לרדת לה

נכתב במדור מדריכי סקס

27 צפיות | 0 תגובות

השעור כתוב בלשון זכר, אך מכוון לנשים וגברים כאחד.

זה לא סוד גדול שנשים לא תמיד גומרות מחדירה, אבל זה כן סוד גדול שגברים שיודעים "לרדת" זוכים לתהילת עולם .

כדי להיות "אמן הירידות" יש צורך להכיר את אזור העבודה. כל אשה והפות שלה, הם קיימים בכל הגדלים הצבעים וכן אפילו הצורה שונה.
חלקם ממוקמים בתוך יער שעיר, אחרים מכוסים בפלומה בהירה. עליך להעריך את המיוחדות של בת זוגתך ואמור לה מה מיוחד בעיניך.
יש הרבה נשים שמרגישות בושה בכל הקשור לחלקים הפחות חשופים בגופן. לכן זכור, נשים מגיבות לאהבה מילולית, שתף אותה בפנטזיות שלך תאמר לה מה אתה רוצה לעשות לה ותלמד את תגובותיה.

כשאתה יורד לבת זוגתך השתמש קודם כל בעיניך, כדאי לראות לאן אתה נכנס.
הפרד בין השפתיים החיצוניות, השפתיים הפנימיות תצצנה מתחת. היא תשמח אם תלקק לה אותם. לפעמים, כדאי להגיע לדגדגן עליך לפשק את השפתיים הפנימיות.

עליך לוודא בכל פעם שאתה נוגע בפות שהאצבע שלך רטובה. אתה יכול להרטיב אותה בנוזלים שלה או ללקק אותה לפני שאתה נוגע. (הדגדגן מטבעו אינו רטוב, אך אם בת זוגתך מגורה בדרך-כלל, היא תהיה מספיק רטובה).

חלק מאוד מפתה אצל נשים היא פנים הירך, שאתה יורד לה כדאי להתחיל מחלק זה, רצוי ללטף, לנשק ולהרטיב אותה עם הלשון, כעת, תוכל להתקרב לפות ואז תנסה לסגת מעט (נסה לגרום לה לצפות למגע שלך), ולבחון את תגובתה. תוכל להמשיך בליקוק במקום שבו הרגל מתחברת לפות, תוכל לרפרף עם פניך על שער הערווה שלה.
אם בשלב זה בת זוגתך נעה קדימה ומעלה בניסיון להתקרב אליך, שים את שפתיך הרטובות על החריץ שלה ונשק אותו בעדינות, ואח"כ מעט חזק יותר הפרד בלשונך ביו השפתיים והעבר אותה בינהם.
הרחק את רגליה זו מזו בעדינות, הקפד להיות עדין בכל תנועותיך. עכשיו זיין אותה בלשונך, זה יגרה אותה והיא תשמח עם תעניק תשומת לב מיוחדת לדגדגן.

שהדגדגן מגורה הוא גדל והופך לנוקשה, אם הדגדגן מתחבא תוכל לחשוף אותו ע"י כך שתניח את לשונך הרטובה על חלקו העליון של החריץ ולקק את העור שמכסה את הדגדגן, לקק אותו תוך כדי לחיצה קלה על העור, הפרד בעדינות בין השפתיים ורפרף בלשונך את הדגדגן בין הוא מכוסה ובין הוא לא. שמור על קצב אחיד ומהיר, ושוב התאם את עצמך לתגובותיה. כשתרגיש שהיא מתקרבת לאורגזמה, צור 0 עם שפתיך וקח את הדגדגן לתוך פיך. מצוץ אותו בעדינות הבט בפניה של בת זוגתך, אם זה מוצא חן בעיניה תוכל לנסות למצוץ מעט חזק יותר. תהיה מודע לתגובותיה, אם היא מרימה את האגן שלה זוז איתה ולא נגדה, ובאותו זמן המשך בפעולה.
דבר נוסף שיגביר את ההנאה שלה, אתה יכול לזיין אותה באצבע שלך בזמן שהיא מתענגת מהכישורים שלך בלשון.
תוכל לחדור לנרתיק עם שתי אצבעותיך (ושוב אותה אזהרה, תוודא שהנרתיק רטוב, לפני שאתה חודר) החלק אותם פנימה לאט, ואז הגבר את המהירות והלחץ כתגובה לתנועות שלה ולקצב נשימות.

אם אתה מוצץ את הדגדגן ומזיין אותה באצבעות באותו זמן, אתה מספק לה גירוי רב יותר משהיא תקבל מהזין שלך בלבד.

ישנם סימנים מסוימים שמהווים מכנה משותף לנשים (על אף ההבדלים הברורים ביניהן) והם אינדיקציה להנאה: פטמות קשות, רעידות וסומק באזור הפנים והחזה.

שתרגיש שהיא מגיעה לאורגזמה תמשיך לענג לה את הדגדגן, כשהיא תעבור את האורגזמה הראשונה, לחץ את לשונך על חלקו התחתון של הדגדגן כשפתייך מכסות את חלקו בעליון.
המשך להזיז את אצבעותיך אך בעדינות רבה, כל האזור רגיש אף יותר, אם תמשיך, בת זוגתך תוכל להגיע לעוד מספר אורגזמות.

העצה האחרונה שלנו:
גם לאחר שבת זוגתך גמרה, תפקידך לא תם.
תלטף אותה נשק אותה בכל הגוף.
חבק אותה.
דבר איתה.
לא מסיימים לעשות אהבה בשניה שיש אורגזמה, ל"אחרי" יש תפקיד חשוב ורומנטי.

תהנו.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

67 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

בתור חברה אנו תמיד עוברים שינויים תרבותיים, זוהי חלק מהאבולוציה הטבעית שלנו. במקרים רבים הדעות שלנו לגבי נושאים מסוימים משתנים מן הקצה אל הקצה. למשל אחת הדוגמאות הטובות היא היחס…

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס
כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

156 צפיות | 0 תגובות | 13 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

41 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

50 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

45 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

44 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה