מפגש בספריה

נכתב במדור סיפורי סקס

272 צפיות | 0 תגובות

אוף
ואני חשבתי שסמסטר ב' יתחיל ברגל ימין, אבל לא… ישר היינו צריכים לקבל איזו עבודת בית מעצבנת.
וכמובן שבנושא הכי זוועתי שקיים. גם לא נשאר לי יותר מדי זמן לכתוב אותה. מזל שהספריה שלנו נסגרת מאוחר יחסית, אז יש זמן להוציא ביבליוגרפיה ולצלם כמה מאמרים.
אז נגשתי לספריה, מפקיד את התיק בכניסה, מראה כרטיס סטודנט ונכנס. דבר ראשון הוא לחפש את המיקום של הספרים בספריה. Thank god שהכל ממוחשב. משום מה, כל המחשבים פנויים. אין אף אחד אחר מלבדי. כנראה בגלל שכבר מאוחר ועוד איזה שעה הספריה נסגרת. התיישבתי מול אחד המחשבים והתחלתי לחפש את הספרים. כמובן שעם המזל שלי כל ספר ברשימה הביבליוגרפית שקיבלנו נמצא בקומה אחרת. נו שוין, אז תעשה קצת ספורט. הייתי כלכך מרוכז במחשב שלא שמתי לב שאני כבר לא לבד

"סליחה, אפשר להפריע לך רגע?" הרמתי את הראש מהמסך והבטתי הצידה. שני מחשבים שמאלה ממני ישבה בחורה וחייכה אלי. "אתה יודע אולי איך אני שולחת קובץ להדפסה? אין כאן אף אחד ויש לי הודעה מוזרה על המסך". הסתכלתי עליה וכל מה שיכלתי לחשוב באותו רגע היה -פאק, איזו חמודה!. לא רציתי לנעוץ בה מבטים אז מיהרתי לקום ולגשת אליה, אבל היה קשה להתעלם ממנה. שיער אדמוני קצר וקופצני, עיניים ירוקות מאחורי מסגרת משקפיים דקה, שפתיים אדומות, גוף קומפקטי ואתלטי בגוון בהיר. בקיצור, אהבתי. נעמדתי לידה והסתכלתי על המסך. "אה, זאת סתם הודעת שגיאה מפגרת, פשוט תלחצי ביטול וזהו".

ניסיתי, אבל הוא רק מקפיץ את אותה הודעה עוד פעם" היא אמרה.
"תני לי שנייה לנסות משהו" אמרתי ושלחתי יד לעבר העכבר. הרגשתי את היד שלה עדיין מונחת על העכבר, חמימה ונעימה. "סורי" אמרתי ומהרתי להרים את היד ולחייך. "לא, זה בסדר, אני לפעמים קצת מעופפת" היא אמרה וחייכה חזרה. "תפוס פיקוד

התעסקתי קצת עם המחשב, לחצתי פה, שיניתי הגדרה שם, וכל אותו זמן יכולתי להרגיש אותה לידי, מדי פעם מגניב מבט לכיוון שלה ורואה אותה מסתכלת עלי. בדרך כלל אני מרגיש טיפה לא בנוח כשנועצים בי מבטים, אבל הפעם זה לא הפריע לי משום מה. חייכתי אליה חזרה. "זהו, סודר. עכשיו תנסי להדפיס עוד פעם" אמרתי. "איזה יופי! זה עובד. הרבה הרבה תודה!"

"אין בעיה. סתם הייתה הגדרה לא נכונה. עכשיו את יכולה להמשיך לעבוד בלי בעיות"

"אה, לא…רק הייתי צריכה להדפיס את הדבר הקטן הזה ואני הולכת"

"אה אוקיי" באסה, חשבתי לעצמי. דווקא חמודה.

חזרתי חזרה למחשב שלי ומזווית העין ראיתי אותה אוספת את הדברים שלה, ניגשת למדפסת ולוקחת את הדפים. "תודה שוב, ביייי" היא אמרה ויצאה מהאולם.

חזרתי לחפש עוד ספרים אבל לא כלכך יכלתי להתרכז. איזו חמודה…איזה ריח נעים היה לה…איזה פספוס…

אחרי כמה דקות החלטתי שמספיק ושהגיע הזמן לחפש את הספרים בפועל ולצלם מה שאפשר. עברתי בין הקומות, מדי פעם ניגש למדף מסויים ומחפש אחרי איזה ספר. ככה העברתי כמעט חצי שעה בחיפוש אחרי ספרים. כל מה שנשאר לעשות הוא לצלם כמה דפים ומאמרים וסיימתי להיום. ירדתי לקומת המרתף, איפה שנמצא החדר עם מכונות הצילום. הסתכלתי בשעון ודי נלחצתי. שיט,בזבזתי יותר מדי זמן. עוד 20 דקות סוגרים את הספריה. טוב, צריך להזיז עניינים. ניגשתי לאחת המכונות והתחלתי לצלם. דף ועוד דף, מאמר אחרי מאמר, המכונה מזמזמת והדפים רצים.

"היי" שמעתי קול מוכר מאחוריי. הסתובבתי וראיתי אותה עומדת ליד אחת המכונות.

"חשבתי שהלכת כבר" היא אמרה מחייכת.
"עוד לא, לצערי. נשארו לי עוד כמה דברים קטנים לצלם" אמרתי, כשאני מצביע אל שני ספרים על השולחן.
ומה איתך? חשבתי שהלכת לפני חצי שעה"
"זהו, שנזכרתי שיש לי כמה דברים לצלם וגם ככה אני לא ממהרת הביתה."
"נו, אז נארח אחד לשנייה חברה" חייכתי. "לפחות עד שאחד מאיתנו יסיים לצלם"
"בכיף" היא אמרה. שנינו הסתובבנו חזרה למכונות הצילום.
אחרי כמה דקות שמעתי אותה מקללת בשקט. "אוף, שיט".
"מה קרה, נתקע לך הנייר"
"לא, נגמר לי הכסף בדיוק בשני הדפים האחרונים של הספר, החלק הכי חשוב"
"נו, לא כזאת בעיה, צלמי על הכרטיס שלי"
היא ניסתה לסרב בנימוס. "לא, לא, מה פתאום. לא רוצה להפריע לך באמצע הצילומים שלך"
"זה בסדר, כבר סיימתי לצלם כל מה שהייתי צריך. וחוץ מזה, זאת לא טרחה".
הוצאתי את הכרטיס מהמכונה שלי וניגשתי אליה. "אז מה את לומדת בכלל? מה זה הספר העבה הזה?"
"תולדות האומנות. די זוועה. מזל שיש כמה קורסים מעניינים אחרת הייתי מתאבדת" היא אמרה.

"מעניינים כמו מה?" שאלתי כשאני מכניס את הכרטיס שלי למכונה. "מעניינים כמו הקורס שבגללו אני מצלמת את הספר הזה" היא אמרה והרימה את הספר. Depiction of nudity in renaissance art.

"הופה, לא ידעתי שיש כזה קורס. חשבתי שהאקדמיה יבשה וזקנה"

"אתה רואה? יש הפתעות בחיים" היא אמרה כשהיא מתקרבת אלי עם הספר. "רוצה להציץ? יש שם כמה תמונות ממש ממש יפות". היא עמדה לידי והתחילה להראות לי כמה מהתמונות בספר. "זאת תמונה שאני ממש אוהבת..את זאת לא כלכך… זאת ממש מדהימה… זאת לא משהו". וכל אותו זמן אני מרגיש אותה נצמדת אלי יותר ויותר. התחלתי להרגיש לאט לאט שאני מתחמם ומתחרמן. תרגע… אלו רק ציורים…

"וזאת התמונה שאני הכי אוהבת. העירום כאן הוא כלכך ריאליסטי. ממש אפשר לראות את הכל. כמעט לגעת". "כן, מאוד יפה" אמרתי כשאני זורק מבט קצר ומהיר על התמונה וממהר להתסכל לכיוון אחר.

"מרגיש לא בנוח?". הסתכלתי עליה וראיתי אותה מחייכת. "לא.. כאילו קצת. מרגיש מוזר ככה להסתכל על התמונות האלו". "מוזר רע או מוזר טוב?" היא שאלה כשהיא מניחה את הספר בצד ומסתכלת עלי ישר בעיניים.

"נו, את יודעת…מוזר בקטע שזה מעורר כזה… אוף, איזה פדיחות אני עושה לעצמי" אמרתי כשאני מסתכל למטה.

"ממש לא פאדיחות, זה טבעי לחלוטין. גם אני מתחרמנת כשאני מסתכלת על התמונות האלו…כמו עכשיו".

סתכלתי עליה וראיתי אותה מחזירה מבט ונושכת את השפתיים. נשענתי אחורה על מכונת הצילום והרגשתי את היד שלה נוגעת ביד שלי ומלטפת אותה. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי אז פשוט עמדתי ולא זזתי. היא נעמדה מולי, נמוכה ממני בחצי ראש, מקרבת את הפנים לצוואר שלי. יכולתי להרגיש את הנשימות שלה ולהריח את הבושם העדין שהיא שמה. נשמתי לאט ועמוק וכל אותו זמן היא נוגעת-לא נוגעת בצוואר שלי עם השפתיים והאף שלה.

הרגשתי שאני מתחרמן יותר ויותר והידיים שלי נשלחו קדימה. החזקתי אותה כמה שניות מולי, מסתכל לה בעיניים ואז מצמיד אותה אלי. השפתיים שלנו נצמדו לנשיקה ארוכה וחושנית, לשון נוגעת בלשון, טועמים אחד את השנייה בפעם הראשונה. וכל אותו זמן אנחנו מחובקים והידיים שלנו מלטפות, נוגעות זה בגופה של זו.

אחרי כמה דקות שנראו לי כמו נצח התנתקנו והחזרתי לעצמי את הנשימה.

"וואו… את כלכך טעימה ונעימה… ממש קשה לי להפסיק. אבל הולכים לסגור את הספריה"

"שיסגרו" היא אמרה כשהיא מסתובבת אל התיק שלה, שהיה מונח על השולחן. "בגלל זה יש לי את המפתחות".

"את עובדת כאן?" שאלתי מופתע. "באה לעזור מדי פעם" היא ענתה. "חוץ מזה…הם לא צריכים לסגור אותנו כאן… אני יכולה לעשות את זה". היא הלכה לכיוון הדלת של חדר הצילום, סגרה אותה ונעלה עם המפתחות שהיו לה ביד.

התקרבתי אליה, ביד אחת חיבקתי אותה ועם היד השנייה עברתי בריפרוף על השפתיים והצוואר שלה. היא עצמה עיניים והשפתיים שלה נפתחו באנחה של עונג. הצמדתי אותה לדלת והתחלתי לנשק וללקק לה את הצוואר. היא שמה את שתי הידיים שלה על הכתפיים שלי וחיבקה אותי. הרמתי אותה בעדינות והתקרבתי לשולחן שעמד ליד אחת ממכונות הצילום. הושבתי אותה על השולחן והמשכתי לנשק אותה בזמן שהיא מלטפת אותי ומעבירה את הידיים על הגוף שלי. פתאום היא התנתקה ממני, הסתכלה עלי בחיוך והפשילה את החולצה שלה בתנועה חדה ומהירה. מולי התגלה חזה מושלם ועגלגל, עם פיטמות זקורות, בולטות מבעד לחזיית תחרה שחורה. התקרבתי אליה אבל היא עצרה אותי עם אחת מרגליה.

"תוריד את החולצה שלך, את הנעליים ואת הגרביים". מיהרתי לבצע את מבוקשה. העפתי את החולצה ממני, בעטתי את הנעליים הצידה וכמעט נפלתי כשניסיתי להוריד את הגרביים ולעמוד על רגל אחת. היא צחקה. "עכשיו תוריד לי…הכל". הסתכלתי עליה כלא מאמין, אבל היא רק הנהנה בראש ונשכבה אחורה על הגב, ממתינה.

הורדתי ממנה את הנעליים שהיא לבשה ואיתם את הגרביים ואז שלחתי ידיים להוריד ממנה את מכנסי הג'ינס שהיא לבשה. פתחתי כפתור אחרי כפתור כשבאותו הזמן אני מסתכל עליה עמוק בעיניים. היא הרימה את האגן כלפי מעלה ומשכתי ממנה את המכנסיים לאט לאט.

מולי נחשפו זוג רגליים ארוכות וחלקות וזוג תחתוני תחרה שחורים שקופים למחצה.

היא התקרבה אלי ועטפה אותי עם הרגליים שלה. "בוא אלי" היא אמרה ומשכה אותי כלפי מטה. נשכבתי בעדינות מעליה, נשען על יד אחת ומעביר את היד השנייה לכל אורך גופה, מהפנים והצוואר, החזה והבטן ובעדינות מסרטט קווים על הגבול של התחתונים שלה. היא הרימה את הראש, נישקה אותי בעדינות כשבאותו הזמן היא מעבירה את הידיים שלה על הגב שלי ושורטת אותי בעדינות.

"אני כלכך רטובה, כלכך חמה…"

"אני כלכך רוצה להרגיש אותך, לטעום אותך, להריח אותך…"

"כן…אני רוצה להרגיש אותך שם…"

לא חיכיתי לאישור. התרוממתי ממנה לאט, מעביר את הלשון שלי לאורך החזה והבטן שלה. היא קימרה את הגב לקראתי והרימה את האגן. שלחתי את הידיים וקילפתי ממנה את התחתונים, שהיו לחים מנוזלי התאווה שלה. קירבתי אותם אל הפנים והרחתי את הריח המשכר שלה. הנחתי את התחתונים על הרצפה, התקרבתי אליה ופיסקתי את הרגליים שלה.

מולי התגלה איבר מינה, ורדרד וחלק לגמרי. השפתיים שלה היו נפוחות ומבריקות מהמיצים שלה. העברתי את הידיים שלי לאורך הירכיים הפנימיות שלה הרגשתי איך הנשימות שלה הופכות לכבדות ועמוקות. התקרבתי אל איברה ובעדינות ואיטיות העברתי את הלשון שלי על החריץ שבין שפתיה. היא פלטה אנחת עונג ארוכה. "אוווו, כןןןןן, זה כלכך טוב". המשכתי בתנועות ליקוק ארוכות ואיטיות ולאט לאט הרגשתי איך שפתיה כאילו נפתחות לקראתי והלשון שלי החליקה בעדינות פנימה לתוך הנרתיק החם שלה.

"כן, כן, תמשיך, תמשיך" היא גנחה והתחילה להניע את האגן בתנועות קלות לעברי. "זה כלכך נעים, כלכך טוב". המשכתי להעביר את הלשון על איברה החם ובאותו הזמן ליטפתי את גבעת ונוס שלה עם היד.

הנשימות שלה הפכו להיות מהירות יותר והיא התחילה להניע את האגן מעט יותר מהר. החלטתי להגביר את הגירוי. בזמן שהמשכתי לענג אותה עם הלשון והשפתיים שלי, התחלתי ללטף את השפתיים התחתונות שלה ולפסק אותן, וככה גם לחשוף את הדגדגן שלה, שכבר בלט החוצה, מחכה לצומת לב.

העברתי את הלשון שלי בעדינות מסביבו כשמדי פעם אני מוצץ אותו בעדינות. בכל פעם שעשיתי את זה, הרגשתי איך היא עוצרת את נשימתה ודוחפת את האגן שלה לקראתי. המשכתי ללקץ ולמצוץ את הדגדגן ובאותו זמן התחלתי להעביר את האצבעות על פתח הנרתיק שלה. היא הייתה כלכך רטובה וחמה.

שיחקתי קצת עם שתי אצבעות מסביב לפתח הנרתיק ותכננתי לשגע אותה ככה כמה דקות, אבל היו לה תוכניות אחרות. היא תפסה לי את היד עם היד שלה ודחפה את האצבעות שלי פנימה, לתוך הנרתיק שלה. "וווו, כן, ככה….ככה, זה כלכך נעים להרגיש את האצבעות שלך בתוכי". התחלתי להניע את האצבעות פנימה והחוצה, לאט לאט. "כן, כן, זה כלכך נעים" היא גנחה ונאנחה עם כל תנועה של האצבעות שלי ועם כל ליקוק של הלשון שלי על האיבר החם שלה.

"חזק יותר, חזק יותר" היא אמרה. התחלתי להניע את האצבעות שלי מהר יותר ועמוק יותר, מקמר את האצבעות ולוחץ מעלה, כלפי תקרת הנרתיק שלה. "כן, כן, אוי זה כלכך טוב, תמשיך, תמשיך". כל אותו זמן היא המשיכה לגנוח ולהניע את האגן שלה מהר יותר ויותר והרגשתי את ההתכווצויות המקדימות לפני הפיצוץ הגדול. "אוי, כן, חזק…חזק…אני גומרת, תמשיך…תמשיך". המשכתי למצוץ וללקק לה את הדגדגן ובאותו זמן להניע את האצבעות שלי עמוק יותר בתוך הנרתיק שלה. הנשימות שלה הפכו לשטוחות ומהירות יותר ויותר וסדרה של התכווצויות עברה בכל גופה. "כן, כן, כן!" הרגשתי איך היא דוחפת את גופה מעלה, יד אחת שלה מלטפת ומוחצת שד ויד שנייה מחזיקה בכתף שלי. קימרתי את האצבעות ככל שיכלתי ולחצתי אותן כלפי מעלה. "כככככןןןןןן!!!" הרגשתי איך היא מתכווצת על האצבעות שלי, הרגליים שלה נסגרות על הראש שלי ולוכדות אותי צמוד אליה. היא נשארה קפואה ככה כמה שניות, מתנשמת מהר, ואז מרפה את השרירים בגוף ונשכבת אחורה על השולחן. התרוממתי ממנה והוצאתי את האצבעות שלי מהנרתיק שלה, רטובות ונוצצות מהנוזלים שלה. לא יכלתי להתאפק והכנסתי אותן לפה שלי, טועם אותה פעם נוספת.

המשכתי ללטף אותה בכל הגוף בזמן שהיא החזירה לעצמה את הנשימה. היא התרוממה לאט וחיבקה אותי. "זה היה כלכך טוב, כלכך נעים". הסתכלתי עליה וחייכתי. אז היא נעמדה מולי והסתובבה עם הגב אלי. "תוריד ממני את החזיה". שלחתי את הידיים ופתחתי את הסוגר של החזיה. היא זרקה אותה על הרצפה ואז חזרה והסתובבה עלי. החזה שלה היה עגול ומושלם. שלחתי יד לכל שד והתחלתי ללטף ולמשש אותם. הרגשתי את הפטמות שלה מזדקרות למגע האצבעות שלי והעיניים שלה נעצמו. "את כלכך רכה, כלכך נעימה" אמרתי. "מאוד נעימה" היא אמרה והעמידה אותי מולה. הרגשתי את הידיים שלה מלטפות לי את הזין דרך המכנסיים. הוא עמד קשה במלוא אורכו ואיים לפרוץ החוצה. היא פתחה לי את חגורת המכנסיים ואת שלושת הכפתורים ואז אחזה בשני צידי המכנס וירדה איתם למטה לאט לאט.

עם המכנסיים ירדו גם התחתונים והזין שלי עמד זקוף כולו מולה. "עכשיו תן לי לעשות לך נעים" היא אמרה והתחילה להעביר את האצבעות לכל אורך הזין. גנחתי ונשענתי אחורה, נכנע למגע ידיה. היא המשיכה ללטף את הזין מן הקצה ועד לאשכים, ובאותו הזמן היא התחילה לנשוף בעדינות על הכיפה. "אוי, זה נעים" נאנחתי בחצי קול. "זה יהיה עוד יותר נעים" היא אמרה והרגשתי את הלשון שלה עוברת בעדינות מסביב לכיפה של הזין, מרטיבה אותה ברוק.

"את משגעת אותי" אמרתי לה כשאני מסתכל עליה מוצצת ומלקקת את הכיפה של הזין. היא הסתכלה עלי חזרה ואז בתנועה אחת הכניסה את כל הזין לפיה. "ואווו, פאק" גנחתי ודחפתי את האגן טיפה קדימה. היא התחילה לעלות ולרדת לכל אורך הזין כשיד אחת שלה מלטפת את האשכים והיד השנייה אוחזת בבסיס של הזין. "את כלכך טובה, כלכך טובה, תמשיכי, כן". התחלתי להתנשם ולהאנח, יודע שבקצב הזה אני לא אחזיק מעמד עוד הרבה זמן. היא כנראה הרגישה שאני מתאפק לא לגמור והחליטה לעשות לי דווקא. היא התחילה למצוץ את הכיפה ואת חלקו העליון של הזין שלי ולאונן לי עם אחת מידיה כשכל אותו הזמן היא אוחזת לי בבסיס הזין. "ווואוו, אני גומר, אני גומר". התחלתי להתנשף מהר יותר ויותר, מרגיש איך ההנאה והעונג מתרכזים בנקודה אחת בגוף ומחכים להתפרץ החוצה. שלחתי את הידיים אחורה, מרגיש איך גלי העונג מציפים אותי. היא כנראה הרגישה שאני עומד לגמור והתחילה למצוץ ולשפשף לי את הזין מהר יותר וחזק יותר. שנייה לפני שגמרתי היא התרחקה ,שלחה יד אחת אל עבר נקודת החיבור בין האשכים לפי הטבעת ולחצה. גמרתי בעוצמה שלא חוויתי עד כה. הגוף שלי נזרק קדימה וגמרתי לה על החזה והבטן בסדרה של מטחים. הרגשתי איך כל הגוף שלי רועד וכל השרירים פועמים.

נשארתי לעמוד, נאחז בשולחן והבטתי אליה. היא ישבה על הרצפה, מורחת את הזרע על השדיים והבטן שלה וכל אותו זמן מביטה בי ומחייכת. שלחתי אליה את הידיים שלי והקמתי אותה מהרצפה. "צריך לנקות אותך" אמרתי. "אז תנקה" היא עמדה מולי, מבליטה את השדיים. "יש טישיו בתיק שלי ועוד משהו". הסתכלתי בתיק שלה וחייכתי. הוצאתי מתוכו טישיו וקונדום. "תנקה אותי" היא אמרה, הסתובבה ונצמדה אלי עם הגב. התחלתי לנקות את החזה שלה ואת הבטן משאריות הזרע שלי. בכל אותו זמן היא צמודה אלי, מניעה את הישבן שלה שלוחץ לי על הזין. זה חרמן אותי והרגשתי איך הזין לאט לאט חוזר להיות קשה. כנראה גם היא הרגישה והמשיכה להזיז את הישבן למעלה ולמטה. הזין שלי עמד לכל אורכו והתחכך בחריץ שבין שני הישבנים העגולים שלה. "את משגעת אותי ככה, את יודעת?" אמרתי כשאני דוחף עצמי קדימה. "ותראה כמה אתה מחרמן אותי" היא אמרה ונשענה קדימה על מכונת הצילום. היא הפנתה אלי את הישבן ויכלתי לראות את החריץ של איבר מינה, שוב רטוב מנוזלי האהבה שלה. "אני רוצה להרגיש אותך בתוכי" היא אמרה. "תשים אותו ובוא אלי מהר".

פתחתי את עטיפת הקונדום, גילגלית אותו על הזין שהיה זקוף וקשה והתקרבתי אליה.

"אני רוצה להרגיש אותך נכנס אלי…לאט" היא אמרה וראיתי שבאותו זמן היא מאוננת לעצמה עם האצבעות. החזקתי את הזין ביד אחת ואת היד השנייה הנחתי על הגב שלה. התקרבתי אל פתח הנרתיק שלה והרגשתי את החום והרטיבות שלה על הכיפה של הזין. "כן, תכנס לאט לאט". התחלתי להכנס עמוק יותר עד שהינו צמודים. היא שלחה יד אל הישבן שלי, לוחצת אותי אליה. "זה כלכך טוב להרגיש אותך בתוכי.. ממלא אותי". התחלתי לזוז אחורה וקדימה בתנועות ארוכות ואיטיות. בכל פעם מגיע כמעט עד הקצה ואז חוזר ודוחף קדימה. "כן, כן, כלכך טוב ככה" היא גנחה. "אתה כלכך טוב". החזקתי אותה משני צידי האגן התחלתי לזוז קדימה ואחורה יותר ויותר מהר, חוזר ודוחף כמה שיוצר עמוק. היא התחילה לנוע בצורה הפוכה לתנועות שלי, באותו הקצב. בכל פעם שזזתי אחורה, היא זזה קדימה ובכל פעם שדחפתי עצמי קדימה, היא דחפה את הישבן אחורה, כדי להעמיק את החדירה. התנועות שלנו הפכו להיות מהירות יותר ויותר. התחלנו לגנוח ולהתנשף בצורה כבדה ומהירה יותר ויותר. "את כלכך נעימה, כלכף טוב לי להרגיש אותך עוטפת אותי" לחשתי לה כשאני ממשיך להדוף ולדחוף. "כלכך טוב להרגיש אותך… מרגישה אותך ממלא אותי, קשה וחם". שלחתי יד אחת לאחוז בכתף שלה ואת אצבעות היד השנייה העברתי בין רגליה עד שהרגשתי את היד שלה משפשפת את הדגדגן. "אני כלכך נהנית להרגיש את הזין שלך נכנס לתוכי" היא אמרה כשהיא מעבירה את היד שלה מהדגדן אל הנרתיק, מלטפת את הזין שלי כשהוא נכנס ויוצא מתוכה. "את משגעת אותי, אני כלכך רוצה לגמור איתך, לשמוע אותך צועקת" אמרתי לה כשאני מתנשם ומתנשף בכבדות. "אני רוצה לשמוע אותך גומר, וגומר חזק" היא אמרה, "רוצה להרגיש אותך הכי עמוק שאפשר". התחלתי להניע את האגן שלי בתנועות מהירות וקצובות פנימה והחוצה, חודר אליה עמוק ככל שאפשר. האנחות שלה התגברו והרגשתי שסדרה של פעימות והתכווצויות מתחילה ללחוץ לי על הזין. "אני מרגישה שזה בא, שאני גומרת, תחדור אלי חזק, עמוק…". התחלתי לזוז יותר ויותר מהר והרגשתי שהיא מזיזה את האגן לעומתי באותו קצב. הרגשתי את הנרתיק שלה הולך ומתכווץ לי על הזין לאט לאט וידעתי שאני עומד גם כן לגמור. "זה מגיע, זה מגיע, תגמור איתי, תגמור איתי" היא נאנחה בקול. "אני גם הולך לגמור חמודה, זה כלכך נעים להרגיש אותך ככה". התחלנו לזוז ולדחוף את הגוף זה לעומת גופה של זו. חדרתי אליה חזק יותר ומהר יותר וככל שהיא גנחה ונאנחה יותר ככה הגברתי את הקצב ואת עוצמת החדירה. ואז הרגשתי איך היא מתכווצת עלי בסדרת התכווצויות. "אוווו, הווו, כן, אני גומרת, אני גומרת כלכך חזק".

הרגשתי את הנרתיק נלחץ ומתכווץ עלי ולא יכולתי עוד להתאפק. "אני גומר, פאק, אני גומר!" צעקתי ודחפתי את האגן קדימה, חודר אליה חדירה עמוקה ככל שאפשר. הרגשתי איך מטען הזרע שהצטבר באשכים נורה ממני החוצה. "כן כן, אתה כלכך טוב, כלכך נעים". המשכתי לזוז קדימה ואחורה עוד כמה פעמים ולבסוף התמוטטתי קדימה ונשענתי עם הגוף עליה. "את כלכך נעימה, פשוט מדהימה". נשארנו צמודים ככה עוד דקות ארוכות. לבסוף התנתקנו אחד מן השניה, נפטרתי מהקונדום והתסכלתי עליה מתלבשת. "את כלכך יפה שזה כואב" אמרתי לה והיא חייכה. קמתי גם להתלבש ובינתיים היא ליטפה לי את הראש ונשענה עלי. "אז מתי אפשר להיות האסיר שלך שוב?" שאלתי אותה. היא הסתכלה עלי בחיוך ואמרה "מתי שתרצה…"

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

נערות ליווי הן אנשים המספקים שירותי חברות וליווי ללקוחות, לעתים קרובות בתמורה לפיצוי כספי. שירותים אלה עשויים לנוע בין ליווי לקוחות לאירועים, לעיסוק בפעילויות אינטימיות איתם. בעוד המונח ליווי עשוי לשאת קונוטציה שלילית בשל הקשר שלו עם תעשיית המין, חשוב לציין כי לא כל שירותי ליווי כרוכים בפעילות מינית. למעשה, נערות ליווי רבות מספקות שירותי חברות בלבד ואינן עוסקות בפעילות מינית עם לקוחותיהן. במאמר זה נבחן מקרוב את עולמן של נערות הליווי, ההיסטוריה שלהן, השירותים שהן מספקות והמחלוקת סביבן.

סיפורי סקס

נערות ליווי הן אנשים המספקים שירותי חברות וליווי ללקוחות, לעתים קרובות בתמורה לפיצוי כספי. שירותים אלה עשויים לנוע בין ליווי לקוחות לאירועים, לעיסוק בפעילויות אינטימיות איתם. בעוד המונח ליווי עשוי לשאת קונוטציה שלילית בשל הקשר שלו עם תעשיית המין, חשוב לציין כי לא כל שירותי ליווי כרוכים בפעילות מינית. למעשה, נערות ליווי רבות מספקות שירותי חברות בלבד ואינן עוסקות בפעילות מינית עם לקוחותיהן. במאמר זה נבחן מקרוב את עולמן של נערות הליווי, ההיסטוריה שלהן, השירותים שהן מספקות והמחלוקת סביבן.

13 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

היסטוריה של שירותי ליווי הרעיון של שכירת נערות ליווי לאירועים חברתיים אינו חדש. בימי קדם, אנשים עשירים היו שוכרים לעתים קרובות חצרנים, הידועים גם בשם "בני לוויה", כדי שילוו אותם…

לחקור את העיר התוססת של רמת גן, ישראל

סיפורי סקס

לחקור את העיר התוססת של רמת גן, ישראל

12 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

ישראל היא מדינה רוויה בהיסטוריה ובמגוון תרבותי. בעוד שרבים מכירים את הערים העתיקות ירושלים ותל אביב, יש עיר אחת שלעתים קרובות מתעלמים ממנה – רמת גן. חבוי בלב המטרופולין ההומה…

היכרות עם אתרי סקס: מדריך מקיף לנוף המקוון של תכנים מיניים

סיפורי סקס

היכרות עם אתרי סקס: מדריך מקיף לנוף המקוון של תכנים מיניים

12 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

בעידן הדיגיטלי, הגישה לתכנים מיניים הפכה קלה מאי פעם. בכמה לחיצות בלבד, אפשר למצוא את עצמם שקועים בשפע של תמונות, סרטונים ומאמרים המתמקדים בכל מה שקשור לסקס. ולמרות שזה אולי…

בלוגים של סקס: לחקור את עולם הביטוי המיני המקוון

סיפורי סקס

בלוגים של סקס: לחקור את עולם הביטוי המיני המקוון

15 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

האינטרנט חולל מהפכה באופן שבו אנו מתקשרים וצורכים מידע. בכמה לחיצות בלבד, יש לנו גישה למגוון רחב של נושאים ודיונים, כולל אלה על מין. בלוגים של סקס הפכו לפלטפורמה פופולרית…

עבודת מין: הבנת המציאות מאחורי התעשייה השנויה במחלוקת

סיפורי סקס

עבודת מין: הבנת המציאות מאחורי התעשייה השנויה במחלוקת

15 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

https://www.pin-kus.com/-אתר מומלץ עבודת מין, הידועה גם בשם זנות, הייתה נושא שנוי במחלוקת וטאבו במשך מאות שנים. לעתים קרובות היא מוצגת באור שלילי, כאשר החברה מייחסת אותה לפשע, ניצול וחוסר מוסריות.…

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של שירותים נלווים

סיפורי סקס

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של שירותים נלווים

16 צפיות | 0 תגובות | 5 לייקים

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או נערות ליווי, היו נושא למחלוקת וקסם במשך עשרות שנים. לנשים אלה, המספקות שירותי חברה ובידור, יש היסטוריה ארוכה ומורכבת שתחילתה בימי קדם.…