה בלי להשאיר זכר.

האנושים אשר אינם נפסלים, מתחלקים לפי התועלת שיביאו לחברה ובהתאם לצרכים של החברה החדשה. הם מחולקים לפי מקצועות נדרשים ונשלחים לבתי ספר מתאימים באינטרנט ללמוד את מה שהחברה צריכה באותו זמן נתון. הגברים נשלחים לחוות לפי אזור מגוריהם.

בתי ספר הם מחשבים אישיים ואינטרנט בו מרוכז כל המידע הרלוונטי למקצועות הנלמדים. המבחנים בוטלו, כל אחת נבחרה לפי החלטות הוועדה למקצוע בו תעסוק לפי מנת המשכל הגבוהה אשר בה.

מוסד המשטרה מבוטל. אין פשעים. האנשים נמצאים כולם תחת פיקוח ואין אנשים עם קודים פליליים. מוסדות בטחון פנים נסגרים. כוחות הביטחון מבוטלים גם הם. תמו ימי מלחמה. לא נושאים יותר נשק ולא מכוונים אותו אחד כלפי השני. כל הנשק מושמד.

התקשורת בין עמים ומדינות מתבצעת בעזרת מחשבים. השפה בשנת 2092 היא אחידה בכל המדינות. אין גבולות, המעבר חופשי בין מקום למקום. ביקורים במדינות אחרות נועדו לשם חופשה וניקוי ראש, המפגעים האקולוגיים הוסרו ולאדם נותר רק ליהנות מיפי הטבע והנוף. המעבר בין המדינות מתבצע במכוניות חדישות אשר מונעות ע"י אנרגיה סולרית ומכוונות ע"י מפות מתוכנתות.

בתוך המדינות המעבר באותה שיטה ואין הרבה מכוניות. הנשים במשך כל השבוע בבית, מתקשרות על ידי מחשבים ויוצאות רק בסופי שבוע לטיולים בטבע. אין תאונות דרכים, אין מוות בכבישים, המהירות קבועה והנתיב ידוע. אין מתח, אין לחצים. תוחלת החיים מתארכת בהתאם לתועלת אשר מביא האדם לחברה.

הנשים מנהלות את המין האנושי. שקט שלווה ורוגע שוררים בעולם.

שוב התחיל עידן חדש והארץ שקטה לעוד כמה אלפי שנים נוספות.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יעוץ בזוגיות?

פינות אישיות

יעוץ בזוגיות?

365 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

הרבה פעמים אפשר למצוא דמיון בין עבודתי כפסיכולוג לבין מה שבלשים עושים: כשאני מאזין לסיפור, אני גם מקשיב למה שלא נאמר. כשאני משוחח עם "המתלונ/ת", עלי גם לקחת בחשבון כי…

על החושים, האהבה והזוגיות

פינות אישיות

על החושים, האהבה והזוגיות

348 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

הרבה פעמים פונים אלי בשאלה: "אני מרגיש/ה שזהו, די, אין לי יותר אהבה כלפיה/ממנו. הוא/היא בן אדם מצוין, אבל… למה זה "?קורה? האם להיפרד להלן כמה שורות על מרכיב אחד…

ליזיסטרטה

פינות אישיות

ליזיסטרטה

260 צפיות | 0 תגובות | 16 לייקים

אחרי לילה מדהים ביחד וארוך, ארוך מאד אם כי חשת שהשמש הפציע בטרם עת הוא לא מתקשר למחרת וגם לא יום אחרי... ולא שבוע ואת נשארת עם המחשבות ."?והשאלות, שמסתכמות…

הדרך אל האושר

פינות אישיות

הדרך אל האושר

380 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

השבוע החלטתי להביא לכם את ה"דרך אל האושר" כמובן שה"דרך אל האושר רצופה במכשולים "לא קלים .היחסים בין בנים לבנים הם עניין לא פשוט, במיוחד לאלה שעדיין בארון ישנם כמה…

סיפור אישי לקהל הגייז

פינות אישיות

סיפור אישי לקהל הגייז

288 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

.שבוע טוב לכל הגולשים קודם כל לפני שאני מתחיל קיבלתי ממכם הרבה תגובות על .המדור הנ"ל ואני שמח שזה נגע גם בכם עכשיו בואו נפתח שבוע חדש עם הרבה דברים…

להתאהב ולא להתאכזב

פינות אישיות

להתאהב ולא להתאכזב

254 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

.כיום בכל אהבה יש גם אכזבה ?אבל, האם ניתן להתאהב ולא להתאכזב אולי זה קצת קשה למצוא בן זוג "מושלם" אבל, קל מאוד למצוא אהבה ...ואפילו אכזבה .היום אני אתן…