הורוסקופ לסופשבוע

נכתב במדור פינות אישיות

276 צפיות | 0 תגובות

סופשבוע הגיע ואני פניתי לאתרי האסטרולוגיה כדי לבדוק חיי לאן? אז ככה:

"תהיו עסוקים בענייני הבית אתם חייבים לארגן את הדירה בצורה שונה"

זה הזמן אולי לנגב את האבק שמעל הטלוויזיה והווידאו. חודשים לא ניגשתי לשני פריטים אלה שעומדים אצלי בחדר השינה ואני מתעלמת מקיומם כשאני צונחת הזויה משעות של גלישה באינטרנט ונרדמת בלי חלומות עד הבוקר.

ואולי הגיע הזמן לסדר את ארון הבגדים שמתפוצץ מערימות של בגדים ומאיים במפולת כל פעם שאני פותחת את הדלת כדי להוסיף לו עוד בגדים. אני מדמיינת לעצמי את חמש עשרה דקות התהילה שלי בכותרת העיתונים, אישה נקברה חיה מתחת לערימת בגדים שצנחה עליה בזמן שהיא פתחה את הארון. דקות מבוזבזות, אני לא אוכל אפילו להגיב.

"אולי אפילו לעבור דירה, וזה הזמן לעשות זאת"

אולי לא לעבור דירה, אבל אולי לסיים לצבוע את הקירות בסלון. פעם בהתפרצות של זעם צבעתי קיר בירוק לימון. הקיר לא מושלם כי הצבע נגמר לי יחד עם ההתקפה, היום ניבטים בי קטעים וורודים מבעד לירוק , הם מתבוננים בי בתוכחה וגורמים לי ליסורי מצפון רגעיים.

"השנתיים הקשות שהכבידו עליכם הגיעו לסיומן. התנאים השתפרו , והדרך לשינוי פתוחה"

טוב. בסדר. אז הגיעו לסיומן. אז מה זה אומר? שאני אזכה בלוטו? כבר ביום ראשון אני אבדוק מה הפרס הגדול. אני צריכה לפחות עשרים ושמונה מליון כדי שהתנאים ישתפרו. כל השאר זה כסף קטן שאני אשלם למכולת. ואולי אני אעבור דירה? אולי בכסף שאזכה בו בלוטו אוכל לקנות איזה וילה והקירות שם כבר יהיו צבועים ואני לא אצטרך לגמור את הקיר בסלון.

ואולי אני אארגן לעצמי איזו עוזרת בית טריפוליטאית שתסדר לי את הבגדים כמו פלס בארון ואני אנצל מהמפולת. הדרך לשינוי פתוחה. זאת יכולה להיות גם עוזרת תימניה שגם תחנך אותי איך מניחים סמרטוטים בארון. אכן שנים קשות וראויות לשינוי.

"הורים מבוגרים או בני משפחה אחרים יזדקקו ליתר תשומת לב וטיפול".

אימא שלי תעסיק אותי בטלפון ותקבל את כל תשומת ליבי (יש לי ברירה?). אני בטוחה כי בחברת עיסקה טובה חידשו את המלאי והכניסו פריטים חדשים שהיא עדיין לא רכשה. עד עכשיו היא רכשה מהם את כל מה שהיה לקטלוגים להציע. היה לי שקט חודשיים כי בעיסקה טובה לא עידכנו את הקטלוג.

חסרים לי מנקי אוזניים אוטומטיים, ארנק שמתמלא בכסף מעצמו ומציתים שלא נגמרים אף פעם. ואם אפשר סיגריות שנדלקות מעצמן ברגע שמוציאים אותן מהקופסא ומשהו לטלפון שיגביל שיחות מסויימות מאנשים מסויימים לזמן של שלוש דקות. חסר לי גם מסנן מוכרים נודניקים בדלת ושלט רחוק שיסתום לבלה השכנה שלי את הפה.

ואולי העוללית זקוקה לתשומת לב?

העוללית יצאה לחופש הגדול בתחילת שנת הלימודים. עכשיו זה רישמי. השאלה היא כמה תשומת לב היא תצטרך בחופש הגדול והמעיק וכמה היא תהיה מוכנה לקבל? עד עכשיו כל ההצעות שלי התקבלו בהצהרה "אין לי כוח לזה" אפשר להבין אותה. אדם שנח כל השנה ברור שלא יהיה לו כוח לבצע דברים שאינם קשורים במנוחה.

ואולי הבעל שלי לשעבר זקוק לתשומת לב?

אני לא חושבת. הצקתי לו במשך כל החיים עד עצם היום הזה. מתוך יאוש הוא קם ונסע לקברי הצדיקים בצפון לבקש עבורי חתן כדי שיהיה לי מישהו אחר להציק לו. הוא הלך לקבר של יונתן בן עוזיאל וביקש ממנו מכל הלב. עד היום הוא לא מבין למה מאמציו לא הוכתרו בהצלחה ולמה זה הוא שנאלץ לקנות את האוכל לדגים הטרופיים שבאקווריום.

"שישי – יום נחמד "

וואלה?

"תבלו עם אנשים כלבבכם"

עם מי? עם המטופלים שמגיעים לעיסוי בשעות המנוחה שלי? לשפשף אנשים תמורת כסף זה בילוי? אני חושבת שזו נחמה השכנה ממול, זו ליד בלה כנראה היא תגיע לגבות את הכסף בשליחותו של ועד הבית, הזקן המכוער שאני לא מרשה לו להגיע אלי. נחמה תמיד מגיעה בסוף החודש רק לגבות את הכסף ונתקעת שעות ליד הדלת עם סיפורי הנכדה שלה.

או אולי עם רופא השיניים שלי שמאריך בטיפולים ולא נראה לי כי בקרוב הוא עומד לגמור אותם. כל שבוע באופן קבוע אני מבלה איתו בנעימים. יש לנו זמן איכות ביחד שבו שנינו נהנים. אני נהנית מגז הצחוק שהוא שם לי בשפע והוא נהנה מההתעללות שלו בי בלי שתהיה לי אפשרות למחות. אם זה בילוי עם איש כלבבי. אז אני מבלה.

"לספורטאים מצפה הצלחה"

הספורט הכי אקטיבי שעשיתי לאחרונה זה ללכת למרכז המסחרי ולקנות סיגריות. ההוא מחדר כושר כבר מזמן התייאש ממני. הספורט שלי בחדר הכושר מתבטא בלתרגל את שרירי העיניים במעקב אחרי כל הגופות של כל החתיכים השריריים והעבודה הנהדרת שהם עושים על המכשירים בזמן שאני בוהה בהם מהופנטת.

"שבת ראשון – למרות שלא תרגישו כל כך טוב תהיו עסוקים מאוד, במשהו מהנה"

שבת העוללית ואני נעסוק באריזה. ביום ראשון העוללית ואני יורדות לים המלח. ידוע כי לים המלח יורדים רק אנשים שלא מרגישים כל-כך טוב. אנשים שמרגישים טוב והכל בסדר אצלם בראש מבלים בבתי מלון קרובים לבית כמו בתל-אביב למשל שלא חסרים גם שם מלונות חמישה כוכבים.

מהנה. מאוד מהנה לרדת לים המלח לנובהוטל בפקודה. בלי אפשרות של עירעור ובלי יכולת סירוב רק משום שאימא שלי החליטה כי אני זקוקה לחופשה והביאה לפני עובדה מוגמרת. סיפרתי לה כי יש מלונות חמישה כוכבים גם בתל-אביב ואפשרויות בילוי אינסופיות (גם אפשרות לחזור כל יום הביתה לאינטרנט) אבל היא החליטה כי אני מבלה באינטרנט בצורה מוגזמת ולא תזיק לי הפסקה.

"תגלו שהמאמצים והשעות הארוכות שאתם משקיעים בעבודה משתלמים"

זה נכון. אבל זו לא חוכמה. כל מי שמשקיע בעבודה מאמצים ושעות מגלה בסופו של דבר כי זה משתלם במיוחד אם הוא או היא מסג'יסטים.

"לאחרונה התאכזבתם ממשהו שלא השגתם"

נורא רציתי איש מדהים אחד שיהיה השותף שלי לסחר אלקטרוני. התאכזבתי כשלא השגתי אותו, אבל קלפי הטארוט גילו לי, כי הוא לא היה השותף המתאים.

"אבל בקרוב יוצע לכם דבר מה דומה"

עוד איש מדהים?

"תחום או עיסוק שמושכים אתכם כבר מזמן"

בישול. אני אצליח לבשל בלי לחזור פעמיים על אותה הארוחה. אני אצליח לבשל בלי לשרוף את האוכל כי שקעתי בתוך האינטרנט. אני אמציא עוגות חדשות שתהיינה גם אכילות ולא רק יפות מבחינה חזותית. (השבוע אפיתי עוגת גבינה יפיפיה, רק שכחתי להוסיף לה סוכר. אז אכלו אותה עם זיתים חתוכים ופטריות) ואולי אני אעשה הסבה לתחום המיסטיקה.

"שני שלישי – יותר פעילים ומלהיבים הן מבחינה רומנטית חברתית והן מבחינת ההרגשה הכללית אם אתם מחפשים תאריך מתאים לפגישה חשובה"

אני לא. אני אהיה בים המלח מנסה לשרוד עוד יום ועוד יום, שוחה עוד בריכה ועוד בריכה משיעמום. מנסה לשחק בגורלי ושוחה במים העמוקים ולא יודעת אם אטבע או לא אטבע, מכל מקום למציל שם תהיה תעסוקה. זה בטוח.

"ביומיים אלו תותירו רושם טוב על הסביבה."

אני כל החיים מותירה רושם טוב על הסביבה בתנאי שזה יהיה לזמן קצר וקצוב. השאלה היא מה קורה אחרי שמותירים רושם טוב? זה נשאר? אם נגיד אני מותירה רושם טוב ונעלמת – מה קורה כשאני באה לביקור פתע? אני צריכה עוד פעם להותיר רושם טוב או שזוכרים לי את הרושם מהפעם הקודמת שהותרתי?

"רביעי חמישי – ימים לא כל כך נוחים , בעיקר בגלל בעיות כספיות לא מדובר רק בכספיכם. רבים מכם משמשים יו"ר של גופים שונים ואחראים גם לכספיהם"

רק רביעי וחמישי? ומה עם כל השנים ממקודם? אלה שהגיעו לסיומם?

אני משמשת כיו"ר ומנהלת את מערכת הפורומים באתר סוכנות ארוטיקה. האם אני גם ממונה על הכספים של הגולשים? האם אני אמורה לגבות כסף מהגולשים? האם זה אומר שאני צריכה להחזיר את כספו של כל גולש לא מרוצה? אם כן אני ממנה את עצמי גם לגזברית ותובעת מכולם למסור לי את הדיווחים על הכספים שלהם לאלתר.

"אתם זקוקים לטאץ' של משהו חדש, שונה, מסעיר יותר ומרגיש יותר. לא רק שהותו של הירח במזל עקרב, אלא גם זווית הפעולה שבין נפטון שליט המזל שלכם לבין וונוס עשויים עכשיו להדגיש את הרצון שלכם להתמזג בתוך מערכת יחסים מופלאה"

אין ספק. אני בטוחה כי יגיע האיש אשר בעלי ביקש עבורי בקברות הצדיקים והוא יהיה מרתק כמו שלולית ביום של קיץ וחכם ונבון והגיוני וכמובן יתעב מין (מה כבר בעלי לשעבר יכול לבקש עבורי?). זה יסעיר אותי לשנות את כל הדברים שהאיש האמין בהם ולהוכיח לו כי יש גם חיים מעבר להיגיון. הוא בטח יהיה חסר חוט שידרה כמו ה-X שלי ויגיד אמן לכל מה שאני אציע.

הרגש שלנו יהפוך לאידיאל ניצחי וחד פעמי ויותר לא נראה את הסובב אותנו ויותר לא נסגוד לאלוהי הסקס נבטל את קיומינו ונחיה באושר בעולם האגדות אשר אני אצור עבורינו. מהמקום הזה גם נפנטז וגם ניפגע ואולי בסוף נגיע להכרה ששווה מידי פעם לאבד את הראש ולתת לרגש לצאת באופן חד-פעמי.

זהו. כל החיים שלי מסודרים בינתיים.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יעוץ בזוגיות?

פינות אישיות

יעוץ בזוגיות?

365 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

הרבה פעמים אפשר למצוא דמיון בין עבודתי כפסיכולוג לבין מה שבלשים עושים: כשאני מאזין לסיפור, אני גם מקשיב למה שלא נאמר. כשאני משוחח עם "המתלונ/ת", עלי גם לקחת בחשבון כי…

על החושים, האהבה והזוגיות

פינות אישיות

על החושים, האהבה והזוגיות

348 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

הרבה פעמים פונים אלי בשאלה: "אני מרגיש/ה שזהו, די, אין לי יותר אהבה כלפיה/ממנו. הוא/היא בן אדם מצוין, אבל… למה זה "?קורה? האם להיפרד להלן כמה שורות על מרכיב אחד…

ליזיסטרטה

פינות אישיות

ליזיסטרטה

260 צפיות | 0 תגובות | 16 לייקים

אחרי לילה מדהים ביחד וארוך, ארוך מאד אם כי חשת שהשמש הפציע בטרם עת הוא לא מתקשר למחרת וגם לא יום אחרי... ולא שבוע ואת נשארת עם המחשבות ."?והשאלות, שמסתכמות…

הדרך אל האושר

פינות אישיות

הדרך אל האושר

380 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

השבוע החלטתי להביא לכם את ה"דרך אל האושר" כמובן שה"דרך אל האושר רצופה במכשולים "לא קלים .היחסים בין בנים לבנים הם עניין לא פשוט, במיוחד לאלה שעדיין בארון ישנם כמה…

סיפור אישי לקהל הגייז

פינות אישיות

סיפור אישי לקהל הגייז

288 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

.שבוע טוב לכל הגולשים קודם כל לפני שאני מתחיל קיבלתי ממכם הרבה תגובות על .המדור הנ"ל ואני שמח שזה נגע גם בכם עכשיו בואו נפתח שבוע חדש עם הרבה דברים…

להתאהב ולא להתאכזב

פינות אישיות

להתאהב ולא להתאכזב

254 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

.כיום בכל אהבה יש גם אכזבה ?אבל, האם ניתן להתאהב ולא להתאכזב אולי זה קצת קשה למצוא בן זוג "מושלם" אבל, קל מאוד למצוא אהבה ...ואפילו אכזבה .היום אני אתן…