לשחק את המשחק

נכתב במדור מדריכי סקס

68 צפיות | 0 תגובות

טוב, אז ככה. נמאס לך המין הוונילי. החלטת כי BDSM זה הדבר האמיתי וזה בדיוק מה שחיפשת בשביל לא להירדם באמצע הזיון ואחרי שקראת ולמדת מה הוא ה-BDSM והחלטת באיזה צד את/ה נמצא/ת לא נותר, אלא להתחיל לשחק את המשחק. לותיקים בעניין, אני לא אחדש שום דבר. מה שכתוב כאן מיועד לחדשים, אלה שגילו את האור.

לכל אלה שזו התנסות חדשה עבורם, אז קודם כל פנו לכם את הזמן. משחקי מין פראי זה לא סטוץ. קחו לכם מקום פרטי, חדר במלון (אם אתם נשואים) או דירה של חבר, או משהו דומה. תתחילו לאט. יש לכם את הזמן ואתם לא ממהרים לשום מקום. בהתחלה אני אני ממליצה על עיסוי כפות רגליים. זה נעים, זה משחרר, זה ממכר. לא לשכוח לרחוץ רגליים לפני תחילת המשחק. בהמשך אפשר לעבור לליקוקי ניסיון. במיוחד אם זו התנסות ראשונה. ללקק את כף הרגל, למצוץ את הבהונות. כאשר אתם כבר משוחררים ומרגישים כי אפשר להמשיך, אפשר לעבור למגע כואב יותר.

אני ממליצה להתחיל בספנקינג. ספנקינג זה הצלפות בישבן ביד חשופה. סטירות תחת. אני ממליצה גם לשחק איזה סיפור קטן כמו "מורה ותלמיד/ה". אחרי שבונים את הרקע להשכיב את האובייקט/ית הנענש על הברכיים ולהצליף בו סטירות תחת. להתחיל בלטיפות עגולות על התחת ולהצליף בהפתעה. הצלפות לא חזקות בהתחלה כדי שהאובייקט יחליט אם מתאים לו המשחק או לא. בהמשך אפשר להגביר את עוצמת ההצלפה. מידי פעם להפסיק להצליף ולהרגיע בלטיפות.

אחרי שניסתם את עוצמת הצלפות היד, ואם שניכם מעוניינים, אפשר לעבור לחגורת עור. חגורת עור לא משאירה סימנים לאורך זמן ולא פוצעת את העור של הנענש/ת. חגורת עור מפחידה בצורה שהיא עשויה ושריקת החגורה מגרה מאוד מבחינה מינית. החגורה גם מחממת מהר את הישבן. בחגורה לא רק מצליפים. בחגורה גם מלטפים את הישבן ומשחקים מין משחק של לטיפות והצלפות. אם אתם כבר חזק בקטע, אפשר לעבור לשלב הבא. מומלץ לקחת קצת זמן בין המעברים. לא הכל בבת אחת.

הצלפות שוט מגיעות אחרי שהתנסתם כבר בשאר ההצלפות. ספקנקינג, וחגורה. באמצע אפשר וניתן להתחרט. אם הכנוע/ה מסתפק בספנקינג. אז אפשר להמשיך עד שהוא יבקש משהו חזק יותר. וזה יגיע. כמו שנאמר, עם האוכל בא התיאבון. אם הגעתם לקטע של ההצלפות, נא לזכור את כללי הזהירות. שוט זה לא חגורה ופגיעת שוט עלולה להיות מכאיבה וקשה עם נזק בלתי הפיך בידים לא מיומנות.

עם הצלפות השוט אפשר לשלב את הקשירות. אפשר לקשור את הכנוע/ה למיטה, לשולחן, וו בקיר וכל מקום שיקבע אותו למקום. הכנוע/ה יכול לשכב על הגב או לעמוד עם הפנים לקיר. הוא/היא יכולים לשכב על הבטן או לעמוד על ארבע או לעמוד על הברכיים עם ידים קשורות לאחור. כל אחד בוחר את ההעדפות שלו ומה מגרה אותו במיוחד. אפשר וניתן לשלב בין הפוזות, אבל זה המון עבודה של קשירות והתרות חבלים.

לא להתחיל דברים קשים כמו מחטים או פירסינג גם אם זו הפנטזיה שלכם כבר שנים. לא להתחיל בדברים דוחים כמו השתנות וכאלה אם אתם חדשים בעסק. על מחטים אני לא ממליצה בכלל ואם זה מאוד חשוב לכם, אז קחו בסיפריית ווידאו סרט בנושא. השתנות ישר מההתחלה בלי התנסות של כל מיני דברים אחרים קודם, עלול לגרום לסלידה מכל המשחקים, עניין של רפלקס מותנה. תנסו את זה, אבל בהמשך אחרי שמיצתם את הכל.

לא להתלהב יותר מידי, במיוחד אם זו התנסות ראשונה. לא להצליף חזק מידי ולהיות קשובים ל"קורבן" אם אין ביניכם מלת ביטחון להקשיב לגניחות. יש הבדל בין גניחות הנאה לבין גניחות מצוקה אמיתית. לבדוק מידי פעם אם המצב נוח לצד השני. לא לשכוח ללטף ולחבק והכי חשוב לא לשחק את זה בצורה של חרש-אילם.

את הפקודות וההוראות להשמיע בקול סמכותי. לא לעניין לצחקק באמצע או לגלות אדישות. לא להפגע אם הכנוע/ה מחליטים כי זה לא הקיק שלהם והם לא רוצים לשחק את המשחק. לפעמים הפנטזיות הן נהדרות, אבל כשזה מגיע להגשמה ולזמן אמת, אז מסתבר כי לא ככה. אז אם הכנוע/ה מחליט כי הוא לא משחק יותר, לוותר לו ולהשאר חברים.

בכללי אני ממליצה להמציא איזה סיפור. משהו מהפנטזיות. לחלק תפקידים בהתאם ולשחק את המשחק בכייף. אם שני בני הזוג מחליטים כי הם מתחלפים ביניהם, זה אחלה. ככה שניהם נהנים בשתי הצורות שולט-נשלט. כאשר שניכם מתחילים וחסרי ניסיון, זה המצב הכי טוב כדי להתקדם ביחד ובלבד שתזכרו את כל כללי הזהירות ותהיו קשובים אחד לשני.

בשיעור הבא-מילון ה-BDSM

 

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

מדריכי סקס

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

5 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

לפני שנתחיל לדבר על הנושא חשוב להדגיש כי לא באנו לעודד אף אחד להשתמש בחומרים לא חוקיים. אנו מדברים על מחקרים שנערכו בחו“ל והמסקנות אליהן הגיעו החוקרים. המחקרים לא בדקו…

פרודיות הפורנו

מדריכי סקס

פרודיות הפורנו

11 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

גברים רבים, לעתים יחדיו עם הנשים אוהבים לצפות בפורנו. לא רק בגלל הגירוי, אלא על מנת לקבל רעיונות לתנוחות חדשות. זה לא מפתיע שגבר אשר עומד לבלות הלילה עם נערות…

לצאת מחדר המיטות

מדריכי סקס

לצאת מחדר המיטות

20 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

סקס תמיד מתקשר אצלנו לחדר המיטות, זוהי ברירת המחדל. אך אם אתם לא רוצים שיחסי המין שלכם יהפכו למחדל, כדאי לכם גם לבחון אופציות אחרות ולא להגביל את עצמכם לחדר…

על סקס ומזרנים

מדריכי סקס

על סקס ומזרנים

23 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

לא באנו לדבר עוד פעם על תנוחות, אתם הרי כבר מכירים את כל התנוחות. הפעם באנו לדבר אתכם על מזרנים. זוכרים את הפעם ההיא שביליתם בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז,…

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

מדריכי סקס

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

21 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

נכון להיום, למרות שישנם צעצועי מין נהדרים וכמובן גם בובות מין, עדיין אין תחליף לבילוי עם נערות ליווי בתל אביב. אך רבים אומרים שתוך 25 שנה רובוטי מין עשויים לבטל…

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

מדריכי סקס

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

25 צפיות | 0 תגובות | 5 לייקים

האמת שבתור גברים אתם לא ממש צריכים סיבות לאונן. פשוט מגיע הרגע הזה שאתם יודעים שזה מה שהגוף שלכם צריך. אתם מגלים זאת בגיל צעיר והאוננות מלווה אתכם לאורך כל…