סדיזם מזוכיזם (SM)

נכתב במדור מדריכי סקס

8 צפיות | 0 תגובות

המרקיז דה סאד זכה כי יקראו על שמו את הסטיה שהיא הסאדיזם. פירוש המלה סאדיזם = התעללות והנאה מכאב. המרקיז דה סאד סבר כי יצר לב האדם רע מנעוריו והשיטה שלו הייתה לגרום סבל, כאב והשפלה כדי למצות את הרגש המיני העמוק ביותר. לפי נמרקיז, היכולת לגרום לכאב היא הביטוי האמיתי של טבע האדם והוא אף כתב כמה ספרים בנושא ביניהם את "מאה ועשרים הימים של סדום" ו"ג"וסטין או יסוריה של המידה הטובה" בהם פירט את השיטות המיניות שלו ותאר את הסבל והכאב.

ההתהוללויות שלו הובילו אותו לכלא והוא נפטר בכלא בסטיליה עשרים שנה לפני הולדתו של הרוזן ליאופולד פון זאכר מאזוך שזכה גם הוא כי סטייה תקרא על שמו. שם הסטייה הוא מזוכיזם ופירוש השם=הנאה מכאב והשפלה

ליאופולד פון זאכר- מאזוך

אציל אוסטרו-הונגרי מלמברג – דוקטור להיסטוריה ובנו של מפקד המשטרה בעיר השיג את העונג המיני שלו מנשים חזקות ששלטו בו והכאיבו לו וככה גרמו לו להעצים את החושים הפנימיים שלו וליהנות ממין. הוא נהנה גם מפטישים למיניהם כמו קולרים של חיות בית, שוטים, מגפיים ועוד.

התיאוריה שלו גרסה כי אם האישה חלשה, אז מהחולשה שלה גובר כוחו של הגבר והוא נעשה אדנותי, לעומת זאת אם האישה חזקה ואכזרית, אז הגבר משתעבד לה ומשתוקק אליה והופך להיות העבד שלה בו היא משתעשעת וגם מתעללת.

…."ככל שהאשה משחקת יותר את המתמסרת , נעשה הגבר מהר יותר מפוכח ואדנותי: אולם ככל שהיא יותר אכזרית ובוגדנית, וככל שהיא מתעללת בו יותר, ככל שיהיו מעשיה נתעבים יותר, ככל שתגלה פחות רחמים – כן תגביר ותעורר את תאוותו של הגבר ותהיה אהובה עליו יותר, יסגוד ויעריץ אותה יותר, כך היו הדברים בכל הזמנים, החל בהלנה ודלילה ועד לקטרינה השניה ולולה מונטז"… (ונוס בפרווה, עמ" 14)

הנשים לפי הרוזן פון מאזוך לא אמורות לגלות שום חולשות. הן לא אמורות להתאהב בגבר או להשתוקק אליו. ברגע שאישה מגלה חולשה, הקסם של האישה פג מהרוזן והיחסים שלו איתה מסתיימים. לפי מאזוך האישה צריכה להיות יפה, עריצה, אכזרית ואף פעם לא אנושית.

הרוזן זאכר מזוך ביסס את סיפרו על יחסיו עם פאני פון פיסטר ואישתו וונדה איתן חתם חוזה המעניק להן שליטה מוחלטת בו ושם שיחקו הכאב והסבל תפקיד מכריע. מאזוך זיהה את הנשיות עם הטבע – פראי, אכזרי וחסר מעצורים, ומצא בכאב ובענישה סיפוק רגשי ומיני עמוק.

הפסיכולוג הגרמני קרפט אבינג היה הראשון להגדיר את הפנטזיות וההתנסויות של זאכר-מאזוך כסטיה מינית, למרות שבני תקופתו של הסופר לא ראו בארוטיקה שלו דבר חריג. אבינג היה גם זה שהעניק למאזוך את הכבוד המפוקפק שבשימוש בשמו להגדרת הסינדרום: מאזוכיזם

גם המרקיז דה סאד וגם הרוזן פון מאזוך חיו וכתבו על הסטיות שלהם במאה ה19- בתקופה הרומנטית ולכן הם הקדימו את זמנם ונחשבו לחריגים והמרקיז אפילו הושלך לכלא ושם הלך לעולמו. היום קל למצוא את האנשים שעוסקים ואוהבים סטיות אלה. היום קל למצוא סאדיזם מיני במתכונתו המלאה והלא מרוככת, אם בקלטות ווידאו ואם בסרטים שמוקרנים בטלוויזיה לפנות בוקר. היום קיימים רבים שאימצו את פילוסופיית החיים של המרקיז וממשיכים באדיקות בדרכיו, הכוללות שוטים, קשירות, מקלחות זהב, מעשי סדום והשפלות ועוד סטיות.

המזוכיזם יכול להתקיים רק בנוכחות הסאדיזם ולהיפך. שתי הסטיות האלה מתחלקות להרבה מאוד נושאים ותת נושאים. אני ארשום כאן רק כמה מושגים והשמים הם הגבול או כמו שאנחנו אומרים: "כל אחד והקיק שלו הוא הוא" כל אחד יבחר את מה שמרגש אותו מבחינה מינית ויהנה

הערצת כפות רגליים

הפטיש הנפוץ ביותר. אף פעם לא הבנתי את הקיק הזה. גברים מעריצים כפות רגליים של נשים. הם מלקקים אותן ומנשקים אותן וסוגדים להן. זה מאוד נעים כאשר מישהו מלקק את כפות הרגליים ומעסה אותן. אני ממש אוהבת כאשר עושים לי את זה, אבל עדיין לא מבינה איך כף רגל יכולה לגרום לריגוש מיני. מעריצים גם את כל הנלווה לכפות הרגליים כמו, גרביונים, נעליים, מגפיים. גם בין הוונילים יש את הקיק הזה והם אפילו נשבעים כי זו לא סטיה.

השפלות

השפלה מילולית

השפלה מילולית היא השפלה במילים. האדם שמעדיף את ההשפלה המילולית לאו דווקא יעדיף את ההשפלה הגופנית. זה אדם שאוהב שיקראו לו בשמות גנאי וילעגו לו, שיזחילו אותו על ארבע ויתייחסו אליו כמו לכלב, הוא אוהב שלועגים לאיבר המין שלו. מהלעג הוא שואב את הסיפוק המיני שלו.

השפלה גופנית

השפלה גופנית היא השפלה באמצעות עזרים כמו נעלי עקב, מגפיים ועוד. האדם שמעדיף את ההשפלה הגופנית מעדיף שיורידו אותו על ארבע, ידרכו עליו בנעלי עקב או ידחפו אותו במגף. הוא ישמח גם אם יטבלו את הראש שלו באסלה ויאפרו את אפר הסיגריות לתוך ידיו המייחלות או לתוך פיו (במקרים קיצוניים) אדם זה שואב סיפוק מיני מעבודות משפילות בבית הדומיננטית כמו ניקוי שירותים ואמבטיות. לא תמיד הוא מעוניין בהצלפות.

סאדו (נטו)

סאדו נטו כולל הצלפות שוט, חגורת עור, טיפטוף של חלב נרות על הגוף, וקשירת אשכים עד כאב. אדם זה אוהב את הכאב עצמו. בדרך כלל הוא מוותר על ההשפלות המילוליות ומעדיף לנשק את השוט לפני ההצלפה. ההצלפות אמורות להיות חזקות ולהשאיר פסים אדומים על גבו. הוא נהנה לסבול וכמה שיותר כאב, אז יותר טוב.

פייס סיטינג

לשבת על הפנים. המלכה יושבת על הפנים של העבד כאשר הלשון שלו מלקקת את הערווה שלה. היא משתמשת בשיער שלו כמושכות ומכוונת אותו לנקודות המתאימות לה, אם אין לו שיער, אז היא מכוונת את הראש.

מדיקל פטיש

מדיקל פטיש זו סטיה שבה אנשים מגיעים לריגושים מיניים מפרוצדורות רפואיות. הם אוהבים חוקנים, זריקות בישבן, שימוש במכשירים רפואיים ומשחקי רופא חולה. משחקים אלה עלולים להיות משחקים מסוכנים ואפילו להיגמר רע אם הדומיננטי במשחק (רופא, אחות) חסר השכלה
רפואית. אז אל תנסו את זה בבית.

מקלחות זהב

ריגושים מיניים מהשתנות. אני עד היום לא מבינה איך אפשר להגיע לריגוש מיני כאשר זרם של שתן פוגע בגוף, אבל יש כאלה שממש אוהבים את זה מאוד.

מקלחות חומות

כמו מקלחות זהב, רק שבמקום שתן, נהנים מחרא. (מגעיל)

אז, כמו שאמרתי בהתחלה, לכל סדיסט צריך שיהיה מזוכיסט. כל הסטיות האלה ועוד רבות אחרות הן לגיטימיות ביותר. היום אף אחד לא מרים גבה כאשר אני מדברת על איזה עבד שלי או שפחה. היום אפילו אימא שלי מקבלת את הסטיות האלה. היום ה-BDSM קיים בכל מצבי הצבירה של החברה האנושית, גם אצל הדו-מיניים וגם אצל הסטרייטים. אז תהנו מהסטיות אם יש כאלה ורק תשמרו על עצמכם.

ברשימה הבאה: על הביטחון במשחקי מין פראי ועל מלת הביטחון.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

91 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

30 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

25 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה
שליטה נשית

שליטה נשית

20 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

השליטה הנשית (Femdom) בעולם ה-BDSM מתבטאת בשליטה של נשים על גברים באמצעות השפלות מילוליות והשפלות פיזיות. בפורומים באינטרנט, השליטה הנשית מתבטאת בזה שהן קוראות לעבדים "כלבלבים" ואוסרות עליהם להעביר הודעות…

שליטה נשית