מיקה

נכתב במדור סיפורי סקס

293 צפיות | 0 תגובות

את מיקה פגשתי במסיבה של החברה שבה אני עובד כסמנכ"ל המכירות. חברה טובה שלה התחילה לעבוד אצלי והביאה אותה למסיבה שלנו.

אשתי ואני לא ממש אוהבים לרקוד. עמדנו בצד והסתכלנו על האורחים, מכיוון שזו חברה עם עובדים די צעירים הריקודים היו נמרצים והרגשנו שבגילנו (כ-35) אנחנו די מבוגרים. בתחילה לא ממש שמתי לב אליה, היא בגובה ממוצע עם חזה גדול, שיער אדום לוהט מעט מלאה, לא משהו ששמים לב אליו במיוחד במסיבות חשוכות. )למען מניעת כעס הקוראים והקוראות אציין שוב שאני לא חושב שאני בדיוק פאר היצירה(.

מתישהו לאישתי נמאס מכל הילדים מסביב והיא הסתלקה עם מנהלת כח האדם שבמקרה שכנה שלנו, ואני מתוקף תפקידי בחברה נאלצתי להישאר עוד על מנת "לתת דוגמא". הגנבתי מבטים לעבר כמה עובדות שנראו לוהטות מאד בבגדי המסיבה וגם קצת אליה. היה משהו מאד סקסי בדרך שבה התנועעה: היא שידרה המון נינוחות וביטחון עצמי וזה דיבר אלי . כנראה היא הבחינה במבטי החקרניים כי מתישהו היא הגיעה עם כוס קולה ביד ועיניים ירוקות מדהימות וחצופות שהביעו המון ביטחון עצמי משועשע, והשתרעה על הספה לצידי.
"היי," צעקתי לכיוונה כדי להתגבר על רעש המוסיקה, "אני תמיר".
"ואני מיכאלה אבל כולם קוראים לי מיקה," ענתה לי בצעקה.
"אתה עובד כאן, או אשתך?" שאלה
"אני," עניתי, "ומה את עושה כאן?".
"אני חברה של אפרת, אז היא הביאה אותי לכאן".

התחלנו לדבר על מה אפרת עושה בחיים ומה אני וכמובן התחלנו לדבר על מכרים משותפים ואפילו מצאנו מישהו ששירת איתי כקצין והיום לומד איתה רפואה בטכניון.

"אז את מכירה את לירן המניאק?" שאלתי. "למה מניאק?"
"כי הוא נראה פיצוץ."
"ספר לי על זה, בכל פעם שאני רואה אותו אני נרטבת, אבל יש שמועות שהוא הומו."
"כל אחד שנראה טוב, בשלב מסוים רצות עליו השמועות, את יודעת אנשים מקנאים במי שנראה טוב".
"כן, אבל לי הוא עושה את זה בגדול, בכל פעם שאני פוגשת אותו, החבר שלי מאושר, כי בבית אני גומרת אותו."
"והחבר שלך יודע על זה?" שאלתי בפליאה. " בטח, אנחנו מאוד ליברלים."
"אז למה שלא תצרפו אותו?" שאלתי בצחוק. "כי חבר שלי לא מסוגל לחשוב שהוא עלול בטעות לגעת בגבר, אבל כבר צרפנו מישהי פעם," הפתיעה אותי בתשובה ישירה.
"היית מסוגל לשכב עם אשתך ועם עוד גבר?" שאלה. "אני חושב שכן, כל עוד אין מגע מכוון בינינו."
"ועם שתי נשים אין לך בעיה?" "לא."
"זו לא קצת צביעות?" שאלה. "בואי נצא קצת לטייל בחוץ, כבר נמאס לי לצעוק" הצעתי.
"בכיף, אבל לא יותר מדי רחוק, כי עוד מעט אנחנו הולכות."

יצאנו החוצה והתחלנו ללכת בחוץ, כשבאוויר מעבר ללחות הכבדה, היה מתח מיני אדיר.
"אני לא חושב שזו צביעות," עניתי , " אין לי בעיה שגבר יהיה עם גבר, כל עוד זה נעשה מרצון, אבל לי זה לא עושה את זה".
"היית פעם עם שתי נשים?" שאלה.
"כן," עניתי , "פעם אחת, לפני שהכרתי את אשתי, נסעתי ברכבת ופגשתי שם שתי חיילות, מפה לשם השתוללנו אצל אחת מהן בבית כמה שעות טובות, ואת היית פעם עם שני גברים?". "לא, אבל עם זוג אחר כבר הייתי". "למעשה עד החבר האחרון שלי, השתוללתי די הרבה, חוויתי המון סטוצים"- אמרה , "היום אני יכולה להגיד בוודאות לכל גבר, שאיתי יהיה לו הסקס הכי מדהים שהיה לו בחיים".
זה כבר היה כמעט יותר מדי בשבילי, אבל לא רציתי לנצל מצב שבו מיקה מעט HIGH מהאלכוהול או לפרש דברים לא נכון ולהסתכן בשמועות שאפרת תפיץ בעבודה, אז רק שאלתי ספק בתמימות: "אז כדאי לי לקחת את זה לתשומת לבי?" היא לא ענתה ורק חייכה.

"טוב, כדאי שנחזור," אמרתי , "אבל עוד תשמעי ממני".
כשחזרנו למקום המסיבה, כבר חיכתה לה אפרת כדי לחזור הביתה.
לפני שנפרדנו, היא הספיקה ללחוש לי באוזן את מספר הטלפון שלה וגם, "אם תזכור, תתקשר ותקבל פרס". חיבקה אותי לפרידה ואגב כך ספק ליטפה את החבר שלי עם הברך, גורמת לי כמעט לגמור במכנסיים. הייתי מאד נבוך. בכל זאת, העובדים שלי לא היו רחוקים ואפרת היא ממש עובדת שלי וקיויתי מאד שמיקה דיסקרטית ושאפרת לא ראתה. מיד כשהלכה רצתי לשירותים של ההנהלה כדי להשתחרר מהמתח שבו כבר הייתי, הספיקו לי שני שפשופים מהירים, כדי לפרוק את מטעני על הקיר. ניקיתי את הקיר בנייר וחזרתי הביתה, הערתי את אישתי והזדיינו כמו מטורפים לפחות שעה וחצי, לשמחתה של אישתי שלא ידעה מאיפה זה מגיע.

לאחר שלושה ימים של התלבטויות התקשרתי למספר שמיקה לחשה לי באוזן. תחילה היססתי, כי לא הייתי בטוח שהיא הייתה מספיק מפוכחת כשהיא נתנה לי את המספר וגם מעולם לפני כן לא בגדתי באשתי (חוץ מאשר עם אמא של איתמר, אבל אז יכולתי להיות בטוח שגם לה יש אינטרס לשמור את זה בסוד), שנראית יש לציין, יותר טוב ממיקה, גם אחרי שתי הלידות ואני מאוהב בה קשות. בסופו של דבר, המחשבות הטורדניות הכריעו והחלטתי בחשש גדול להתקשר אבל הטון הידידותי בקולה כשענתה, אמר לי שאין שום בעיה, למרות שלא היה לי ברור האם היא רק רוצה שיחה נחמדה או שעבר לה בראש מה שלי עבר..

"היי מיקה," אמרתי, "זה תמיר מהמסיבה, זוכרת?" "בטח, חשבתי שכבר לא תתקשר," ענתה.
דיברנו קצת על דא ועל הא ולאחר דברי הנימוסים, שאלתי: "ומה בקשר להפתעה שהבטחת לי?"
"תבוא ותקבל אותה", ענתה לי והסבירה לי איך להגיע לדירה שבה היא גרה עם עוד שותף, סטודנט אשר ניצל את החופשה לטובת נסיעה קצרה לתאילנד.
היא גרה במרכז תל אביב, ליד העירייה. החניתי את האוטו בחניון תת קרקעי (בכל זאת – הסמל של החברה די מוכר) והגעתי אליה לדירה בלב פועם (מהצעידה הרגלית ומההתרגשות כאחד(. דפקתי על הדלת. היא פתחה את הדלת במכנסי ג'ינס קרועים וגופית סבא לבנה כל כך גדולה שמהצד ראו לה את החזה הכבד והמלא שלה כמעט עד הפיטמה. "היי", אמרה, הסתכלה על פני הנבוכים ולפני שהספקתי להגיב, חייכה חיוך שובב והדביקה לי נשיקה ארוכה, כשלשונה מפלסת מקום דרך שפתי אל תוך פי. עמדתי נבוך עם ידיי שמוטות לצידי וכבר נעמד לי כמו טיל.
"הופה, אני רואה שאתה מגיב מהר", צחקה בסיפוק, "לאשתך בטח אין הרבה בעיות על מנת לגרום לך זיקפה, ואני חשבתי שבגילך זו כבר בעייה…בוא תיכנס". נכנסתי מהר לפני שהשכנים יראו הישר לתוך דירת סטודנטים טיפוסית, מעט ריהוט, שטיח ישן, אבל נקי ומסודר.
"נורא חם היום, רוצה לבוא להתקלח איתי?"- שאלה. נראה אתכם אומרים לא, בטח שרציתי. כל המחשבות הטורדניות שהיו לי בקשר לבגידה באשתי נעלמו כלא היו. נכנסנו לאמבטיה והיא התחילה להתפשט והבחנתי בסיפוק שהיא ג'ינג'ית אמיתית, עורה החלבי והצח רק הדגיש את יופיה, רציתי לעזור לה, אבל היא עצרה אותי והביטה בי בחומרה.
"עוד לא, אני לא רוצה שתיגע בי לפני שאגיד לך", פקדה עלי. התפשטתי ונכנסתי אחריה.

כל זמן המקלחת, הקפידה מיקה לא לגעת בי, אפילו באקראי, מה שהגביר את הגירוי עד מאוד, אבל כל ניסיון שלי להתקרב, נתקל במבט ירוק של, אמרתי לך עוד לא. ערומה היא נראתה סקסית מאד – גופה היה מלא אבל לאורך, ישבניה החזקים מתריסים מעל רגליים ארוכות וחזקות ושדיה מלאים וצחורים עם ג'ינג'ים קטנים. היא החלה לסבן את שדיה , פטמותיה אדומות וזקורות ונראה היה שהיא נהנית מאוד מזה. היא שטפה את עצמה, לוקחת את פומית המקלחת ומשפריצה אל בין המשולש האדמדם שבין רגליה.
לי התחיל להיות קר, מכך שהייתי רטוב והמים החמים כבר לא זרמו עלי, אבל הייתי כמו מהופנט, בזמן שהיא שינתה את זרם המים, ע"י סיבוב הפומית ועכשיו הזרם היה חזק וממוקד, וממש פישק את שפתי ערוותה.

היא החלה להיאנח בשקט וללטף בעדינות את דגדגנה שהחל לתפוח ולהאדים, עיניה מרוכזות לחליפין בין ידיה לבין אברי התפוח. לא יכולתי כבר לסבול את המראה והתחלתי ללטף את איברי. טראחח, חטפתי סטירה על היד. "לא", היה כל מה שאמרה ומיד המשיכה לשפשף את ערוותה ודגדגנה. אנחותיה הפכו לחזקות יותר ופתאום היא נרעדה מעט והפסיקה, סגרה את הזרם, יצאה והחלה להתנגב.
אני בעקבותיה, יצאתי והתחלתי להתנגב במגבת שהיא הכינה מבעוד מועד. היא לא אמרה מילה, רק סימנה לי בעיניה לבוא אחריה, לתוך חדר עם שולחן כתיבה ומיטת פוטון. הלכתי בעקבותיה, עיני מרותקות לישבניה ולמותיניה הצרים.
היא דחפה אותי קלות על המיטה, נשכבתי על גבי והיא הסתכלה עלי כחוככת בדעתה היכן להתחיל. לא היה ספק מי שולט בעיניינים. לבסוף טיפסה על המיטה, נעמדה על ארבע עלי, ללא מגע בינינו כשרק פטמותיה סורטות את חזי והחלה שוב לנשק אותי. רציתי לחבק אותה, אבל היא שוב עצרה אותי.
"אמרתי לך לא לגעת". היא ירדה לנשק את צווארי, נשכה קלות את תנוך אזני ולקינוח, דחפה את לשונה אל תוך האוזן, שערה הרטוב והמבושם ממלא את נחיריי וגורמת לעורי להפוך לעור ברווז.
היא המשיכה לרדת עם לשונה במורד בטני, אל ירכי, תחילה מבחוץ ואז את הצד הפנימי, מנשקת ומלקקת חליפות. ואז החלה ללקק את החיבור שבין אשכי לחור התחת שלי.
מה אגיד לכם, נזקקתי לכל כוח הרצון שלי ולמלוא כושר ההתאפקות שלי כדי לא לגמור במקום. עצמתי את עיני בעונג כשהיא המשיכה, עדיין לא נוגעת בזין שלי.

לפתע נפסק המגע ופתחתי את עיני לראות מה קורה. בדיוק באותה השניה, ראיתי אותה נשכבת מולי נשענת על מרפקיה, ראשה לכיוון המיטה ההפוך ממני ורגליה החטובות בין רגלי המפושקות, לוקחת את איברי בין כפות רגליה. משתמשת במיומנות באצבעות רגלה ללטף את אוני וללחוץ עליו חליפות באמצעות כריות כף רגלה. אין מילים לתאר את התחושה המדהימה של עור רגליה על איברי התפוח, ממש השתוללתי מעצמת הגירוי.
אט אט היא קירבה את אגנה, מפגינה גמישות לא נורמלית.
לפתע ניתקה ממני, לאכזבתי ולשמחתי (לפני שגמרתי) והלבישה עלי קונדום שהביאה מאי שם. היא הסתכלה עלי בתאווה, עלתה שוב על המיטה ונעמדה בפיסוק קל מעל אברי. התבוננתי ביצור היפהפה חסר המעצורים שעומד עירום מעלי והרגשתי את נשימתי נעתקת מהתרגשות. איברי כמו דרש בכל נימיו להיכנס ליעדו.
לאט לאט התכופפה, מנמיכה בגמישות את אגנה עד שהכניסה רק את ראש איברי לתוך ערוותה. זה היה כמו מכת חשמל. היא סימנה לי להתרומם וחיבקה אותי, לוחשת לי באוזן : "חבק אותי". חיבקתי אותה, טמנתי ראשי בין שדיה הלחים והתחלתי לזוז, "לא אל תזוז עוד", אמרה וליטפה את שיערי הרטוב, כעת מזיעה. ואז החלה לכווץ את השרירים הטבעתיים שלה, סוחטת את ראשו של איברי, בלי להזיז את גופה, חוויה פשוט מדהימה.
ואז במכה אחת התקרבה אלי מחדירה את כל איברי אל תוכה וממשיכה לכווץ ולשחרר את אותם שרירים פנימיים.
אף פעם בחיי לא הרגשתי כזו תחושה מחשמלת )וכבר חוויתי לא מעט(. היא החלה לנוע יותר מהר ולגנוח חזק ושוב כמו במקלחת נעצרה פתאום מעט נרעדת.
היא נשכבה עלי, מתחככת קלות בגופי ולחשה לי באוזן: "אני רוצה אותך מאחורה". היא קמה והביאה מהשולחן קרם גוף שמנוני ונתנה לי אותו ביד : "תרחיב אותי מעט לפני כן". היא קמה ופתחה את חלון חדרה לכניסת אוויר. ראיתי כמה חלונות די קרובים מכל הכיוונים אבל כבר לא היה לי איכפת. היא חזרה למיטה, נעמדה על ארבע וחיכתה, אבל לי היו תוכניות אחרות. החלטתי שגם לנימפה הצעירה מגיע איזשהו פינוק מינימלי בתמורה למה שקיבלתי עד כה. התחלתי ללטף את ישבנה, נכנס לחלקו הפנימי ומלקק את תוך ירכיה. נשכבתי על גבי והכנסתי את הראש בין רגליה, הגבהתי אותו מעט והתחלתי ללקק אותה. היא החלה לגנוח שוב, כששיחקתי עם הדגדגן בין שפתי, מחדיר את לשוני, אל בין שפתיה.
הכנסתי אצבע תוך כדי, מרטיב אותה בתערובת של מיציה של מיקה והרוק שלי והתחלתי לדחוף אותה בחור האחורי שלה. האצבע החליקה די בקלות עד האמצע, מפתיעה את מיקה וגורמת לה להיאנח חזק יותר . שיחקתי עם אצבעי עוד קצת והכנסתי את כולה פנימה, מכניס ומוציא אותה מעט ושוב מכניס אותה עד הסוף.
כל אותו הזמן, המשכתי למצוץ את דגדגנה התפוח כשהיא נאנחת בקול ואני מוסיף יד שנייה אל תוך ערוותה לעבר הנקודות הרגישות. לאחר זמן מה, הרגשתי את נשימותיה מתקצרות וא שריריה נמתחים. יצאתי מבין רגליה, נעמדתי על ברכי, שפכתי מעט מקרם הגוף על
חור התחת המורחב מעט שלה והתחלתי לחדור אליה מאחור. למזלי, איברי הוא לא גדול מהממוצע ולכן לא היה נורא קשה לחדור לתוכה,
בעיקר לאחר עבודת ההכנה שלי.
חדרתי עוד קצת ועוד קצת, נשען בידיי על ישבנה עד שבסוף חדרתי באיווחה חזקה כולי אל תוכה, היא הרימה ראשה לאחור וינקה אוויר בדחיפות. עצרתי מעט להירגע. התחלתי למשוך מעט אחורה ולהיכנס שוב ושוב החוצה ושוב פנימה, עד שהתנועה הפכה להיות יותר קלה. ואז ביד אחת חיבקתי אותה ועיסיתי את שדיה וביד השניה, חיבקתי את מותניה והחדרתי אצבע לתוך ערוותה, מחפש את הנקודה המפורסמת. מיקה החלה ממש להשתולל, כשאני חודר אליה מאחור עם הזין שלי ומקדימה עם האצבע.
פתאום החלה לרעוד ולצעוק כל כך חזק שפחדתי שמישהו יקרא למשטרה.
הרעידות של גופה הביאו אותי קרוב לגמירה, אבל לא רציתי שזה ייגמר, אז מתחתי את הצוואר, נשמתי עמוק וחוויתי אורגזמה אדירה, אבל הצלחתי ממש בקושי לא לשפוך וכך יכלתי להמשיך ולהכניס את איברי לחור התחת שלה ולעסות את הנקודה הנכונה בתוך ערוותה. היא התרוממה והדפה אותי קלות, עדיין בתוכה אל הקיר כך שנשענתי על הקיר והיא יושבת משופדת עלי, לא מאפשרת לי לזוז. הזענו בכבדות ונשמנו את האוויר הלח והכבד בחדר.
"תמשיך לדחוף לי אצבע פנימה, זה כל כך טוב", אמרה.
המשכתי ביד אחת לעסות את שדיה ובשניה לעסות אותה, היא שוב החלה לרעוד וידעתי שהיא עומדת לגמור שוב.
ואכן תוך כמה שניות היא החלה לגמור שוב, מכווצת את שריריה הפנימיים, מגבירה את הלחץ על איברי הנעוץ בתוכה עד שהרעידות פסקו.

שניות לאחר מכן, היא החלה להתרומם, מוציאה את איברי מעכוזה, באיטיות, עד שיצא כולו. היא נשכבה על הבטן, מורידה את הקונדום מהזין שלי, והחלה להכניס אותו לפיה, יונקת אותו כמו שמוצצים קרטיב בקיץ. נשכבתי מעולף על הצד נותן לה לענג אותי.
לפתע חשתי אצבע רטובה בנוזל שמנוני, מתחילה לחדור בחור התחת שלי, רציתי להתנגד, מעולם לפני כן לא נחדרתי שם, אבל זה היה נעים מאוד. היא החדירה את כל אצבעה ממשיכה למצוץ לי אותו והחלה לשחק עם האצבע בתוך החור שלי. היא כנראה ידעה מה היא עושה. עצמתי את עיני כשזרמים של עונג מרעידים את גופי. הייתי באקסטזה שנמשכה לפחות שתי דקות.

לפתע הרגשתי זץ חשמלי חזק והתחלתי לשפוך את כל הזרע שהצטבר אצלי, אבל במקום להשפריץ כמו תמיד, הזרע זרם החוצה באיטיות, אך תחושת העונג הייתה כל כך חזקה, שלא ראיתי כלום בעיניים. רק שחור. כמה שניות לאחר מכן התאוששתי.
מיקה הסתכלה מבין רגלי וחייכה.
"אורגזמה של הערמונית, הכי טובה שיכולה להיות לגבר", צחקה. "אמרתי לך שתקבל הפתעה", הוסיפה.
שבוע לאחר מכן, קיבלתי צלצול לפלאפון. "היי תמיר, זו מיקה."
"היי מה נשמע?"
"הכל בסדר, אבל אני צריכה לדבר אתך דחוף?"
"מה קרה? משהו לא בסדר?"
"לא חס וחלילה, אבל תוכל להגיע בשעה 15:00 אלי לדירה?"

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

עולמן המסקרן של נערות ליווי: הצצה לחייהן

סיפורי סקס

עולמן המסקרן של נערות ליווי: הצצה לחייהן

4 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

כאשר אנו שומעים את המונח "נערות ליווי", המחשבות הראשונות שעולות בראש קשורות לעתים קרובות עם שערורייה וחוסר צניעות. עם זאת, האמת רחוקה מכך. נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות המספקות…

חשיבות הבנת הזקפה: מדריך מקצועי

סיפורי סקס

חשיבות הבנת הזקפה: מדריך מקצועי

7 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

זקפה היא מילה המשמשת לעתים קרובות, אך לעתים קרובות לא מובנת. לרוב קשור לבריאות המינית הגברית, זהו תהליך פיזיולוגי קריטי הממלא תפקיד חיוני ברווחה הגופנית והנפשית כאחד. עם זאת, למרות…

לחקור את האווירה התוססת של העיר הרצליה: פנינה נסתרת של ישראל

סיפורי סקס

לחקור את האווירה התוססת של העיר הרצליה: פנינה נסתרת של ישראל

13 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

לאורך חוף הים התיכון הציורי של ישראל, שוכנת העיר המקסימה הרצליה. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות תל אביב או ירושלים, הרצליה נותרה פנינה נסתרת הממתינה להתגלות. עם ההיסטוריה העשירה,…

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

סיפורי סקס

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

18 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

לאורך חוף הים התיכון, דרומית למטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת העיר המקסימה בת ים. לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים השכנות שלה, בת ים היא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

סיפורי סקס

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

18 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

כשמדובר במיניות האדם, יש מעט דברים מרתקים ומגוונים כמו השימוש בצעצועי מין. מהתרבויות העתיקות של מצרים ויוון ועד העולם המודרני, צעצועי מין מילאו תפקיד משמעותי במיניות האדם. בין אם משתמשים…

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

סיפורי סקס

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

19 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

המונח "נערת ליווי" מגיע לעתים קרובות עם קונוטציה שלילית, ומעלה דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או עולם תחתון מפוקפק. עם זאת, תפיסה זו רחוקה מהאמת. נערות ליווי היו חלק מהחברה…