לשחק את המשחק

נכתב במדור מדריכי סקס

41 צפיות | 0 תגובות

טוב, אז ככה. נמאס לך המין הוונילי. החלטת כי BDSM זה הדבר האמיתי וזה בדיוק מה שחיפשת בשביל לא להירדם באמצע הזיון ואחרי שקראת ולמדת מה הוא ה-BDSM והחלטת באיזה צד את/ה נמצא/ת לא נותר, אלא להתחיל לשחק את המשחק. לותיקים בעניין, אני לא אחדש שום דבר. מה שכתוב כאן מיועד לחדשים, אלה שגילו את האור.

לכל אלה שזו התנסות חדשה עבורם, אז קודם כל פנו לכם את הזמן. משחקי מין פראי זה לא סטוץ. קחו לכם מקום פרטי, חדר במלון (אם אתם נשואים) או דירה של חבר, או משהו דומה. תתחילו לאט. יש לכם את הזמן ואתם לא ממהרים לשום מקום. בהתחלה אני אני ממליצה על עיסוי כפות רגליים. זה נעים, זה משחרר, זה ממכר. לא לשכוח לרחוץ רגליים לפני תחילת המשחק. בהמשך אפשר לעבור לליקוקי ניסיון. במיוחד אם זו התנסות ראשונה. ללקק את כף הרגל, למצוץ את הבהונות. כאשר אתם כבר משוחררים ומרגישים כי אפשר להמשיך, אפשר לעבור למגע כואב יותר.

אני ממליצה להתחיל בספנקינג. ספנקינג זה הצלפות בישבן ביד חשופה. סטירות תחת. אני ממליצה גם לשחק איזה סיפור קטן כמו "מורה ותלמיד/ה". אחרי שבונים את הרקע להשכיב את האובייקט/ית הנענש על הברכיים ולהצליף בו סטירות תחת. להתחיל בלטיפות עגולות על התחת ולהצליף בהפתעה. הצלפות לא חזקות בהתחלה כדי שהאובייקט יחליט אם מתאים לו המשחק או לא. בהמשך אפשר להגביר את עוצמת ההצלפה. מידי פעם להפסיק להצליף ולהרגיע בלטיפות.

אחרי שניסתם את עוצמת הצלפות היד, ואם שניכם מעוניינים, אפשר לעבור לחגורת עור. חגורת עור לא משאירה סימנים לאורך זמן ולא פוצעת את העור של הנענש/ת. חגורת עור מפחידה בצורה שהיא עשויה ושריקת החגורה מגרה מאוד מבחינה מינית. החגורה גם מחממת מהר את הישבן. בחגורה לא רק מצליפים. בחגורה גם מלטפים את הישבן ומשחקים מין משחק של לטיפות והצלפות. אם אתם כבר חזק בקטע, אפשר לעבור לשלב הבא. מומלץ לקחת קצת זמן בין המעברים. לא הכל בבת אחת.

הצלפות שוט מגיעות אחרי שהתנסתם כבר בשאר ההצלפות. ספקנקינג, וחגורה. באמצע אפשר וניתן להתחרט. אם הכנוע/ה מסתפק בספנקינג. אז אפשר להמשיך עד שהוא יבקש משהו חזק יותר. וזה יגיע. כמו שנאמר, עם האוכל בא התיאבון. אם הגעתם לקטע של ההצלפות, נא לזכור את כללי הזהירות. שוט זה לא חגורה ופגיעת שוט עלולה להיות מכאיבה וקשה עם נזק בלתי הפיך בידים לא מיומנות.

עם הצלפות השוט אפשר לשלב את הקשירות. אפשר לקשור את הכנוע/ה למיטה, לשולחן, וו בקיר וכל מקום שיקבע אותו למקום. הכנוע/ה יכול לשכב על הגב או לעמוד עם הפנים לקיר. הוא/היא יכולים לשכב על הבטן או לעמוד על ארבע או לעמוד על הברכיים עם ידים קשורות לאחור. כל אחד בוחר את ההעדפות שלו ומה מגרה אותו במיוחד. אפשר וניתן לשלב בין הפוזות, אבל זה המון עבודה של קשירות והתרות חבלים.

לא להתחיל דברים קשים כמו מחטים או פירסינג גם אם זו הפנטזיה שלכם כבר שנים. לא להתחיל בדברים דוחים כמו השתנות וכאלה אם אתם חדשים בעסק. על מחטים אני לא ממליצה בכלל ואם זה מאוד חשוב לכם, אז קחו בסיפריית ווידאו סרט בנושא. השתנות ישר מההתחלה בלי התנסות של כל מיני דברים אחרים קודם, עלול לגרום לסלידה מכל המשחקים, עניין של רפלקס מותנה. תנסו את זה, אבל בהמשך אחרי שמיצתם את הכל.

לא להתלהב יותר מידי, במיוחד אם זו התנסות ראשונה. לא להצליף חזק מידי ולהיות קשובים ל"קורבן" אם אין ביניכם מלת ביטחון להקשיב לגניחות. יש הבדל בין גניחות הנאה לבין גניחות מצוקה אמיתית. לבדוק מידי פעם אם המצב נוח לצד השני. לא לשכוח ללטף ולחבק והכי חשוב לא לשחק את זה בצורה של חרש-אילם.

את הפקודות וההוראות להשמיע בקול סמכותי. לא לעניין לצחקק באמצע או לגלות אדישות. לא להפגע אם הכנוע/ה מחליטים כי זה לא הקיק שלהם והם לא רוצים לשחק את המשחק. לפעמים הפנטזיות הן נהדרות, אבל כשזה מגיע להגשמה ולזמן אמת, אז מסתבר כי לא ככה. אז אם הכנוע/ה מחליט כי הוא לא משחק יותר, לוותר לו ולהשאר חברים.

בכללי אני ממליצה להמציא איזה סיפור. משהו מהפנטזיות. לחלק תפקידים בהתאם ולשחק את המשחק בכייף. אם שני בני הזוג מחליטים כי הם מתחלפים ביניהם, זה אחלה. ככה שניהם נהנים בשתי הצורות שולט-נשלט. כאשר שניכם מתחילים וחסרי ניסיון, זה המצב הכי טוב כדי להתקדם ביחד ובלבד שתזכרו את כל כללי הזהירות ותהיו קשובים אחד לשני.

בשיעור הבא-מילון ה-BDSM

 

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

67 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

בתור חברה אנו תמיד עוברים שינויים תרבותיים, זוהי חלק מהאבולוציה הטבעית שלנו. במקרים רבים הדעות שלנו לגבי נושאים מסוימים משתנים מן הקצה אל הקצה. למשל אחת הדוגמאות הטובות היא היחס…

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס
כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

157 צפיות | 0 תגובות | 13 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

42 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

50 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

46 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

44 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה