לרדת לה

נכתב במדור מדריכי סקס

55 צפיות | 0 תגובות

השעור כתוב בלשון זכר, אך מכוון לנשים וגברים כאחד.

זה לא סוד גדול שנשים לא תמיד גומרות מחדירה, אבל זה כן סוד גדול שגברים שיודעים "לרדת" זוכים לתהילת עולם .

כדי להיות "אמן הירידות" יש צורך להכיר את אזור העבודה. כל אשה והפות שלה, הם קיימים בכל הגדלים הצבעים וכן אפילו הצורה שונה.
חלקם ממוקמים בתוך יער שעיר, אחרים מכוסים בפלומה בהירה. עליך להעריך את המיוחדות של בת זוגתך ואמור לה מה מיוחד בעיניך.
יש הרבה נשים שמרגישות בושה בכל הקשור לחלקים הפחות חשופים בגופן. לכן זכור, נשים מגיבות לאהבה מילולית, שתף אותה בפנטזיות שלך תאמר לה מה אתה רוצה לעשות לה ותלמד את תגובותיה.

כשאתה יורד לבת זוגתך השתמש קודם כל בעיניך, כדאי לראות לאן אתה נכנס.
הפרד בין השפתיים החיצוניות, השפתיים הפנימיות תצצנה מתחת. היא תשמח אם תלקק לה אותם. לפעמים, כדאי להגיע לדגדגן עליך לפשק את השפתיים הפנימיות.

עליך לוודא בכל פעם שאתה נוגע בפות שהאצבע שלך רטובה. אתה יכול להרטיב אותה בנוזלים שלה או ללקק אותה לפני שאתה נוגע. (הדגדגן מטבעו אינו רטוב, אך אם בת זוגתך מגורה בדרך-כלל, היא תהיה מספיק רטובה).

חלק מאוד מפתה אצל נשים היא פנים הירך, שאתה יורד לה כדאי להתחיל מחלק זה, רצוי ללטף, לנשק ולהרטיב אותה עם הלשון, כעת, תוכל להתקרב לפות ואז תנסה לסגת מעט (נסה לגרום לה לצפות למגע שלך), ולבחון את תגובתה. תוכל להמשיך בליקוק במקום שבו הרגל מתחברת לפות, תוכל לרפרף עם פניך על שער הערווה שלה.
אם בשלב זה בת זוגתך נעה קדימה ומעלה בניסיון להתקרב אליך, שים את שפתיך הרטובות על החריץ שלה ונשק אותו בעדינות, ואח"כ מעט חזק יותר הפרד בלשונך ביו השפתיים והעבר אותה בינהם.
הרחק את רגליה זו מזו בעדינות, הקפד להיות עדין בכל תנועותיך. עכשיו זיין אותה בלשונך, זה יגרה אותה והיא תשמח עם תעניק תשומת לב מיוחדת לדגדגן.

שהדגדגן מגורה הוא גדל והופך לנוקשה, אם הדגדגן מתחבא תוכל לחשוף אותו ע"י כך שתניח את לשונך הרטובה על חלקו העליון של החריץ ולקק את העור שמכסה את הדגדגן, לקק אותו תוך כדי לחיצה קלה על העור, הפרד בעדינות בין השפתיים ורפרף בלשונך את הדגדגן בין הוא מכוסה ובין הוא לא. שמור על קצב אחיד ומהיר, ושוב התאם את עצמך לתגובותיה. כשתרגיש שהיא מתקרבת לאורגזמה, צור 0 עם שפתיך וקח את הדגדגן לתוך פיך. מצוץ אותו בעדינות הבט בפניה של בת זוגתך, אם זה מוצא חן בעיניה תוכל לנסות למצוץ מעט חזק יותר. תהיה מודע לתגובותיה, אם היא מרימה את האגן שלה זוז איתה ולא נגדה, ובאותו זמן המשך בפעולה.
דבר נוסף שיגביר את ההנאה שלה, אתה יכול לזיין אותה באצבע שלך בזמן שהיא מתענגת מהכישורים שלך בלשון.
תוכל לחדור לנרתיק עם שתי אצבעותיך (ושוב אותה אזהרה, תוודא שהנרתיק רטוב, לפני שאתה חודר) החלק אותם פנימה לאט, ואז הגבר את המהירות והלחץ כתגובה לתנועות שלה ולקצב נשימות.

אם אתה מוצץ את הדגדגן ומזיין אותה באצבעות באותו זמן, אתה מספק לה גירוי רב יותר משהיא תקבל מהזין שלך בלבד.

ישנם סימנים מסוימים שמהווים מכנה משותף לנשים (על אף ההבדלים הברורים ביניהן) והם אינדיקציה להנאה: פטמות קשות, רעידות וסומק באזור הפנים והחזה.

שתרגיש שהיא מגיעה לאורגזמה תמשיך לענג לה את הדגדגן, כשהיא תעבור את האורגזמה הראשונה, לחץ את לשונך על חלקו התחתון של הדגדגן כשפתייך מכסות את חלקו בעליון.
המשך להזיז את אצבעותיך אך בעדינות רבה, כל האזור רגיש אף יותר, אם תמשיך, בת זוגתך תוכל להגיע לעוד מספר אורגזמות.

העצה האחרונה שלנו:
גם לאחר שבת זוגתך גמרה, תפקידך לא תם.
תלטף אותה נשק אותה בכל הגוף.
חבק אותה.
דבר איתה.
לא מסיימים לעשות אהבה בשניה שיש אורגזמה, ל"אחרי" יש תפקיד חשוב ורומנטי.

תהנו.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

מדריכי סקס

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

5 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

לפני שנתחיל לדבר על הנושא חשוב להדגיש כי לא באנו לעודד אף אחד להשתמש בחומרים לא חוקיים. אנו מדברים על מחקרים שנערכו בחו“ל והמסקנות אליהן הגיעו החוקרים. המחקרים לא בדקו…

פרודיות הפורנו

מדריכי סקס

פרודיות הפורנו

11 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

גברים רבים, לעתים יחדיו עם הנשים אוהבים לצפות בפורנו. לא רק בגלל הגירוי, אלא על מנת לקבל רעיונות לתנוחות חדשות. זה לא מפתיע שגבר אשר עומד לבלות הלילה עם נערות…

לצאת מחדר המיטות

מדריכי סקס

לצאת מחדר המיטות

20 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

סקס תמיד מתקשר אצלנו לחדר המיטות, זוהי ברירת המחדל. אך אם אתם לא רוצים שיחסי המין שלכם יהפכו למחדל, כדאי לכם גם לבחון אופציות אחרות ולא להגביל את עצמכם לחדר…

על סקס ומזרנים

מדריכי סקס

על סקס ומזרנים

23 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

לא באנו לדבר עוד פעם על תנוחות, אתם הרי כבר מכירים את כל התנוחות. הפעם באנו לדבר אתכם על מזרנים. זוכרים את הפעם ההיא שביליתם בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז,…

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

מדריכי סקס

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

21 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

נכון להיום, למרות שישנם צעצועי מין נהדרים וכמובן גם בובות מין, עדיין אין תחליף לבילוי עם נערות ליווי בתל אביב. אך רבים אומרים שתוך 25 שנה רובוטי מין עשויים לבטל…

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

מדריכי סקס

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

25 צפיות | 0 תגובות | 5 לייקים

האמת שבתור גברים אתם לא ממש צריכים סיבות לאונן. פשוט מגיע הרגע הזה שאתם יודעים שזה מה שהגוף שלכם צריך. אתם מגלים זאת בגיל צעיר והאוננות מלווה אתכם לאורך כל…