מציצה

נכתב במדור סיפורי סקס

14253 צפיות | 100 תגובות

מאת: אמיר נתן

התעורר. איפה הוא? חש בתחושה חמימה ממלאת את אזור חלציו. אה, הוא בבית של יובל, החתן. הח'ברה התארגנו למסיבת רווקים והתווכחו אם להזמין או לא חשפניות אליו לדירה. בחצות הגיעו הנשים מהמסיבה שלהן וכולם השתכרו ונפלו. הוא נרדם על אחת הספות בחדר צדדי אחרי שהתמזמז עם לילך , אשתו. הילדים אצל ההורים והם ניצלו את הערב הזה כדי להחיות שוב את הניצוץ של חיי הרווקות. מצאו חדר צדדי בוילה הענקית והחלו להשתעשע. הוא היה כבר מגורה מינית אבל גם שיכור מדי מכדי לעשות משהו והתמוטט עם לילך לידו. חושך גמור. לילך לא אהבה את זה שהוא נרדם כשהיא מגורה מינית. אבל בטח גם היא התמוטטה. היא שתתה יותר ממנו.

אבל עכשיו היא התעוררה. ועוד איך התעוררה. התגברה על תחושת השיכרות ועכשיו החלה לעבוד במלוא המרץ שם למטה. כבר מזמן היא לא עשתה את זה. החיים נכנסו למין שיגרה אפורה שמציצה היה נראה כמו משהו מחוץ לתחום. לא היה כוח אפילו לחפש תנוחות מגרות. צריך לקום מוקדם לעבודה. ולא להעיר את הילדים. וחוץ מזה הוא היה תמיד נורא עייף. וזה לא כמו לשכב עם חברה שאתה עסוק כל הזמן בלנסות עוד ועוד תנוחות איתה כי מי יודע מה יקרה מחר. זאת הייתה אשתו. והיא תהייה שם גם מחר. אז למה למהר?

האיבר התקשה. אח, איזו תחושה נעימה. העיניים הסתגלו קצת לחושך המוחלט של החדר. ארבע ועשרים לפנות בוקר. שקט מוחלט. בטח כולם שפוכים בחוץ. אבל לילך ממשיכה במרץ. היא הייתה כל כך עדינה. נזהרת לא להכאיב. עוצרת כשמרגישה שהוא מתחיל להיות מגורה מדי. התאמה עיוורת. לא סתם סקסולוגים דיברו על סקס מתוך אהבה. יש בזה ערך מוסף שאדם שלא הייתה לו אהבה אמיתית בחייו לעולם לא יוכל להבין. הרגש הופך את המגע למשהו רוחני, אלוהי. מציצה פשוטה שמקבל כל לקוח אצל זונה ומשלם עבור זה מאה שקל מקבלת משמעות אחרת לגמרי כשאתה מקבל אותה מהאהבה שלך.

היא העבירה את הלשון בעדינות. לשון חמה רטובה מאלכוהול. הוא נאנח בשקט. נזהר לא להפר את הרגע הקסום. בחוץ אפשר היה לשמוע את משאית האשפה עוצרת ברחוב. העובדים יורדים על מנת לרוקן את הפחים לתוכה. מסכנים. אם רק היו יודעם מה קורה ברגע זה בחדר חשוך במרחק של כמה מטרים מהם. בזמן שהם מרימים פחים כבדים אפופים בצחנה. הוא אהב לחשוב מה עושים אנשים אחרים בזמן שהוא מקיים יחסי מין. הניגוד בין היומיומיות האפרורית של ההתנהלות האנושית הרגילה לבין פריצת הגבולות של הסקס ריתקה אותו. המשאית התרחקה. שוב נשאר לבד עם לילך. לא היה נראה שהיא חושבת על משהו מלבד על הרצון לענג אותו.

הוא מתקרב לנקודת האל חזור. או שעבר כל כך הרבה זמן שהוא כבר לא זוכר איך לילך מוצצת או שבחיים הוא לא קיבל ממנה כזאת מציצה. דבר כזה צריך לתלות בסלון כמו יצירת אומנות. הוא יצטרך לפצות אותה על זה. הוא דימיין את עצמו מטפס בסולם ארוך אל השמיים. עם כל צעד למעלה תחושת העונג עולה. הוא בדרך לעננים. וכשהוא יגיע לשם הוא ישפריץ על כל העולם. וואו, זהו. זה מגיע. היא הרגישה והגבירה את הקצב. רגע, רגע. הוא רוצה עוד כמה שניות של אושר.

הוא שלח את הידיים לעבר ראשה על מנת להאט את תנועת הראש. אחז בראש בעדינות וניסה להשתלט על הקצב. היא נענתה לו בהבנה. הורידה הילוך. איזו הבנה עיוורת. הוא נרגע מעט אבל עדיין נשאר בריגוש עליון. תחושת הרגע שלפני. הרגע בו ממוקסמת הנאת הגבר לשיא. רגע שלרוב אורך שבריר שנייה. רק אלו מהגברים שיודעים לשלוט באומנות על הרגע הזה חווים הנאה אמיתי מהי. בניגוד לנשים שחוות את השיא שלהן בגמירה עצמה הרי תמיד הרגיש שהשיא של הגברים הוא בפיסגה שלפני הנפילה לתהום. לפני הריקון. המכשול הוא שהתהום מאד מפתה. בוא, בוא אלי. תגמור. יהיה לך טוב. היא מחייכת. מעמידה פני מלאך. ואתה יודע, אתה יודע שאחרי הגמירה תבין שהיא צחקה לך. שזהו בעצם השטן שהתחפש. אבל אתה נותן לעצמך ללכת שולל. מצטער שלא הלכת עם החבר ההוא לאותו קורס טנטרה לפני שנה. היום בטח כבר היית יכול להיות אומן בהאטת הגמירה. וכל רגע אתה מרגיש שאתה נמשך אל השטן בדמות מלאך. אתה יודע כבר מנסיון העבר שהגמירה היא הסוף. הסוף של התחושה האלוהית שאתה מרגיש עכשיו. ברגע שלפני. אבל שליח השטן שבתוכך משכנע אותך שהפעם זה יהיה אחרת. ואתה מאמין לו. רק הפעם. ועושה עוד צעד בדרך אל התהום. ומרגיש את הרוחות עולים מתוכה ושואבים אותך פנימה.

הוא העביר את ידיו על השיער המקורזל בעדינות. צמרמורת. הוא קפא. ללילך לא היה שיער מקורזל. מי זאת? אלוהים. מה קורה פה? הוא חולם? לא יכול להיות. משהו פה לא בסדר. זה סיוט. הוא הביט הצידה אל הספה בצידו השני של החדר. לילך ישנה שם, עירומה בחלק גופה העליון, עם הגב אליו. הביט למטה בפעם הראשונה מאז התעורר. השיער המקורזל הזה יכול להיות רק של בחורה אחת. אפרת, חברה של יובל. הם מתחתנים מחר.

היא הגבירה את הקצב. כאילו חשה שהוא נרגע ולא רצתה לאבד אותו. אסור לעשות רעש. כל צעד שלא יעשה עכשיו ישפיע על עתידו. אם יפסיק אותה ויקום היא עלולה לדבר או אפילו לצעוק ולילך תתעורר. ומה הוא יוכל להגיד ללילך? שהיא התחילה למצוץ לו בזמן שישן? זה הרי מטורף. לילך הייתה מוכנה לקבל את כל השטויות שלו אבל בגידה הייתה מחוץ לתחום. ובטח לא עם אפרת, החברה הכי טובה שלה. ואם הוא ייתן לזה להמשיך אז זה לא פחות גרוע. בגידה. הוא בגד בלילך. אות קין על חייו לנצח.

תובעת: "יסביר נא הנאשם לבית המשפט מה גרם לו לבגוד באשתו האוהבת שמגדלת יחד איתו שני ילדים קטנים וחמודים? האם לא סיפקה את כל צרכיו? האם לא נתנה לו כתף אוהבת בזמנים הקשים? האם לא הייתה לצידו כשפוטר מעבודתו ועשרה לו לאחות את השברים ולצעוד קדימה? מה גורם לאדם פשוט להיכנע ליצר בזוי ולהפקיר את עצמו לחסדיה של מוצצת?"
נאשם:" לא בגדתי. הייתי פאסיבי לגמרי. כשהתעוררתי המציצה כבר הייתה בעיצומה. התעוררתי לתוך מצב של בגידה. לא יכולתי למנוע את זה. מה אתה מנסה לאמר? שכשהתמוטטתי עוד הייתי בעל נאמן, תומך ואוהב וכשקמתי הפכתי ליצור בוגד ושפל? לא הייתה לי יד בדבר. האשמה כולה היא של הבחורה."
תובעת: "אל תבזה את בית הדין המכובד הזה. עליך להודות שאתה בכלל מקבל הזדמנות להשמיע את טיעוניך. אם לילך הייתה מתעוררת אל תוך הסיטואציה היא לא הייתה נותנת לך את זכות הטיעון שאתה מקבל עכשיו. אז במקום להתגונן אולי פשוט עליך להודות באשמה."
נאשם: "באיזו אשמה?"
תובעת: "באשמת הבגידה, כמובן. "
שתיקה.
תובעת: "אז? אתה מודה?"
נאשם: "אני פשוט לא מבין. אני עוד פעם חוזר ואומר. התעוררתי לתוך המצב. לא הכנסתי עצמי לתוכו. הוכנסתי בעל כורחי לתוכו. הובלתי אליו. גם כשהתעוררתי חשבתי שמדובר באישתי. רק כשנגעתי בשיער הבנתי מה קורה. אבל זה היה מאוחר מדי."
תובעת: "גם אם נניח שבית המשפט יקבל את הצהרתך המפוקפקת שעד לרגע ההוא חשבת שמדובר באישתך איך תוכל להסביר שלא הפסקת באותו הרגע את האקט? אם היית עושה זאת, קיימת האפשרות שבית המשפט היה מוציא אותך אשם בבגידה פאסיבית חלקית או אפילו זכאי מחמת הספק. הרי ברור לך שמרגע שזיהית שלא מדובר באישתך הפכת מבוגד פאסיבי לבוגד אקטיבי. הגנת חוסר הידיעה נשללת ממך."
נאשם: "את חייבת להבין. הכל קרה כל כך מהר. לילך ישנה באותו החדר. אם הייתי מפסיק באותו הרגע היא הייתה יכולה להתעורר ו-"
תובעת (קוטעת בגסות): "ומה? היא הייתה מתעוררת לתוך חושך גמור. הבחורה הייתה בורחת במהירות מהחדר מהבושה ומהחשש שהדבר ייוודע לבעלה לעתיד ואתה כבר היית מתלבש ואפילו קם להתכרבל יחד עם אישתך."
נאשם: "באותו רגע לא יכולתי לחשוב על התסריט האופטימי. הייתי מבוהל. לא הייתה לי ברירה."
תובעת: "לא הייתה לך ברירה" – מחייכת – "מעניין מה היית אומר אם זה היה קורה לאשתך? מה היא הייתה עושה אם היא הייתה קמה באמצע הלילה ומוצאת מישהו מבצע בה מעשה מגונה? מה אתה חושב?"
נאשם(מרכין את ראשו): "אני לא יודע."
תובעת: "אתה יודע טוב מאד. אתה רק מפחד לאמר את האמת. אתה יודע שהיא הייתה בועטת בו במקום, צורחת, מתקשרת למשטרה ומגישה תלונה על אונס. והיא הייתה אומרת לך את האמת. האמת שאתה כל כך מפחד לאמר לה. שמישהו ניסה לאנוס אותה, אבל היא התנגדה ושמרה לך אמונים."
נאשם(ממלמל בשקט): "זה לא בדיוק אותו הדבר."
תובעת(צועקת): "מה לא בדיוק אותו הדבר? אתה רומז שאין גזירה שווה לך ולאשתך?"
נאשם: "אני לא רומז שום דבר. כשאשה חשה בגבר זר חודר בלא אישורה אל תחומה הפרטי, אל הגוף שלה, ברור שהיא תתנגד. אני לא אומר שנשים רק מקיימות יחסי מין מתוך רגש. אבל בסיטואציה כמו זאת שאני עברתי אני בטוח שכולן היו מבצעות את מה שתיארת."
תובעת: "אל תדבר על כלל הנשים. דבר על אישתך. ואתה לא לוקח בחשבון שהיא הייתה מתנגדת כי היא רצתה לשמור לך אמונים?"
נאשם(מרים את קולו): "לא רק בגלל זה. אצל נשים זה אחרת, את מבינה –"
תובעת(מרימה את ידה למעלה): "אצל נשים זה אחרת. כמה פתטי. כמה קלישאי. אדוני, תתעורר מתרדמת המאה השש עשרה אל תוך המאה העשרים ואחת. אנחנו לא שפחות מין ומצד שני גם אין לנו יצר מיני מנוון יותר מזה של הגבר. אנחנו רק יודעות לשמור טוב יותר על הקשר הזוגי. על תכלית החיים. על התא המשפחתי. ובכלל, מה כבודו מנסה לאמר? (בקול נמוך) מה בדיוק הייתה הסיבה שלא עצרת את הבחורה ברגע שזיהית אותה?"
נאשם: "הייתי מבוהל, לא ידעתי מה קורה, ו…"
שתיקה.
תובעת:" ו-? ו-? בית המשפט ממתין לכבודו שיואיל בטובו להמשיך."
נאשם: "הייתי מאד מגורה מינית. הייתי בשלב האחרון. ברגע שלפני. התהום משכה אותי. לא יכולתי לסרב. חשבתי על כל מה שאת אומרת. בגידה. תא משפחתי. תכלית החיים. אבל הכל התגמד. ראיתי את לילך שוכבת שם. כל כך חמודה ותמימה על המיטה. וידעתי, ידעתי שהדבר הנכון הוא להפסיק ולא משנה מה יהיו ההשלכות. אבל משהו עצר אותי. יד השטן. הרגשתי כל כך טוב. את לא יכולה להבין את זה. אנחנו מדברים בשתי שפות שונות. את לא יכולה לחוות את ההרגשה של גבר כשהוא במצב של טירוף חושים מיני. הוא לא רואה כלום בעיניים."
תובעת: "דבר בשם עצמך. תרשה לי להקשות עליך מעט. ומה אם לא היית רגע לפני הגמירה? ומה אם היית מתעורר לתחילתה של המציצה? האם היית מתנהג אחרת? האם היית עוצר אותה? או שאתה טוען שהכל תלוי בשלב המסויים שבו היית של הגירוי המיני?"
נאשם: "לא יודע מה היה קורה במקרה כזה. אני מניח שהיה סיכוי גבוה יותר שהייתי מפסיק אותה. אבל אני לא יכול להבטיח במאה אחוז. (בוכה) אני גבר. גבר. ובחורה מוצצת לי כך סתם פתאום באמצע הלילה. מתי זה עוד פעם יקרה לי? ואם אני אפסיק אותה מי מבטיח לי שאני לא אצטער על זה בעתיד? כשאהיה גוסס על ערש דווי שוכב ועומדים מסביבי כל בני משפחתי, האם לא אחשוב על אותו הרגע בו הפסקתי את המציצה? אני נאמן. אני אוהב את אשתי. וזאת רק מציצה. אחת. לא יהיו עוד. ואני אפילו לא התחלתי אותה. אני רק לא הפסקתי. רק לא הפסקתי."
תובעת: "הפרצוף האמיתי שלך התגלה. אתה מגעיל אותי. אני בטוחה שבית המשפט הבין עם מי יש לו עסק. אני מציעה לך לשאת תפילה לפני פסק הדין. רק חנינה תוכל להמתיק את עונשך."
נאשם(כמעט צועק): "רגע! אני רק רוצה להגיד משפט אחרון."
תובעת(חסרת סבלנות): "דבר."
נאשם: "את חייבת להבין שלדעתי כמעט כל הגברים היו מתנהגים כמוני. אני יודע שזה לא אופנתי להגיד את זה אבל אנחנו באמת בנויים אחרת. גבר טיפוסי, גם אם הוא נאמן, לא יתנגד למין שנכפה עליו. הוא רואה בזה אפיזודה מהנה. הוא לא לוקח בחשבון את ההשלכות המוסריות של המעשה. אני מסכים שהמצב שונה אם הוא היה יוזם את האקט המיני ומוביל אליו. אזי, מעשה הבגידה, הוא באחריותו המלאה של הגבר. הוא מודע לחלוטין למעשיו ואם החליט לשדל את האישה בעודו קר רוח לחלוטין הרי האשמה מוטלת במלואה עליו. אבל במקרה שלפנינו הרי המצב שונה. כמעט ולא ניתן לעצור את האקט מרגע שמצאת עצמך בתוכו. "
תובעת(מחייכת בארסיות): "יפה, אמרת. כמעט" – מדגישה – "שלא ניתן היה לעצור את האקט. ומה לגבי סקס מתוך אהבה? שמעת פעם על המושג הזה?"
נאשם: "שמעתי, אני מסכים איתך שזה השיא. אבל זה לא סותר את דבריי. אלו הם שני מישורים מקבילים. לא חותכים. יש סקס מתוך אהבה, ענוג, מבין, מלטף ויש סקס ייצרי, חושני, ארוטי, מסתורי, חד פעמי. אני לא חושב שיש סתירה בין השניים. אני חוויתי את שניהם."
תובעת: "בית המשפט יפסוק בקרוב שחווית את הסוג השני." – מיישירה אליו מבט בעצב – "אני בכלל לא בטוחה שחווית את הראשון. "

הוא גמר לה בפה. הוא אף פעם לא גמר ללילך בפה. זה היה זול מדי. אבל עכשיו הוא הירשה לעצמו. אם לא עכשיו אז מתי? שפריץ אדיר שמילא את כל חלל הפה שלה וניתז בחזרה אל האיבר שלו שוטף גם אותו. אפרת המשיכה בליקוקים איטיים שותה בערגה את הנוזל ומנקה את האיבר שלו מכל הטיפות שעוד נשארו עליו. היא קמה. נישקה אותו, חייכה, ויצאה מהחדר.

שופט: "בית המשפט פוסק כי בטענת התביעה כי הנאשם בגד באשתו ולא מילא את חובתו כבן זוג נאמן וכאב לילדיו הנאשם נמצא אשם. בית המשפט אינו מקבל את טענת ההגנה של הנאשם כי הבגידה התחילה כאקט פאסיבי ורק המשיכה כאקט אקטיבי מאחר ולא הייתה לו שליטה על מהלך האירועים לאור מצב גירוי המיני בו הוא היה. חוסר יכולתו של הנאשם לסתור את טענת התביעה כי היה מתנהג באותה צורה גם אם לא היה נמצא בסף גירוי מיני גבוה מוכיחה שהנאשם הוא בוגדני מטבעו. טענת הנאשם לגבי הגבר הטיפוסי נשללת מחוסר רלוונטיות למקרה הספציפי הנוכחי. מלבד זאת הנאשם לא הביא עימו סימוכין מדעיים שיחזקו את הגישה הגברית הבוגדנית שהציג. הנאשם יקום מכסאו להשמעת גזר הדין."

הוא הרים את מכנסיו וחגר את החגורה. התיישב על המיטה, מרכין ראשו מטה, מביט בלילך הישנה.

שופט: "בית המשפט גוזר על הנאשם נקיפות מצפון נצחיות. עד יום מותך תלווה אותך הטראומה של הבגידה באשתך. כל נסיון שלך לשכוח את המקרה ולהמשיך קדימה לא יועיל. אולי בחיי היום יום תתנהג כאילו לא קרה דבר, אך בלילות, בחלומותיך, תחזור אליך הבגידה הנואלת שלך באלפי צורות ארסיות וזדוניות יחד עם ההכרה של היותך יצור בוגדני שהיה מוכן לזרוק לפח אהבת אמת, חיי משפחה, ילדים מקסימים והכל תמורת…" – מתקשה להסתיר את תחושת הגועל שבאמירת המילה – "תמורת…תמורת….מציצה."

הוא חזר לישון.

100 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

Remona 24/01/2022 בשעה 02:21

Appreciating the persistence you put into your blog and detailed information you offer.
It's awesome to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed material.
Excellent read! I've saved your site and I'm including your RSS
feeds to my Google account.

Feel free to visit my website: 강남마사지

Elissa 24/01/2022 בשעה 02:51

This is very interesting, You are a very skilled
blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your wonderful
post. Also, I have shared your site in my
social networks!

My web blog: water slide decals

Dyan 24/01/2022 בשעה 03:22

Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of
your website is magnificent, as well as the content!

My site :: baden baden restaurants

Chang 24/01/2022 בשעה 03:40

Thank you for another magnificent article.
Where else may just anyone get that type of info in such an ideal method of writing?
I have a presentation subsequent week, and I am on the search for such information.

Look at my homepage … cocaine zwangerschap

Lavada 24/01/2022 בשעה 04:18

Hi there, just wanted to tell you, I liked this blog post. It was funny.
Keep on posting!

Take a look at my web-site: planta de mefedrona

Ernesto 24/01/2022 בשעה 04:42

Superb, what a website it is! This blog presents useful data
to us, keep it up.

Check out my page – Read more

Murray 24/01/2022 בשעה 04:50

The safest approach to access The Pirate Bay is to make
use of a VPN that helps torrenting. Use this close relation to the digicam as a manner to attach-with the audience and
with your self. For biometric authentication, the iPhone 12 and 12 mini use Face ID, the
facial recognition system that was first launched in 2017.

Face ID components are housed in the TrueDepth digital
camera system within the display notch. What for those
who don’t want to use VPN for all the web traffic?
Uses 256-bit encryption for encrypting the site visitors.
The 256-bit strong encryption keeps even the tiny bit of knowledge like inside an unbreakable lock.
The server switching feature is an additional benefit given chances are you'll go
for country-specific providers like Netflix along with torrenting.

Unlike another providers, this greatest VPN for torrenting gives
each consumer with all of the locations. Next up in this list of best VPN for
torrenting is PrivateVPN. The second one in this listing of finest VPN for torrenting
is ExpressVPN. Next up in this list of greatest VPN for torrenting is a reputed one referred to as PureVPN.
Not solely does PureVPN help the regular gadgets, but it surely can also be used
for media devices like SmartTV, routers, Amazon Fire,
Roku, and so forth. And, the five simultaneous connections or multi logins,
as they call the function extends the safety to all of your units.

Feel free to visit my website … the pirate bay shirt; https://www.tujipic.net/home.php?mod=space&uid=210801&do=profile&from=space,

Trena 24/01/2022 בשעה 04:57

consultant chez search engine optimization W LLC ( société en tant qu'experte l'optimisation off site
), nicolas sotton a mené l'implantation de ce concept de référencement dans le secteur métropolitain. il est passionné par son boulot et crée des projets divers autour de celui-ci.

my web blog: prestation Seo

Brooks 24/01/2022 בשעה 05:17

Excellent post! We will be linking to this great article on our site.
Keep up the great writing.

Also visit my blog post; خرید فالوور ایرانی واقعی

Curtis 24/01/2022 בשעה 05:34

If you want to obtain much from this piece of writing then you have to apply these
methods to your won website.

Visit my web-site :: judi slot online indonesia

Verlene 24/01/2022 בשעה 05:44

I am extremely inspired together with your writing talents and also with the
format on your weblog. Is this a paid subject or did
you modify it your self? Anyway stay up the nice quality writing, it is uncommon to look a
great weblog like this one nowadays..

Also visit my web page … https://www.ambercoffmanmusic.com/

Johnathan 24/01/2022 בשעה 06:12

Hi Dear, are you genuinely visiting this web page regularly,
if so afterward you will absolutely obtain fastidious experience.

Here is my web-site :: Điêu khắc chân mày

Nannie 24/01/2022 בשעה 06:53

Can I simply say what a relief to discover somebody that really knows what they are talking about on the web.
You definitely know how to bring an issue to light
and make it important. More people must look at this and understand this side of your story.
It's surprising you're not more popular because you definitely have the gift.

Take a look at my web-site: vps

Augustus 24/01/2022 בשעה 06:58

Thanks a lot for sharing this with all of us you actually realize what you are talking approximately!
Bookmarked. Kindly additionally consult with my website
=). We can have a hyperlink exchange arrangement among us

My site – 온라인슬롯

Karol 24/01/2022 בשעה 07:09

Dispones de la actualidad de la televisión en la web de Detrás de la Tele totalmente gratis

Check out my web-site; television

Brett 24/01/2022 בשעה 07:11

Wow, this article is nice, my sister is analyzing such things,
so I am going to convey her.

My web-site :: http://www.yourstrawman.com/

Rocky 24/01/2022 בשעה 07:17

Appreciation to my father who shared with me on the topic of this
website, this blog is truly awesome.

my website kampus terbaik di lampung

Audry 24/01/2022 בשעה 07:18

I love what you guys are up too. Such clever work and exposure!
Keep up the fantastic works guys I've incorporated you guys to my personal blogroll.

My web page :: RUAY

Rashad 24/01/2022 בשעה 07:21

We absolutely love your blog and find a lot of your post's
to be exactly I'm looking for. Would you offer guest
writers to write content for you? I wouldn't mind publishing a post or elaborating on many of the subjects you write about here.
Again, awesome web log!

my page; 바카라사이트

Caryn 24/01/2022 בשעה 08:11

What's up, I read your blog like every week. Your humoristic style is witty,
keep doing what you're doing!

my page learn more

Sherlene 24/01/2022 בשעה 08:35

Thanks for tuning in!

Here is my web-site nft marketplace website foundation

Allie 24/01/2022 בשעה 09:32

Hello, all is going perfectly here and ofcourse every one is sharing information, that's in fact fine, keep up writing.

Here is my site – cbd lube (https://www.sfgate.com/market/article/best-cbd-lube-and-cbd-lubricants-15784602.php)

Odell 24/01/2022 בשעה 09:43

Mayy I just say what a relief to discover an individual who truly understands what they're talking
about onn the internet. You certainly ubderstand how to bring an issue to light and make
it important. More and more people have to look at this and underestand
this side of your story. I was surprised that you aren't more
popular given that you definitely possess thhe gift.

Here is my web site :: learn spanish online free

Dominic 24/01/2022 בשעה 10:15

This is a topic that is close to my heart…
Thank you! Where are your contact details though?

Also visit my web-site – 먹튀검증

Kathi 24/01/2022 בשעה 10:17

Hello, I check your blogs regularly. Your humoristic style
is witty, keep it up!

Feel free to visit my blog … Sac gucci faux

Ulrike 24/01/2022 בשעה 10:48

Hi there would you mind letting me know which web host you're utilizing?
I've loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say this blog loads a
lot quicker then most. Can you suggest a good internet hosting provider at a
reasonable price? Many thanks, I appreciate it!

Also visit my webpage :: islandjournal.net/agile-vs-waterfall

Avis 24/01/2022 בשעה 10:57

Greetings! Quick question that's completely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when viewing from my iphone. I'm
trying to find a theme or plugin that might be able to correct this issue.
If you have any recommendations, please share.
Thank you!

Feel free to visit my website – Meek Mill

Ryan 24/01/2022 בשעה 11:53

Just want to say your article is as amazing. The clarity to your post is simply excellent and that i could
assume you're knowledgeable in this subject. Fine with your permission allow me to clutch your feed to stay up
to date with imminent post. Thank you 1,000,000 and please carry on the gratifying work.

my web site: 온라인카지노

Adele 24/01/2022 בשעה 12:12

What a stuff of un-ambiguity and preserveness of precious know-how concerning unexpected feelings.

Here is my blog :: link alternatif ibcbet terbaru 2021

Paige 24/01/2022 בשעה 12:13

I'm extremely pleased to discover this site. I wanted to thank
you for your time for this particularly fantastic
read!! I definitely liked every little bit of it and i also have you bookmarked to check
out new stuff in your site.

Here is my page: xxx

Maximilian 24/01/2022 בשעה 12:29

Asking questions are in fact nice thing if you are not understanding anything fully, but this
paragraph provides pleasant understanding even.

my page: kampus terbaik di lampung (Leandro)

Melodee 24/01/2022 בשעה 12:39

Great delivery. Great arguments. Keep up the good spirit.

my homepage: kampus terbaik di lampung

Ralph 24/01/2022 בשעה 12:47

Does your blog have a contact page? I'm having problems locating it but, I'd like
to shoot you an email. I've got some ideas for your blog
you might be interested in hearing. Either way, great website
and I look forward to seeing it grow over time.

Here is my blog WMDOLL

Eloise 24/01/2022 בשעה 13:06

Quality content is the key to interest the viewers to pay a quick visit the site, that's
what this web page is providing.

Feel free to surf to my blog :: project makeover hack

Manuela 24/01/2022 בשעה 13:09

I enjoy what you guys tend to be up too.

Such clever work and reporting! Keep up the wonderful works guys
I've included you guys to my own blogroll.

Feel free to visit my web-site หวย

Magda 24/01/2022 בשעה 13:16

I simply couldn't leave your web site before suggesting that I really loved the usual
information an individual supply to your visitors? Is gonna
be again ceaselessly to investigate cross-check new posts

Feel free to visit my webpage monobank

Darrin 24/01/2022 בשעה 13:34

Every weekend i used to pay a quick visit this website, as
i want enjoyment, for the reason that this this site conations in fact
fastidious funny stuff too.

Here is my webpage; dekorasik official

Neville 24/01/2022 בשעה 13:49

Hello! I'm at work browsing your blog from my new iphone 4!

Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your
posts! Keep up the outstanding work!

Here is my homepage: create bsc token

Jaimie 24/01/2022 בשעה 15:01
Calvin 24/01/2022 בשעה 15:55

Fantastic goods from you, man. I have consider your stuff
prior to and you are just extremely wonderful. I really like what you've got right here, really like
what you are saying and the best way through
which you assert it. You're making it entertaining and you still take care of to stay it wise.
I can not wait to read much more from you. This is actually a tremendous site.

Here is my blog – Press Release

Emelia 24/01/2022 בשעה 16:12

It's hard to come by experienced people about this subject, however, you sound like you
know what you're talking about! Thanks

Feel free to visit my site :: adultfrinendfinder.com login

Quyen 24/01/2022 בשעה 16:42

Aw, this was an exceptionally nice post. Spending some
time and actual effort to produce a top notch article… but what can I say… I hesitate
a whole lot bags and covers never seem to
get nearly anything done.

Nila 24/01/2022 בשעה 16:44

Heya i'm for the first time here. I found this
board and I find It truly useful & it helped me out a lot.
I hope to give something back and aid others like you aided
me.

My webpage … situs judi online24jam terpercaya 2021

Monroe 24/01/2022 בשעה 17:05

Hi to all, how is all, I think every one is getting more from this site, and your
views are fastidious in favor of new people.

Here is my homepage: Situs Judi Slot Online terbaik dan terpercaya no 1

Analisa 24/01/2022 בשעה 17:42

Hi friends, how is all, and what you desire to
say about this post, in my view its in fact remarkable designed for me.

My web page: 파워볼

Kaylene 24/01/2022 בשעה 17:43

After looking into a few of the blog posts on your web page, I truly like your way of
blogging. I book-marked it to my bookmark site list and will be checking back soon. Take
a look at my web site as well and let me know
your opinion.

my web blog :: Bocoran Slot Gacor Hari Ini

Tami 24/01/2022 בשעה 18:01

When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get several
emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service?
Thanks a lot!

Visit my page – web

Annetta 24/01/2022 בשעה 18:26

chloroquine pills chloroquine pills

Brigitte 24/01/2022 בשעה 18:30

This is my first time visit at here and i am genuinely happy to read all at one place.

Also visit my homepage … buybacklink.splashthat.com

Miriam 24/01/2022 בשעה 18:35

As a Newbie, I am always searching online for articles that can help me.
Thank you

Feel free to surf to my web site :: http://www.m106.com

Gavin 24/01/2022 בשעה 18:40

Businesses have been using it as one off their handiest marketing tools.

my page :: Buy cheap instagram views

Thanh 24/01/2022 בשעה 18:59

Wonderful website you have here but I was curious
if you knew of any forums that cover the same topics discussed in this article?
I'd really like to be a part of online community where I can get responses from other experienced individuals that share the same interest.
If you have any recommendations, please let me know. Bless
you!

Feel free to surf to my webpage … หรือจับอย่างอื่นที่เหนือศีรษะขึ้นไปก็ได้ครับ

Estella 24/01/2022 בשעה 19:05

We happen to be professional wholesale provider of jerseys, specialized in supplying
General Jerseys and custom-made jerseys. Jerseys along with 100% stitched authentic quality, all Figures, Logos
and Labels are sewn about and embroidered.
direct shipping from china

Yukiko 24/01/2022 בשעה 19:07

We will be professional wholesale dealer of jerseys,
specialised in supplying Wholesale Jerseys
and custom-made jerseys. Jerseys using 100% stitched real quality, all Numbers, Logos and Names are sewn about and embroidered.

wholesale jerseys from china

Georgina 24/01/2022 בשעה 19:08

We will be professional wholesale distributor of jerseys, customized in supplying Wholesale Jerseys and customized jerseys.
Jerseys with 100% stitched genuine quality, all Figures,
Logos and Labels are sewn on and embroidered.
wholesale San Diego Chargers jerseys

Florence 24/01/2022 בשעה 19:08

We are usually professional wholesale distributor of
jerseys, focused in supplying Inexpensive Jerseys and custom-made jerseys.
Jerseys using 100% stitched authentic quality, all Amounts, Logos
and Titles are sewn on and embroidered.
Cheap Jerseys

Sue 24/01/2022 בשעה 19:08

We happen to be professional wholesale distributor of jerseys, specialized in supplying Low cost Jerseys and personalized jerseys.
Jerseys together with 100% stitched authentic quality, all Quantities, Logos and Names are sewn about and embroidered.

Wholesale NFL Jerseys China

Cristine 24/01/2022 בשעה 19:08

We happen to be professional wholesale provider of jerseys,
customized in supplying Low cost Jerseys and personalized jerseys.
Jerseys with 100% stitched genuine quality, all Numbers, Logos and Labels are sewn on and embroidered.

cheap jerseys from china

Roslyn 24/01/2022 בשעה 19:09

We are professional wholesale distributor of jerseys, customized in supplying General Jerseys and customized jerseys.
Jerseys along with 100% stitched genuine quality, all Amounts, Logos and Labels
are sewn in and embroidered.
nfl jerseys

Janine 24/01/2022 בשעה 19:09

We happen to be professional wholesale supplier of jerseys, customized in supplying Wholesale Jerseys and personalized jerseys.
Jerseys using 100% stitched authentic quality,
all Amounts, Logos and Titles are sewn about and embroidered.

wholesale jerseys

Hugo 24/01/2022 בשעה 19:09

We are usually professional wholesale provider of jerseys, customized in supplying Inexpensive Jerseys and personalized
jerseys. Jerseys together with 100% stitched traditional quality, all Amounts, Logos
and Names are sewn in and embroidered.
wholesale jerseys

Christina 24/01/2022 בשעה 19:10

Cheap Oakley Sunglasses outlet Sale,Wholesale cheap fake oakley sunglasses and Cheap Oakleys Cheapest Holbrook free
shipping with from china!cheap oakley holbrook

Jeannie 24/01/2022 בשעה 19:10

We will be professional wholesale provider of jerseys,
customized in supplying Inexpensive Jerseys and personalized
jerseys. Jerseys with 100% stitched genuine quality, all Figures, Logos and Labels are sewn in and embroidered.

cheap football jerseys from china

Cierra 24/01/2022 בשעה 19:11

We are usually professional wholesale distributor of jerseys, focused in supplying Low cost Jerseys and
custom-made jerseys. Jerseys using 100% stitched real quality, all Numbers, Logos and Brands are sewn on and embroidered.

cheap nfl jerseys

Meredith 24/01/2022 בשעה 19:11

We are usually professional wholesale provider of jerseys, focused in supplying Inexpensive Jerseys
and custom-made jerseys. Jerseys using 100% stitched
traditional quality, all Quantities, Logos and Names are sewn in and embroidered.

nfl jerseys

Kristin 24/01/2022 בשעה 19:13

We are usually professional wholesale distributor of jerseys,
specialized in supplying Wholesale Jerseys and
personalized jerseys. Jerseys with 100% stitched traditional quality, all
Figures, Logos and Labels are sewn upon and embroidered.
cheapest place to buy nfl jerseys

Benjamin 24/01/2022 בשעה 19:16

Hello there, I found your site by the use of Google even as looking for a similar subject, your
web site got here up, it appears good. I have bookmarked it in my google bookmarks.

Hi there, just turned into aware of your weblog thru Google,
and found that it is truly informative. I'm gonna be careful for brussels.
I'll appreciate if you proceed this in future. A lot of other
people will likely be benefited from your writing. Cheers!Wholesale Jerseys

Regina 24/01/2022 בשעה 19:17

We are professional wholesale supplier of jerseys, focused in supplying General
Jerseys and custom-made jerseys. Jerseys with 100% stitched genuine quality,
all Quantities, Logos and Brands are sewn about and embroidered.

cheap jerseys from china

Silas 24/01/2022 בשעה 19:18

We are usually professional wholesale provider of jerseys, specialized in supplying Low cost Jerseys and personalized jerseys.
Jerseys using 100% stitched genuine quality,
all Quantities, Logos and Labels are sewn about and embroidered.

Green Bay Packers jerseys from china

Michelle 24/01/2022 בשעה 19:24

We are professional wholesale provider of jerseys, specialized in supplying General Jerseys and
custom-made jerseys. Jerseys along with 100% stitched real quality, all Quantities, Logos and Titles are
sewn about and embroidered.
china jerseys paypal

Salvatore 24/01/2022 בשעה 19:29

دی نت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین وارد
کنندگان لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل و شبکه، با سابقه ترین پخش کننده عمده لوازم جانبی کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و تجهیزات شبکه در ایران – تهران با راه اندازی فروشگاه های اینترنتی جهت فروش و
توزیع و پخش مسقیم لوازم جانبی کامپیوتر – لپ
تاپ و موبایل – تبلت و تجهیزات شبکه با بیش
از یک دهه تجربه، با پایبندی
به سه اصل کلیدی، پرداخت در محل،
۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه
اینترنتی ایران تبدیل شود.
به محض ورود به دی نت با یک سایت پر از کالا رو به رو
می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند
در اینجا پیدا خواهید کرد

فروشگاه اینترنتی دی نت؛ مرکز پخش
عمده لوازم جانبی کامپیوتر – لپ تاپ و موبایل – تبلت تهران.

Feel free to surf to my web site; dnet-cable

Jayne 24/01/2022 בשעה 19:30

Camisetas de fútbol baratas en línea 2021
Fábrica de de China venta de camisetas de fútbol en línea es un nivel internacional de primera clase de empresas
profesionales de producción y venta de camisetas.

¡Hemos obtenido NIKE y otras calificaciones de producción y distribución de marcas profesionales!
Venta de camisetas de fútbol Estamos interesados en que la tienda pueda ponerse
en contacto con nosotros, ¡le proporcionaremos la mejor calidad.

Meridith 24/01/2022 בשעה 19:58

GG Labs should do what goes through your mind when reading greens?

Here is my website … golf courses nyc price

Margarito 24/01/2022 בשעה 20:21

Hi, i think that i saw you visited my site so i came
to “return the favor”.I am attempting to find things to improve my site!I suppose its ok to use a few of
your ideas!!

Here is my blog … Credit Repair

Blake 24/01/2022 בשעה 20:21

Hi, I think your blog might be having browser compatibility issues.

When I look at your blog site in Firefox, it
looks fine but when opening in Internet Explorer, it has
some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, wonderful blog!

my web-site: 바카라사이트

Melina 24/01/2022 בשעה 20:54

Thanks for every other magnificent article.
Where else may just anyone get that kind of info in such an ideal approach
of writing? I've a presentation next week, and I am on the search for such info.

Feel free to visit my website; yl cbd oil prices

Imogene 24/01/2022 בשעה 21:03

This site was… how do you say it? Relevant!!
Finally I have found something which helped me.

Cheers!

Feel free to visit my web-site – relaxation equipment

Philipp 24/01/2022 בשעה 21:12

hey there and thank you for your info – I have certainly picked
up something new from right here. I did however expertise some technical points using this site, since I
experienced to reload the site lots of times previous to
I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is
OK? Not that I'm complaining, but sluggish loading instances
times will often affect your placement in google and
can damage your quality score if advertising and marketing with
Adwords. Well I'm adding this RSS to my email and can look out for a lot more of
your respective exciting content. Make sure you update this again very soon.

My web-site; หวย

Danuta 24/01/2022 בשעה 22:11

If you are going for most excellent contents like me,
just visit this web page daily because it offers quality
contents, thanks

Feel free to visit my blog post: free transexual sex chat

Hermelinda 24/01/2022 בשעה 22:16

Can I simply say what a relief to discover a person that really knows what they're talking about online.
You definitely know how to bring an issue to light and make it important.
More and more people need to check this out and understand this side of your story.
I can't believe you're not more popular given that you
most certainly possess the gift.

My website หวย

Yvonne 24/01/2022 בשעה 22:48

Good info. Lucky me I ran across your site by accident (stumbleupon).
I have saved as a favorite for later!

Also visit my webpage :: rajampo77

Christie 24/01/2022 בשעה 23:47

You are so interesting! I do not suppose I've truly read a single thing
like this before. So nice to find another person with some unique thoughts
on this subject. Really.. many thanks for starting this up.
This site is something that is required on the web, someone with a bit of originality!

Also visit my site – katalog firm

Kisha 25/01/2022 בשעה 00:20

My programmer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the expenses.
But he's tryiong none the less. I've been using WordPress on various websites for about a year and
am concerned about switching to another platform.
I have heard excellent things about blogengine.net. Is
there a way I can import all my wordpress posts
into it? Any kind of help would be really appreciated!

Feel free to visit my web site: login sbobet88

Theodore 25/01/2022 בשעה 00:28

News about Iran from an unbiased and accurate source. Updated daily
with the latest from Iran's economy, politics
and business

Feel free to visit my website :: REad More (news-anchor.ir)

Gary 25/01/2022 בשעה 00:55

It's impressive that you are getting thoughts from
this post as well as from our dialogue made here.

Also visit my web site … خرید بک لینک دائمی

Linnea 25/01/2022 בשעה 01:10

What's up, this weekend is fastidious in support of me, since this point
in time i am reading this fantastic educational article here at my house.

Feel free to surf to my site :: 에볼루션카지노

Ismael 25/01/2022 בשעה 01:47

For latest news you have to visit world wide web and
on internet I found this site as a finest
web page for most up-to-date updates.

Feel free to visit my web blog – binary options risks

Meri 25/01/2022 בשעה 02:12

Valuable info. Fortunate me I found your site unintentionally, and I'm shocked
why this coincidence didn't took place earlier! I bookmarked it.

Review my site; big Dick comp

Niklas 25/01/2022 בשעה 02:38

I really like what you guys are usually up too. This type of clever work and exposure!
Keep up the terrific works guys I've included you guys to blogroll.

my blog :: https://autoinsurancenews24.wordpress.com/2021/12/10/best-auto-insurance-companies-2022/

Garfield 25/01/2022 בשעה 03:17

Thanks very interesting blog!

Here is my homepage; situs slot online terbaik

Mose 25/01/2022 בשעה 04:02

Hi! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard
on. Any recommendations?

my blog codego

Sue 25/01/2022 בשעה 04:08

Great blog here! Also your website loads up fast!
What host are you using? Can I get your affiliate link to your
host? I wish my web us casino players site (Nora)
loaded up as fast as yours lol

Booker 25/01/2022 בשעה 04:21

I am in fact grateful to the owner of this website who
has shared this great post at at this time.

my page – Dreamgame asia

Elvira 25/01/2022 בשעה 04:42

Hey There. I found your weblog the use of msn. That is a very smartly written article.
I will be sure to bookmark it and come back to read more of your useful
info. Thank you for the post. I'll certainly return.

Here is my web-site … folgory

Alissa 25/01/2022 בשעה 05:26

Hiya! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask.

Would you be interested in exchanging links or maybe guest writing a blog post or vice-versa?
My blog discusses a lot of the same topics as yours and
I think we could greatly benefit from each other.
If you are interested feel free to send me an e-mail.
I look forward to hearing from you! Great blog
by the way!

Visit my page schlüsselnotdienst

Cole 25/01/2022 בשעה 06:43

Thanks to my father who shared with me concerning
this web site, this website is in fact amazing.

Look at my web site … 에그벳

Luella 25/01/2022 בשעה 09:41

Everything is very open with a precise description of the challenges.
It was truly informative. Your website is very useful.
Thank you for sharing!

Have a look at my webpage … ดูหนังโป๊ออนไลน์

Blair 25/01/2022 בשעה 10:10

If some one wishes expert view about running a blog afterward i advise him/her to go to
see this webpage, Keep up the good job.

Here is my page :: สมัคร pg slot

Luciana 25/01/2022 בשעה 10:19

What's up it's me, I am also visiting this web site daily, this web
site is actually fastidious and the visitors are
actually sharing pleasant thoughts.

My homepage :: bengkel body repair ciputat

Edward 25/01/2022 בשעה 10:46

We absolutely love your blog and find the majority of your post's to be exactly what I'm looking
for. Would you offer guest writers to write content for you personally?
I wouldn't mind publishing a post or elaborating on a few of the subjects you write about here.
Again, awesome weblog!

Feel free to surf to my blog :: Chepudo

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

הגבר הישראלי

הגבר הישראלי

63 צפיות | 8 תגובות | 3 לייקים

הגבר הישראלי הוא ילדותי. כשאת מתחתנת עם הגבר הישראלי, את מתחתנת עם האימא שלו. האימא שלו מצויה כמעט בכל מקום בחייך, לא משנה כמה את משכנעת אותו ש"אימא" לא פה…

הגבר הישראלי
פנטזיה

פנטזיה

54 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

מאת: אמיר נתן "מה אמרת?" היא שאלה בחדות, כמעט צועקת. "שאלתי אם תוכלי להתפשט", אמרתי בשקט, מנסה להסתיר את הרעד בקול. "תגיד לי, נפלת על הראש? מה נסגר איתך?", היא…

פנטזיה
השפשפת

השפשפת

56 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

מאת דניאל פרק א' הכל התחיל שירד גשם. יצאתי לרוץ בלילה אחרי יום העבודה, זה בדרך כלל השעות האהובות עלי ביותר. הרחובות ריקים מאנשים ורק קולות מהטלויזיה שבוקעים מהבתים נשמעים…

השפשפת
סבתא

סבתא

54 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

מאת: אמיר נתן הוא התרכז בשיניים התותבות. נגעל מהמראה שלהן צפות בכוס המיים העכורים. הוא עבר במבטו על הגוף המקומט, המתבלה ומתכווץ כאילו מנסה להיעלם אחרי כל כך הרבה שנות…

סבתא
המתווך

המתווך

54 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

סיפור שהיה כך היה..... אני חייל משוחרר בן 23 עוד מעט, רווי ניסיון מיני עם אין ספור בחורות שטוענות פעם אחר פעם שאני אחד מהתותחים הכבדים שהיו שקרו להם במיטה,…

המתווך
חופשה בלתי נשכחת

חופשה בלתי נשכחת

52 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

פרק א' ------ ערב. מוסיקה חרישית מתנגנת מהרדיו, כבר סיימתי לקרא את העתון. מזפזפת בין ערוצי הטלויזיה. אין דבר שמושך את ענייני. מכבה. פותחת המחשב, ובלחיצה אחת נכנסת לאחד הצ'אטים…

חופשה בלתי נשכחת