להיפטר מבליינד-דייט

נכתב במדור פינות אישיות

274 צפיות | 0 תגובות

אני לא יוצאת אף פעם לבליינד דייט. אני יודעת כי 95% מהבליינד דייט נדונו לכישלון. נרשמתי לאיזה משהו שמבטיח הכרויות כי השתעממתי, ורציתי לראות את התמונות של הבנים. אני לא מתייחסת לפניות משם ולא עונה לאימיילים. אם הייתי זוכרת את הסיסמה, הייתי מוחקת את הפרטים.

לא חסרות לי הצעות. במקצועי אני מסג'יסטית ובאופן טבעי אני מקבלת כל הזמן הצעות החל מבילויים ועד לחיות בזוגיות כולל הצעות נישואים שאני דוחה אותן על הסף. אני לא בנויה לקשר זוגי. אני יודעת את זה. אם הייתי בנויה לקשר זוגי, לא הייתי מתגרשת.

לפעמים אני נענית להצעות הבילוי. בעיקר כי אין לי באותו רגע משהו מרתק יותר לעשות. (לא כל הזמן משדרים סירטי אימה בטלוויזיה) ולפעמים כשהעוללית לא נמצאת בבית ואין כלום שווה בטלוויזיה ואין לי מה לקרוא כי בעיריה החליטו שהשכר שלהם חשוב יותר מהעניין שלי בקריאה והשביתו את הסיפריה לזמן בלתי מוגבל, אז במצב כזה אני נענית להצעת בילוי.

לכל הגברים בארץ יש נושא קבוע. לא משנה מה הנושא, זה תוך כמה דקות זה הופך לסקס. פוליטיקה הופכת לסקס, התפריט במסעדה מקבל משמעויות סקסיות, הפאב הופך לחדר מיטות. כנראה בהשפעת המשקאות החריפים שהדייט שלי לוגם. כנראה שזה הנושא שממנו רוב הגברים סובלים מחסך אדיר. כל יציאה לבילוי מבחינתי זו מלחמה מתישה בשעמום מהנושא המדובר.

אני לא מעוניינת לפגוש פעם נוספת את רוב החייזרים שיצאתי איתם. למרות שהם נראים טוב, הם משעממים נורא. בהתחלה הייתי עדינה וכאשר הדייט שאל אם הוא יכול להזמין אותי לפעם הבאה, הייתי עונה משהו מעורפל ומוצאת סיבות למה אין לי זמן לצאת איתו. הבעיה היא שהוא מתקשר ומתקשר ולא נואש עד שאני אומרת במילים מפורשות כי אין לי בו שום עניין.

כמובן שהוא נפגע ובצדק. כל אחד כזה אומר לי בסוף שלא הייתי צריכה לעורר בו תקוות ולגרום לו להתקשר אלי שוב ושוב. הייתי צריכה להגיד מהתחלה. נכון. הייתי צריכה להגיד מהתחלה שלא יתקשר יותר. למדתי והפנמתי.

אז התחלתי להגיד מהתחלה. בסוף ה"בילוי" כשהוא שואל מתי נצא שוב או מתי אפשר להתקשר אלי ולתאם עוד יציאה, אז אני עונה "אל תתקשר אלי, אני אתקשר אליך". וכמובן שאני לא מתקשרת. אבל הוא מתקשר. תוך יומיים כל הסיפור ממקודם חוזר על עצמו.

אז אחרי זה הבנתי כי אני צריכה להיות יותר בוטה. כשהדייט לפני האחרון שאל את השאלה הרגילה, עניתי לו בכנות כי אין לי עניין ולא נצא שוב. במילים הכי ברורות והכי מובנות. חשבתי שזה יפתור את הבעיה. אבל לא. כי מיד הגיעה השאלה "למה?" "למה לא נצא שוב? היה לך רע איתי? אני לא מוצא חן בעיניך?" ואז אני הייתי צריכה להכנס להסברים ועוד הסברים והדייט נפגע יותר ויותר מההסברים ושיא האומללות שלי היה שהוא הבטיח להשתפר בפעם הבאה ושאני אתן לו עוד הזדמנות.

האחרון שהציע לי לצאת איתו לבילוי היה חתיך. הוא הגיע אלי בעקבות המודעה שמפרסמת את העיסוק שלי. הוא נכנס והיה חביב ביותר. במקום לגשת לחדר העבודה, הוא התיישב אצלי בסלון וישר הציע לי שנהיה חברים. אמרתי לו כי אני אפילו לא מכירה אותו, וישיבה אצלי בסלון לא הופכת אותנו אוטומטית לזוג, אז הוא ישב ופירט את תולדות חייו. אני הסתרתי פיהוקים. אחרי שהוא סיים לפרט לי את תולדות חייו הוא ביקש שאני אספר לו עלי.

אני לא מהאלה שישר מנפיקים פרטים על עצמם. יש לי בעיה עם זה וחוץ מזה אני לא מכירה אותו ומה פתאום שאני אספר לו על עצמי? איך אפשר בכלל לשבת ולספר לזר גמור שהגיע בכלל לטיפול, על עצמי? אז ה"שיחה" נתקעה. הוא שתק ואני שתקתי.

שתקנו. מידי פעם הוא אמר, "תגידי משהו" ואני אמרתי, "משהו" וזה היה משעמם. אני התבוננתי בטלוויזיה (היה סרט שווה) והוא הפריע לי עם ה"תגידי משהו" בסוף אחרי איזה שעה הוא שאל אם אני רוצה שהוא ילך, אמרתי שכן. הוא שאל אם אני הוא יכול להתקשר אלי מידי פעם, אמרתי לו שלא. אז הוא רשם על פיסת נייר את מס' הפלאפון שלו וביקש שאני אתקשר אליו. אמרתי בסדר וליויתי אותו אל הדלת.

למחרת בבוקר הוא התקשר אלי. הוא שאל "מה שלומך?" ואני עניתי "בסדר" ושתקנו בטלפון איזה עשרים דקות ואז נזכרתי שאני עסוקה והבטחתי לו כי אני אתקשר אליו. כמובן שלא התקשרתי. הוא צלצל פעם נוספת כדי לספר שהוא נפגע מההתנהגות שלי. ניצלתי את ההזדמנות ואמרתי לו כי אני כזאת ושלא יתקשר שוב.

אז אולי מישהו יודע איך אפשר להיפטר מדייט בלי לפגוע בו?

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יעוץ בזוגיות?

פינות אישיות

יעוץ בזוגיות?

366 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

הרבה פעמים אפשר למצוא דמיון בין עבודתי כפסיכולוג לבין מה שבלשים עושים: כשאני מאזין לסיפור, אני גם מקשיב למה שלא נאמר. כשאני משוחח עם "המתלונ/ת", עלי גם לקחת בחשבון כי…

על החושים, האהבה והזוגיות

פינות אישיות

על החושים, האהבה והזוגיות

348 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

הרבה פעמים פונים אלי בשאלה: "אני מרגיש/ה שזהו, די, אין לי יותר אהבה כלפיה/ממנו. הוא/היא בן אדם מצוין, אבל… למה זה "?קורה? האם להיפרד להלן כמה שורות על מרכיב אחד…

ליזיסטרטה

פינות אישיות

ליזיסטרטה

260 צפיות | 0 תגובות | 16 לייקים

אחרי לילה מדהים ביחד וארוך, ארוך מאד אם כי חשת שהשמש הפציע בטרם עת הוא לא מתקשר למחרת וגם לא יום אחרי... ולא שבוע ואת נשארת עם המחשבות ."?והשאלות, שמסתכמות…

הדרך אל האושר

פינות אישיות

הדרך אל האושר

380 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

השבוע החלטתי להביא לכם את ה"דרך אל האושר" כמובן שה"דרך אל האושר רצופה במכשולים "לא קלים .היחסים בין בנים לבנים הם עניין לא פשוט, במיוחד לאלה שעדיין בארון ישנם כמה…

סיפור אישי לקהל הגייז

פינות אישיות

סיפור אישי לקהל הגייז

288 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

.שבוע טוב לכל הגולשים קודם כל לפני שאני מתחיל קיבלתי ממכם הרבה תגובות על .המדור הנ"ל ואני שמח שזה נגע גם בכם עכשיו בואו נפתח שבוע חדש עם הרבה דברים…

להתאהב ולא להתאכזב

פינות אישיות

להתאהב ולא להתאכזב

255 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

.כיום בכל אהבה יש גם אכזבה ?אבל, האם ניתן להתאהב ולא להתאכזב אולי זה קצת קשה למצוא בן זוג "מושלם" אבל, קל מאוד למצוא אהבה ...ואפילו אכזבה .היום אני אתן…