המדריך לשימוש בויברטור

נכתב במדור מדריכי סקס

278 צפיות | 0 תגובות

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך בויברטורים או ליתר דיוק במיניות לכל אחד יש את הדרך שלו. אז זכרי אין כאן נכון או לא נכון, וכל דרך שגורמת לך להרגיש טוב מקובלת ואף רצויה.

מומלץ להתחיל את ההיכרות עם הויברטור לבד, ללא בן הזוג, זוהי חוויה אישית שבה את צריכה ללמוד את גופך ואת הויברטור שלך, אין כאן מקום לגירויים נוספים.

זמן לעבודה וזמן למנוחה

אם את בתחילת דרכך בעולם הויברטור, אל תחפזי, קחי את הזמן, את בדרך למסע ארוך ומענג. זה לא הזמן לקבוע פגישות, ואם יש לך תוכנית טלוויזיה אהובה עוד שעה, אז זה לא זמן טוב להתחיל. תפני לך את הערב, הבוקר או כל זמן אחר, ותגדישי אותו לעינוג וגילוי גופך.

את צריכה לזכור שמצבים שונים בחייך יובילו לצרכים שונים של גירוי, ולפעמים הגיוון והמבחר יכולים לעזור לך מאוד, לכן מומלץ להכיר את כל סוגי הגירוי של הויברטור ואת כל הדרכים לענג את עצמך. כמובן שמבחר של ויברטורים יכול לענות על מבחר רב של דרישות וצרכים.

בחירת התנוחה

מישהי פעם הגדירה שלהתחיל להשתמש בויברטור זה כמו לעבוד מנהיגה בהילוכים לנהיגה ברכב אוטומטי. הכביש אותו כביש, ההיכרות עם הרכב זהה לחלוטין, רק שהרבה יותר קל לנהוג.

בהתחלה כל מה שאת צריכה זה להוסיף את הויברטור לריטואל האוננות שלך. הוא ישמש לך ככלי עזר. את יכולה לשמור על התנוחות שאת רגילה להן, פשוט להוסיף אותו כתחליף לעבודה הידנית. אחרי שתתרגלי תוכלי להתחיל לחקור תנוחות נוספות וסיטואציות אחרות שבהן אפשר להשתמש בויברטור.

להלן כמה תנוחות אפשריות עם ויברטור:

* שכבי על הגב וכשהויברטור בידיך עסי את הדגדגן. במידה ויש לך ויברטור שמאפשר חדירה את יכולה בשלב מאוחר יותר של הגירוי להחדיר אותו.
* ניתן להשתמש בויברטור בלי ידיים, שכבי על הויברטור ובעזרת תנועות האגן תוכלי להגדיל או להקטין את הרטט (ככל שתלחצי את האגן לכיוון הויברטור כך עוצמת הרטט תגדל, רצוי לשכב על משטח לא רך מידי).
* תנוחה נוספת לשחרור הידיים, סגרי על הויברטור בעזרת הרגליים (הירכיים) כך שהוא יהיה ממוקם מול הדגדגן, או בתוך הנרתיק. לחצי ושחררי לסירוגים את הירכיים ושרירי הישבן כדי להגביר את התחושה.
* תנוחה אחרונה לשחרור הידיים, קשרי את הויברטור סביב גופך, את יכולה להעזר בחגורה רגילה או כל רצועת בד אחרת (אפילו מגבת).
* את יכולה להשתמש בויברטור בעמידה, במקרה זה יותר נוח להישען על קיר.
* שבי על הויברטור, הניחי את הויברטור על משטח (רצוי שלא יהיה רך מידי, אפשר על כיסא) והתשבי על המשטח כך שהויברטור מגיע למגע עם הדגדגן (לא בעזרת החדרת הויברטור).
* אותה תנוחה של ישיבה רק שהפעם את כן מחדירה את הויברטור (במידה ומדובר בויברטור להחדרה)
* אם רכשת ויברטור עמיד במים, אז גם האפשרות של אמבטיה ושל מקלחת, פתוחות בפניך. שכבי באמבטיה (אם יש ג"יקוזי, גם טוב), הרגעי, ותני לויברטור להוכיח לך מה הוא יודע לעשות.

טיפ קטן: במידה ועוצמת הויברטור חזקה לך, את יכולה להשתמש במגבת או כל בד אחר ולשים אותו בינך לבין הויברטור.

למקומות, היכון, צאי…

אחרי שבחרת את התנוחה המתאימה לך, הפעילי את הויברטור וטיילי אייתו בין איברי גופך.

כאשר את מרגישה שאת נכנסת לאווירה הנכונה, שימי נוזל סיכה (ראי הערה על נוזלי סיכה בהמשך) על הדגדגן וסביב פתח הנרתיק. במידה ואת מעונינת את יכולה להכניס את מיכל חומר הסיכה לכוס מים חמים (לפני כל החגיגה) כך שהנוזל יהיה חמים ונאים. מרחי גם נוזל סיכה על הויברטור, אצבעותיך ועל כל מה שהולך להשתתף בחגיגה.

במידה ואת משתמשת בויברטור בעל מהירות משתנה, התחילי במהירות האיטית ביותר ותגבירי את הקצב לפי הצורך והתחושה. בהתחלה העבירי את הויברטור על הדגדגן, את יכולה להוסיף לחץ במידת הצורך. שפשפי את הויברטור בין שפתי הנרתיק ולחצי אותו בעדינות בחיץ הנקבים (האזור הקטן שבין הנרתיק לפי-הטבעת). את יכולה להמשיך מכאן לאזור פי-הטבעת וללטף את האזור עם הויברטור.

במידה ואת משתמשת בויברטור שמיועד להחדרה (ויברטור מסורתי), החדירי אותו לנרתיק, נענעי אותו מצד לצד ושחקי איתו על דפנות הנרתיק. את מוזמנת לחוות את התחושות השונות בנרתיק כשהויברטור נמצא בעומקים שונים, וגם כשהוא נמצא ממש בפתח הנרתיק כשרק חלק קטן ממנו מוחדר.

בזמן שהויברטור מוחדר לנרתיק את יכולה לנענע את אגן הירכיים, כדי להגדיל את התחושות וההנאה.

אם ברשותך ויברטור לגירוי נקודת נג"י, זה הזמן לנסות לסובב אותו בתוך הנרתיק ולנסות לגעת במקומות גירוי שונים.
את יכולה עכשיו לנסות את הפעילות הזו בתנוחות שונות ולראות מה התחושות שלך בכל תנוחה ותנוחה.

זכרי הויברטור לא חייב לשמש כל הזמן לאברי המין, אפשר להשתמש בו בין לבין גם לגירוי ועיסוי חלקים אחרים של הגוף.
את יכולה להיעזר באמצעי גירוי שונים במקביל, צרפי את הידיים, אצבעות או צעצועי מין אחרים כדי להגדיל את הגירוי באזור מסוים או את להגדיל את מספר המקומות שנהנים מגירוי בו זמנית. לטפי את עצמך, צבתי את הפטמות, לטפי את פי-הטבעת…ככל שתגדילי את אזורי הגירוי כך תגדל החוויה הכללית.
במידה ואת משתמשת בויברטור חיצוני את יכולה להחדיר אותו בעזרת הידיים

ניתן להיעזר בנשימות עמוקות כדי להירגע, מותר (ואפילו מומלץ) לפנטז. בשלבים יותר מתקדמים של ההיכרות עם הויברטור, אפשר להיעזר בחומר קריאה ארוטי או סרט מגרה.

בין אם את משתמשת בגירוי חיצוני או פנימי, שחקי עם התנוחות, המהירות, הרטט, התנועה של הויברטור תשתמשי בדמיון שלך כדי לגוון ולעניין את הפעולה.
כאשר את מרגישה שהאורגזמה מתקרבת, תוכלי להרפות מעט ולנסות לדחות את האורגזמה ואז לחדש את הפעילות.

ליהנות בשניים

(במידה ובן זוגך לא מודע לשימוש שלך בויברטור מומלץ להשתמש בשיעור "הויברטור ובן זוגך".)
הויברטור לא מיועד רק לזמן שאת לבד, ניתן ואפילו רצוי לשתף את בן הזוג בחוויה.
הראי לבן זוגך אך את אוהבת לעשות את זה. צפייה והשתתפות של בן הזוג יכולה להיות חלק מהמשחק המוקדם שלכם, והיא תהליך מגרה מאוד לשני הצדדים.
בקשי מבן זוגך שיעזור לך, בין אם הוא מחזיק את הויברטור ובין אם מענג אזורים אחרים בגופך, קצת דמיון והחוויה המשותפת יכולה לרגש ולפלפל את יחסי המין שלכם.

ישנן נשים שמעדיפות להשאיר בידי בן זוגם את השליטה בפעולת הויברטור (עוצמת הרטט, מהירות הסיבוב, כיוון התנועה… תלוי בסוג הויברטור), דרושה מידה של הכרה מצד בן הזוג בתגובות המיניות שלך, כך שידע מתי יש צורך לגרום לסערה ומתי לרגיעה. מין אוראלי משתלב מצוין עם רוב סוגי הויברטורים.

אפשרות נוספת היא להשתמש בויברטור כמכשיר עיסוי לך ולבן זוגך, תוכלו כל אחד בתורו לעסות את גופו של השני. במידה ובן זוגך מספיק פתוח ולהתנסויות חדשות, אפשר להשתמש בויברטור לעינוג פי הטבעת שלו (מומלץ להשתמש בויברטור שמיועד לזה).

תחזוקה וניקיון של הויברטור

הויברטור אמור לספק לנו פעמים רבות של הנאה, ולכן כדאי לשמור עליו ולטפל בו. אם יש חוברת תחזוקה לויברטור, ומומלץ מאוד לקרוא אותה. ישנם חומרים שעלולים להרוס את הויברטור שלך, כדאי שתדעי מה הם והימנעי מלהשתמש בהם.

הויברטור הוא מכשיר חשמלי (גם אם הוא עובד על בטריות) ולכן אין לטבול את הויברטור במים (אלה אם מדובר בויברטור עמיד במים), פעולה זו יכולה לגרום לנזק למכשיר. רוב הויברטורים ניתנים לניקוי על ידי ניגוב במטלית לחה (אפשר לספוג אותה בסבון) ומייד אחרי זה לייבש את המכשיר. מומלץ להוציא את הבטריות לפני הניקוי.

במידה ואת לא משתמשת לעיתים קרובות בויברטור, הוציאי את הבטריות ממנו. בטריות שלא בשימוש יכולות לגרום נזק למכשיר.
השתדלי לא להפיל את הויברטור, מדובר במכשיר מכני עם הרבה חלקים קטנים ועדינים.

במידה ולויברטור שלך יש חוט שמחבר אותו לקופסת בקרה, השתדלי לא למשוך את החוט יותר מדי ולשמור שהוא לא יהיה מפותל מדי או עם קשרים. אל תשתמשי בחוט כדי להרים (או להוציא) את הויברטור. אם הויברטור מתחיל ל"קרטע" כנראה שיש קצר בחוט.

ניתן לשמור על הויברטור נקי אפשר להלביש עליו קונדום בזמן השימוש. ויברטור לא נקי יכול להכיל חיידקים שיכולים לזהם את הנרתיק, לכן שימוש בקונדום מגן עליך מחיידקים אילו וחוסך ממך את מלאכת הניקוי בסוף היום. כמו כן חשוב לזכור, שלא כמו בכל הסרטים הכחולים, אין להחדיר לנרתיק ויברטור שביקר בפי-הטבעת. פי-הטבעת הוא אזור מועד לפורענות מבחינת חיידקים וצרות אחרות, לכן יש צורך להחליף קונדום לפני שחודרים לנרתיק. וכמובן שעדיף שלכל אזור יהיה את הצעצוע שלו, יש ויברטורים שמיועדים במיוחד לשימוש אנאלי.

במידה ואת לא היחידה שמשתמשת בויברטור, קונדום הוא הרבה יותר מהמלצה.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

מדריכי סקס

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

149 צפיות | 0 תגובות | 13 לייקים

תיבול ליל הדייט בחוויה ייחודית הוא לעתים קרובות אתגר עבור זוגות. בעוד ארוחת ערב טיפוסית וסרט עשויים להיות בסדר עבור חלק, אחרים עשויים לחפש משהו קצת יוצא דופן. היכנסו לנערות…

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

מדריכי סקס

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

147 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

חשפנות הפכה פופולרית יותר בתקופה האחרונה בשל עלייתן של דמויות ידועניות כמו קארדי בי והתפשטות תצוגות הבורלסקה. עם זאת, עבור נשים צעירות רבות, חשפנות היא הרבה יותר מאשר בידור -…

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

מדריכי סקס

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

149 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, היא עיר תוססת ואקלקטית המציעה משהו לכל אחד. מחופים יפהפיים וסצנת אמנות עשירה ועד חיי לילה שוקקים ומגוון אוכל טעים, תל…

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

מדריכי סקס

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

148 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

כשזה מגיע לרגע האחרון לפני שגבר הולך לחופה, שום דבר לא ממש נפרד מחיי הרווקות כמו מסיבת רווקים. מסיבות רווקים הן דרך קלאסית לחגוג את ליל החופש האחרון של החתן…

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

מדריכי סקס

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

148 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

בשנים האחרונות, שירותי נערות ליווי הפכו פופולריים יותר ויותר. נערת ליווי היא אדם שנשכר כדי לספק שירותי חברות ללקוחות, בדרך כלל לפעילות מינית או לבילוי לילי בעיר. נערות ליווי הולכות…

איך אלכוהול משפיע על הסקס

מדריכי סקס

איך אלכוהול משפיע על הסקס

765 צפיות | 0 תגובות | 465 לייקים

אולי זו כוס בירה אחרי יום העבודה לפני שחוזרים הביתה אל האישה, אולי זה קצת ויסקי בשביל להוריד את הלחץ לפני ביקור בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, או כמה שוטים במועדון…