המתווך

נכתב במדור סיפורי סקס

283 צפיות | 0 תגובות

סיפור שהיה כך היה…..
אני חייל משוחרר בן 23 עוד מעט, רווי ניסיון מיני עם אין ספור בחורות שטוענות פעם אחר פעם שאני אחד מהתותחים הכבדים שהיו שקרו להם במיטה, לא פעם ולא פעמיים אף קיבלתי מבנות זוגי את התואר המחמיא "אמן זיונים".
אספר מעט על עצמי על מנת שתוכלו לקבל ידע כללי, אני בחור גדול מאוד במימדיי למעלה מ 1.85 גובה , גוף בריוני, רחב וחזק ביותר ומעל הכול תיאבון מיני בלתי נדלה ופנטזיות מוגשמות מכאן ועד להודעה חדשה.
הסיפור הראשון שלי מתוך סדרה שלמה של סיפורים אמיתיים שעוד תקבלו בהמשך הוא על האקסית המיתולוגית שלי איתה יצאתי מספר שנים רב ולאחר פרידה קשה ביותר המשכנו להזדיין בכל הזדמנות שנקרתה בדרכנו בין אם הייתי במערכת יחסים אחרת ובין אם לאו.
האקסית שלי "נעמה" לצורך העניין בחורה חמה בסגנון ה"מים שקטים חודרים עמוק". על פניה נראית כמו מלאך תמים אך ברגע שנוגעים לה במקום הנכון במשולש האהבה או מכניסים אצבע לחור התחת שלה, הופכת היא בהינף יד לזונה צמאת סקס וחסרת מעצורים.
יום שישי אחד בעודי צופה בסרט בחדרי נכנסה אלי ידידתי גדולת החזה (להלן תקרא אילי) עמה הייתה לי מערכת יחסים "רצינית" באותו זמן.
אספר לכם מעט על אילי כדי שתבינו את החוויה… אילי נראית ממש כמו כוכבת פורנו שבדית עם שיער בלונדיני ארוך עיניים ירוקות גדולות שמתחננות לסקס כל פעם שמסתכלים לתוכם,, פנים חלקות עם שפתיים משורטטות שרק זין ביניהם הופך אותן למושלמות… תחת מוצק ועגלגל, בטן שטוחה וחזה… אך אותו חזה שעליו נרחיב בהמשך.
אילי הגיעה כדי לבלות בביתי את השבת ומייד כשנכנסה לחדרי התחילה להתעסק עם ג'וני (כמו שאהבה לקרוא לו) הזין העבה בצורת הבננה שלי.
אילי שפשפה אותו בעדינות כאילו היא מחזיקה את היהלום היקר ביותר עלי אדמות, והחלה מוצצת ומלקקת אותו תוך השמעת גניחות ואנקות למכביר. הפינוק חדר לי לעצמות ובעיקר לרקמות התחתונות.. כאשר הרגשתי כי אני לא יכול לעמוד בגירוי של התנוחה הזו סובבתי בתנועה חדה ואגרסיבית הקמתי את אילי מעליי, פקדתי עליה לפתוח את הפה לרווחה ודחפתי לה את הזין המתוח שלי עמוק לתוך הגרון עד שהחלה להיחנק טיפה. זיינתי אותה בפה במשך דקות ארוכות וכשהרגשתי את מטח הזרע העצום מגיע לאזור הכיפה של ג'וני הרפיתי ממנה ונתתי לה להמשיך במלאכת המציצה תוך שאני מעסה את שדיה האימתניים ( 85 דאבל די ) כמו שאהבה להתגאות.
הוצאתי את ג'וני מהפה של אילי ולאחר משחק קליל עם הדגדגן הרטוב שלה נתתי לה פקודה לשבת על 4 בפיסוק רגליים רחב.
אילי שהייתה כלבה צייתנית אני מוכרח לציין ביצעה את הפקודה מייד ובתנועת אגן
מיומנת נכנסתי לחור האהבה הצר והרטוב שלה והתחלתי לזיין אותה בפראות.
תוף כדי החדירה והמשחק המלווה בדגדגן כמו שאהבה צרחה אילי והחלה להתנשף בצורה מהירה מה שרמז לי על גמירה שעומדת להגיע בקרוב. הוצאתי את ג'וני מאילי פישקתי את לחיי עכוזה וחדרתי בקושי לחור התחת הצר ביותר שלה. אילי החלה לצרוח ולהשתולל מכאבים והנאה ובתנועות קונטרה חזקות רמזה לי שהיא עומדת לגמור.
אילי החלה לרעוד ולצרוח לי לזיין אותה בתחת בכל הכוח עד שלאחר מס' דקות היא אכן גמרה בגניחה/צרחה, מבלי לתת לה להירגע הפכתי אותה לכיווני ודחפתי לה את ג'וני המגורה לתוך הפה ונתתי לה ללקק את אשכיי תוך כדי שאני משפשף את ג'וני לכול אורכו.
הרגשתי את נוזל הזרע עושה דרכו בכל הצינורות המקובלים והלא מקובלים וכשהרגשתי לפתע את אותה נקודת האל חזור המפורסמת, שפשפתי אותו בקצב והפניתי אותו אל מול הפה הפעור של אילי כאשר נוזל הזרע החם שלי המהול במיצי האהבה שלה ניתזים לעבר פרצופה הנבוך, כמות נכבדה מהמטען הטבעי והיקר שלי מצאה דרכה לתוך פיה ואילו כמות נוספת משמשת כקישוט לפניה החלקות והיפות.
מיותר לציין שכל מהלך הזיון והגמירה חשבתי על "נעמה". אמרתי לאילי כי אני יורד לשתות למטה במטבח משהו וכמובן לא טרחתי לשאול אותה אם היא צמאה, כל מה שעניין אותי הוא לרוץ לנעמה ולזיין אותה כמו שרק אני יודע…
צעקתי לאילי מלמטה שאני יוצא לטיול עם כלבתי האהובה, נכנסתי לאוטו ונסעתי לנעמה שגרה כ 2 ק"מ מביתי, כאשר מיצי האהבה של אילי ושאריות הזרע עדיין ספוגות על איברי ואצבעותיי.
הגעתי לנעמה שהינה בחורה קטנה ונמוכה בעלת שיער שחור, עיני מלאך כמו שתיארתי קודם, חזה ענקי עם פטמות אדומות וגדולות וכוס שעיר טיפה אך חם ורטוב כמו שיש רק אצלה… התחלתי לחרמן את נעמה בדיבורים ונוסטלגיה, ידעתי כי ברגע שאצבעותיי יגלשו למשולש האהבה הצר שלה זהו, אני בפנים! במהרה הוחלפו התפקידים ונעמה עשתה עבורי את העבודה והחלה לשפשף את ג'וני שהגיב מייד לגירוי ותפח בשנית למימדים מפחידים.
מייד כשהכניסה אותו נעמה לפה והתמוגגה כמו תמיד מהטעם הנפלא שלו חשבתי בלב איזו עבודת תיווך נפלאה עשיתי- תיווכתי בין מיצי האהבה של אילי לפה ולכוס של נעמה!
הזיון עם נעמה היה נפלא כתמיד וכלל את התנוחה האהובה עליה בו היא רוכנת/יושבת מעליי ושולטת בעומק וקצב החדירה. נעמה גמרה פעם אחר פעם תוך צרחות "אין כמוך בעולם…" הפכתי אותה על ארבע וכמו כלב מנוסה החדרתי את איברי המגורה לעכוזה הרך והתחלתי לרכב עליה כאילו הייתה סוס מרוצים ערבי משובח. כאשר את כל מהלך הזיון בתחת הצר של נעמה מלווה האצבע הרוטטת שלי המתופפת קלות על הדגדגן הנפוח שלה ומביאה אותה לאורגזמה אחר אורגזמה, לאחר כמחצית השעה התחלתי להרגיש בשנית את נוזל התאווה שלי עולה במעלה הכיפה של ג'וני הזקור לתלפיות- אותה תחושה מוכרת וטובה כ"כ שחוויתי עם אילי רק שעה קודם לכן. כשאר לא הייתי יכול יותר והייתי חייב להשפריץ את מטעני החם לאוויר העולם הוצאתי את ג'וני אל מול פרצופה המשתוקק של נעמה והשפרצתי לפי בקשתה את כל מטעני החם והדביק המעורבב עם מיצי האהבה של אילי ונעמה אל עיניי המלאך של נעמה..
ואם זו לא עבודת תיווך מושלמת אז תגידו אתם תיווך מהו?

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

עולמן המסקרן של נערות ליווי: הצצה לחייהן

סיפורי סקס

עולמן המסקרן של נערות ליווי: הצצה לחייהן

4 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

כאשר אנו שומעים את המונח "נערות ליווי", המחשבות הראשונות שעולות בראש קשורות לעתים קרובות עם שערורייה וחוסר צניעות. עם זאת, האמת רחוקה מכך. נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות המספקות…

חשיבות הבנת הזקפה: מדריך מקצועי

סיפורי סקס

חשיבות הבנת הזקפה: מדריך מקצועי

7 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

זקפה היא מילה המשמשת לעתים קרובות, אך לעתים קרובות לא מובנת. לרוב קשור לבריאות המינית הגברית, זהו תהליך פיזיולוגי קריטי הממלא תפקיד חיוני ברווחה הגופנית והנפשית כאחד. עם זאת, למרות…

לחקור את האווירה התוססת של העיר הרצליה: פנינה נסתרת של ישראל

סיפורי סקס

לחקור את האווירה התוססת של העיר הרצליה: פנינה נסתרת של ישראל

13 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

לאורך חוף הים התיכון הציורי של ישראל, שוכנת העיר המקסימה הרצליה. בעוד שרוב התיירים נוהרים לערים הסואנות תל אביב או ירושלים, הרצליה נותרה פנינה נסתרת הממתינה להתגלות. עם ההיסטוריה העשירה,…

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

סיפורי סקס

גלו את פנינה נסתרת של ישראל: לחקור את העיר התוססת בת ים

18 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

לאורך חוף הים התיכון, דרומית למטרופולין השוקק של תל אביב, שוכנת העיר המקסימה בת ים. לעתים קרובות מאפיל על ידי הערים השכנות שלה, בת ים היא פנינה נסתרת מחכה להתגלות.…

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

סיפורי סקס

האבולוציה וההשפעה של צעצועי מין: מדריך מקיף

18 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

כשמדובר במיניות האדם, יש מעט דברים מרתקים ומגוונים כמו השימוש בצעצועי מין. מהתרבויות העתיקות של מצרים ויוון ועד העולם המודרני, צעצועי מין מילאו תפקיד משמעותי במיניות האדם. בין אם משתמשים…

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

סיפורי סקס

היי שכירת נערות ליווי זה כבר לא טאבו ואיך הם משנים את התעשייה

19 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

המונח "נערת ליווי" מגיע לעתים קרובות עם קונוטציה שלילית, ומעלה דימויים של פעילויות בלתי חוקיות או עולם תחתון מפוקפק. עם זאת, תפיסה זו רחוקה מהאמת. נערות ליווי היו חלק מהחברה…