מיכאל

נכתב במדור סיפורי סקס

338 צפיות | 0 תגובות

מאת: פינק
"למה לעזאזל סיפרת לו!?" צרח בעודו מטיח אותה בקיר, בחוזק המתחלף בעדינות.
הוא הזמין אותה אליו במטרה לדבר,היא שאהבה אותו בכל מעודה עזבה הכול ורצה אליו, כבר חודש שהוא מתעלם ממנה, מאז הפעם האחרונה, חוסר היחס שלו מטריף אותה, הייתה מוכנה לעשות הכול בשבילו, היא ניסתה כל דרך אפשרית ליזום איתו שיחה, אין סוף הודעות SMS שכמובן לא נענו על ידו.
מאז הפעם האחרונה לא היה מוכן להסתכל עליה אפילו, לא שהייתה לא יפה, נערה קטנה יחסית 165 בערך, שיער ארוך גלי מעוטר בפסי זהב, עיניים חומות שובבות, חזה חמוד ותחת מוצף מחמאות.
זאת לא הייתה הסיבה, הוא היה מבויש, את הפעם הקודמת הם תכננו בקפידה, שלושה ימים לפני תארו בפרטי פרטים מה יעשו האחד לשנייה, אך שהגיע הרגע הגדול….הוא פשוט לא עמד! כמה שהיא ניסתה לעודד אותו הוא פשוט התבייש בעצמו, לא היה מסוגל להישיר אליה מבט, זה שיגע אותה, חוסר היחס שלו רק גרם לה לרצות אותו יותר, תמיד רצתה את מה שלא היה ביכולתה להשיג.
"סיכמנו שזה יישאר רק בינינו!" המשיך לצרוח בעוד שידיו משטיחות את ידיה על הקיר, היא כל כך אהבה את זה, מתענגת על התחושה וחיוך שובב מתפרס על שפתיה, לא הייתה לה שום כוונה לענות לו והוא הבין את זה לפי החיוך. הוא הצמיד אותה חזק יותר ונצמד אליה, מרגישה את איברו התפוח מבעד למכנסיו, עוצמת עיניה, נהנת מזרמים של עונג, היא כל כך רצתה אותו ועכשיו הוא צמוד אליה בחדרו, מחרמן כל נקודה בגופה, לא היה אכפת לה שצרח ועכשיו שותק, היא רק רצתה להרגיש את גופו מחבק אותה, את ידיו מלטפות אותה, את לשונו חוקרת כל נקודה בגופה. הוא עדיין היה כעוס אך חיוכה השובב ועיניה המזמינות המיסו אותו, הוא התקרב לשפתיה והם התנשקו בלהט, שניהם צמודים לקיר, איברו מורגש היטב עכשיו, שגדל למימדיו הלא קטנים בכלל, היא ידעה עוד מהפעם הקודמת שגודלו עצום, היה גדול שלא עמד אך לא תיארה לעצמה כמה גדול יהיה שיעמוד.
הוא עזב את ידיה וחיבק את גופה, הם המשיכו להתנשק בלהט, מעבירה את ציפורניה הארוכות על גבו, ספק שורטת ספק מלטפת, הוא הכניס את ידיו אל תחתוניה, חופן את ישבנה בידיו, יודע שזהו מקום רגיש אצלה, הוא תופס והיא כבר בעננים, מקווה שהרגע לא יגמר לעד, מפחדת ששוב תאבד אותו ברגע שגופה ייפרד משלו, הוא מרים אותה באוויר ולוקח אותה אל מיטתו, זורק אותה על המיטה ומתנפל עליה בנשיקות, שניהם החלו מתגלגלים על המיטה, מתנשקים בפראות, לא מראים כל סימן של רצון להשתחרר אחת מזרועותיו של השני.
לרגע הם נעצרו, הוא מעליה ועיניו בעיניה, עיניה שובבות ומזמינות, עיניים של ילדה המשחקת בצעצוע שרצתה הרבה זמן, היא הסיתה את שיערה הצידה ונחשף צוואר שזוף במקצת ומזמין ביותר, הוא ידע שזו נקודתה הרגישה ביותר לכן בלי לחשוב פעמיים החל ללקק, לנשק, לנשוך קלות, עובר על צווארה מספר פעמים, נוגע בחזה, מסתכל בעיניה לאות אישור, היא שהייתה מזמן בעננים פשטה את חולצתה, לפניו התגלתה חזייה ורודה האורזת שני שדיים מדהימים, הוא חזר ללקק את צווארה, המשיך לחזה, בטן ובחזרה, כך מספר פעמים עד שהעז להגיע לקצה מכנס, מריח את ריח תאוותה, מוכן לעשות הכול כדי להיכנס לשם, מעביר אצבע על איברה דרך המכנס, שומע קולות אנחה, מוריד את המכנס, מתחת התגלו תחתוני חוטיני שחורים שקופים למחצה, שדרכם נראה במטושטש הכניסה לגן העדן המגולח שלה, חושיו המעורפלים מהריח המגרה ומרמת החרמנות הקשו עליו להוריד אותם, היא שהבינה את כוונתו לא רצתה כל כך מהר, לכן הפכה אותו על גבו, כך שהיא יושבת מעליו, פותחת את כפתורי חולצתו, עוד שניה קורעת אותה, לו לא אכפת, הוא מזמן שכח שכעס, שצרח, שהתעלם כל מה שהוא רצה זה לעשות לה טוב, לכפר על הפעם הקודמת וליהנות בגדול הפעם.
ברגע שסיימה לפתוח את חולצתו הורידה אותה וזרקה לצד, הגיעה למכנסיו ופתחה אותם כפתור אחר כפתור בעזרת שיניה, הוא מגורה ומת כבר שהיא תוריד אותם, רוצה לזרז אותה אך מפחד שהיא תפסיק, בכל זאת הייתה קטנה ממנו בשנה ולמרות כל מה שחשב ניסיון היה לה יוצר ממנו, למרות גילה הצעיר, בת 17 כמעט הייתה, יודעת שהוא עוד מעט מתגייס, לא רוצה שהערב יגמר, רוצה להישאר איתו לעד, צמודה לגופו. הייתה משוגעת על גברים, על הכוחניות שלה מולם, ככה היה בעולמה, כל מה שרצתה השיגה, לא משנה מה זה ייקח, את הכול היא תשיג.
סוף סוף הורידה את מכנסיו, הוא ידע שהיא לא תרד לו, ככה היא, עוד לפני התכנונים של הפעם הקודמת אמרה לו שלפיה- הוא לא יכנס. הוא כיבד זאת אז ומכבד זאת עכשיו לכן לפני שתשבור את מילתה ברגע חסר מחשבה, כמה שחפץ בכך, הפך אותה שוב, הם החלו שוב מתנשקים בלהט, מלטפים בתשוקה כל איבר גוף שיכלו להגיע אליו. שומעת את נשימותיו קרוב לאוזנה ומרגישה את הלב שלו עוד שנייה יוצא אליה מתוכו, נהנת מכך, היא תמיד אהבה להרגיש את הדופק כאשר הייתה עם גבר, אהבה לשמוע את נשימותיו, להבין מה היא עושה לו, עד כמה גופו בוער אליה בכל רגע נתון.
בעודה מרחפת, נהנת מנשימותיו, שפתיו עזבו את שפתיה, החליקו במורד צווארה, אל שדיה העגולים, אל הפטמות הזקורות, העומדות ומחכות לו שיבוא, שילקק, שימצוץ, עובר על הבטן בעדינות, מגיע אל התחתון, מעביר את לשונה על איברה דרכו, היא נרעדת כולה, לוקח זאת כהסכמה, מושך בשיניו את הסרט שמחזיק את התחתון ומוריד אותו למטה, ריח התאווה הנובע מאיברה מטריף אותו, הוא דוחף את לשונו עמוק בפעם אחת, בלי כל הכנה מוקדמת והיא גונחת, כמעט צורחת מהנאה, הוא ממשיך, מכניס ומוציא, ככל שהוא מגביר את הקצב כך עולה קצב נשימותיה והזרמים בגופה, הוא מלקק את הדגדגן, מנשק אותו, מוצץ אותו בזמן שהוא דוחף אצבע עמוק אל תוך איברה בבת אחת, היא צורחת, גונחת, הוא מוסיף עוד אצבע ועוד אחת, לא מרפה עם לשון, עד שהוא מרגיש שהיא קרובה לגמור, זרמים משתלטים על גופה, רעד בלתי נשלט, הוא לא מפסיק, הוא רוצה שהיא תגמור, שהיא תהנה כמוהו, הוא לא מסוגל לתאר עד כמה הוא מצטער על החודש האחרון, אך כרגע זה לא מעסיק אף אחד משניהם.
גופה החל לרטוט בצורה מטורפת , כך שהוא הבין, היא גמרה בצרחות וגניחות שלמזלם הרב השכנים לא שמעו… שניהם מתגלגלים להם על המיטה, עד שנשארו שכובים זו בזרועותיו של זה, מתנשפים ומתנשמים, איברו עומד, עוד שיניה מתפוצץ והיא מנסה להסדיר את נשימתה. היא התעשתה ראשונה, הבינה שעכשיו תורה לענג אותו, סלחה לו על הכול, על כל מה שעשה, וכמובן גם יעשה, לא רצתה שהלילה יגמר, זה היה לילה שקט יחסית, בהיר וזרוע כוכבים, הירח היה כמעט מלא והיה ניתן לראות אותו מבעד לחלון הפתוח, רוח קרירה נשבה דרכו, העניקה צמרמורות קלות לשני הצעירים, קיררה את גופם המיוזע.
הוא ידע שלא תחזיר לו טובה ולא תרד לו, לכן לא ציפה לכלום, הצמיד אותה אליו ונישק אותה בלהט, היא השכיבה אותו בחזרה והתיישבה עליו, איברו הזקוף בתוכה, נרטב מנוזליה, היא מתענגת מן התחושה, עוצמת עיניה, מתחילה להתנועע עליו לפי קצב של מוזיקה דמיונית, היא מתחילה לגנוח, לצרוח, הוא נאנח, נהנה מכל רגע, הוא עומד לגמור, היא מרגישה זאת, גם היא קרובה, היא ממשיכה לזוז, מגבירה את הקצב, הגניחות מתגברות, גל של רטט נוסף עובר בגופה, הנה זה בא, הם גמרו הפעם ביחד, שפריץ של נוזל חם ולבן יצא מאיברו, מלכלך ומרטיב אותה, לה לא אכפת, הם נופלים על המיטה ונרדמים.
היא מתעוררת לקול הציפורים, מגלה שכבר בוקר, קרני השמש חודרות דרך החלון הפתוח, מלטפות את גופה העירום. היא קמה ומתלבשת, "לאן?" הוא שואל "הביתה" ענתה. "אני אוהב אותך" אמר, מפתיע גם את עצמו בכנותו הלא אופיינית לו. "איחרת" הייתה תשובתה, לאחר מכן נשמעה רק טריקת דלת שבישרה על סופו של לילה סוער וסופם של יחסים אלו.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

סיפורי סקס

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

3 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

לאורך חוף הים התיכון, דרומית למטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת העיר המקסימה בת ים. לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים השכנות שלה, בת ים היא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

סיפורי סקס

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

3 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

כשמדובר במיניות האדם, יש מעט דברים מרתקים ומגוונים כמו השימוש בצעצועי מין. מהתרבויות העתיקות של מצרים ויוון ועד העולם המודרני, צעצועי מין מילאו תפקיד משמעותי במיניות האדם. בין אם משתמשים…

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

סיפורי סקס

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

4 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

המונח "נערת ליווי" מגיע לעתים קרובות עם קונוטציה שלילית, ומעלה דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או עולם תחתון מפוקפק. עם זאת, תפיסה זו רחוקה מהאמת. נערות ליווי היו חלק מהחברה…

חשיפת האמת על נערות ליווי: צלילה עמוקה לעולם השירותים הנלווים

סיפורי סקס

חשיפת האמת על נערות ליווי: צלילה עמוקה לעולם השירותים הנלווים

6 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית, הקשורה לפעילות שערורייתית ובלתי חוקית. עם זאת, תווית זו אינה מייצגת במדויק את העולם העצום והמגוון של שירותי ליווי. למעשה, נערות ליווי…

העולם של נערות ליווי: כל מה שרציתם לדעת

סיפורי סקס

העולם של נערות ליווי: כל מה שרציתם לדעת

6 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

עולם נערות הליווי תמיד ריתק אנשים, בין אם זה מתוך סקרנות או סקרנות. יש הרבה תפיסות מוטעות וסטריאוטיפים סביב המקצוע הזה, אבל האמת היא, יש הרבה יותר ממה שנראה לעין.…

חשיפת עולם סרטי הסקס: סקירה מקיפה של ז'אנר שנוי במחלוקת

סיפורי סקס

חשיפת עולם סרטי הסקס: סקירה מקיפה של ז'אנר שנוי במחלוקת

7 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

סרטי סקס, הידועים גם כסרטי מבוגרים או סרטים פורנוגרפיים, היו נושא למחלוקת וקסם במשך עשרות שנים. מימיו הראשונים של הסרט האילם ועד לעידן המודרני של הזרמת האינטרנט, הם התפתחו והסתגלו…