הדילדו

נכתב במדור מדריכי סקס

327 צפיות | 0 תגובות

שיעור זה נכתב על ידי: אסף ודניאל

דילדו הינו צעצוע מין שעוצב רק לצורך החדרה (לשימוש אוראלי בפה, אנאלי לפי-הטבעת או להחדרה לפות) הדילדו לא עוצב לנוע או לרטוט (להבדיל מויברטור),
השימוש בדילדו היא דרך טובה להוסיף הנאה וריגוש לחיי המין. דילדו מיוצרים במגוון רחב מאוד של גדלים, צורות וצבעים, והשימושים בכל דילדו הם שונים.
השיעור שלפניכם ינסה לספק את האינפורמציה המירבית על מנת לבחור ברצוי לכם.
כמו בכל שיעור אחר שנמצא באתר, אם יש לכם שאלות אחרי קריאת השיעור, הינכם מוזמנים להעלות אותם בפנינו בפורום של האתר.

דילדו – סוגים ושימושים
לא במקרה, דילדו מיוצרים במגוון רחב מאוד של גדלים, צורות, צבעים והחומרים. ישנם מגוון רחב של שימושים בדילדו, כמעט כמס" האנשים שמשתמשים בו. אנשים מסוימים יעדיפו להשתמש בו למשחקים בנרתיק, אחרים יעדיפו את המשחק בו בפי- הטבעת, חלקם ישתפו פרטנר נוסף במשחק, ואחרים – ישתמשו בו לבדם.

כל חומר ו/או צורה נותנים לדילדו מראה ותחושה שונים ולכל אחד יש דרישות ניקוי ותחזוקה שונות. תוכלו למצוא בהמשך השיעור פרטים מעמיקים יותר על כל אחד ואחד מהסוגים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא אופן השימוש בדילדו. האם אתם מתכננים להשתמש בו להחדרה לנרתיק בלבד או שקיימת אפשרות להחדרתו לפי-הטבעת ? האם אתם מתכננים להשתמש בו לבד ? או לחלוק אותו עם פרטנר נוסף ? תרצו אותו רך ? גמיש ? או שמא תרצו שיהיה חזק וקשיח ? האם הרעיון להשתמש בצעצוע שנראה קרוב לדבר האמיתי מדליק אתכם ? או שתעדיפו להשתמש בדילדו קטן וחלק שאינו דומה בצורתו לפין אמיתי ? האם תרצו להשקיע זמן בניקוי הדילדו עם מים ובסבון או שתרצו להשתמש בתכשיר יעודי למטרה זו ?

בפעם הראשונה, חשבו לעצמכם לגבי נושאים אלו ואז – יהיה לכם יותר מושג איך לבחור את המתאים לכם ביותר. כך תוכלו לצמצם את האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם והחיפוש אחר הדילדו המושלם יהיה קל יותר.

טיפים לפי השימוש
– מומלץ תמיד להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים (לעולם לא על בסיס שמן).
– במידה ואת משתמשת בדילדו גם לפי הטבעת וגם לנרתיק או את חולקת את הדילדו עם שותפים נוספים מומלץ מאוד להלביש על הדילדו קונדום לפני השימוש ולהחליפו במעבר בין האנשים והפתחים.
– במידה והדילדו מיועד לשימוש בפי הטבעת מומלץ לבחור דילדו שמותאם לזה. כלומר שהבסיס שלו מורחב כך שהוא לא יחליק ויבלע בפי הטבעת. פרטים על כל בהמשך. כמו כן, למתחילים בפי הטבעת מומלץ להשתמש בדילדו חלק ולא מחוספס או עם טקסטורה.
– לפני קנית הדילדו מומלץ לבדוק איזה גודל כדאי לקנות. אפשר לעשות ניסיונות עם סוגים שונים של ירקות (כגון מלפפון) ולחתוך אותו לפי הצורך כדי לראות מה הגודל האידיאלי שלך.
– אחרי כל שימוש מומלץ מאוד לנקות את הדילדו. השתמשו בהוראות שקיבלתם בעת הרכישה או שטפו במים חמים עם סבון. אפשר גם לרכוש בחנויות חומרי ניקוי מיוחדים לאביזרי סקס. דילדו מלוכלך יכול למשוך חיידקים ואבק וליצור זהום אחרי השימוש.
– והכי חשוב, שימרו על הדילדו שלכם. חתך קטן בדילדו יכול מהר מאוד להיות חור גדול שיהרוס את הדילדו. לכן הרחיקו אותו מחפצים חדים ושימרו אותו ארוז כשהוא לא בשימוש.

סגנונות וסוגים
אם כבר יש לכם מושג כלשהו לגבי השימוש בדילדו, השלב הבא הוא ליישם את הידע הזה. חלק זה של השיעור יעזור לכם לעשות זאת. כל קטגוריה תציג באופן כללי שמושים המתאימים לדילדו המתוארים בה. שימו לב כי עשויים להיות שימושים זהים ורבים לדילדו שונים, כמובן שהיריעה קצרה מלהכיל את כולם. השתמשו במידע והרגישו חופשיים להפעיל גם את הדמיון והיצירתיות שבכם.

דילדו מסורתיים
הדילדו המסורתי בדרך כלל דומה לאיבר מין זכרי ולפעמים עשוי מחומרים דמוי עור אך בחלק מהמקרים כל קשר בינם לאיבר זכרי הוא מקרי ביותר והם יותר דומים לצינור ארוך וצבעוני. לפעמים עם פיתוחים וטקסטורות ותמיד בשלל צבעים. אפשר למצוא בחנויות דילדו מסורתי בשלל צורות, גדלים ועוביים. המשותף לכולם הוא שכולם נועדו לחדירה בלבד.

דילדו ריאליסטי
קבוצה זו מעוצבת בצורת איבר המין הגברי (הפין) השוני בכל אחד בא לידי ביטוי עד כמה הוא באמת תואם למציאות. קיימים דילדו מציאותיים מאוד שעוצבו ממש בצבע ובמרקם כמעט זהה ככל האפשר לפין אמיתי; למעשה מס" סוגים של דילדו עשויים מתבנית אמיתית של פין אמיתי, כלומר, שחקנים בתעשיית הפורנו "תורמים דוגמא" מהפין שלהם לצורך יצירת התבנית (וגם… בכדי להנציח את שמם על המוצר).

פלג אנאלי
דילדו מסוג זה עוצבו במיוחד להחדרה בפי-הטבעת, הוא שונה משאר הדילדוים בכך שהוא מתרחב בהדרגה בבסיס על מנת למנוע החלקתם אל תוך פי-הטבעת.

דילדו לנקודת הג"י
קבוצה זו מאופיינת בכך שראש הדילדו נוטה הצידה או עבה יותר משאר הגוף. עובדה זו מאפשרת לו להגדיל את הלחץ על איזור נקודת הג"י. במידה ואתם עדיין לא מצאתם את נקודת הג"י, דילדו לנקודת הג"י הוא דרך נפלא להתחיל את החיפוש.

כדורים
כדורים נמצאים בקטגורית הדילדו בתנאי שאינם נמנים עם אלו הרוטטים בעזרת מנוע חשמלי; כדורים מסוג זה, אינם מופעלים בעזרת חשמל ו/או סוללות.
מדובר לרוב בשני כדורים, חלקים וגדולים המוחדרים לנרתיק; הם פועלים ע"י תנועתם בתוך הנרתיק ועי"כ – גירוי החלקים הפנימיים תוך מגע וחיכוך בינם לבין עצמם.

חרוזים
החרוזים פופולאריים מאוד ומיועדים לרוב לשימוש בפי-הטבעת אך יעילים מאוד גם בנרתיק. החרוזים מיוצרים מסיליקון, ג"לי או פלסטיק כדוריים המחוברים ביניהם בעזרת חוט; מוכנסים אחד אחרי השני לנרתיק או לפי-הטבעת ולאחר מכן מוצאים לאט-לאט להרגשת התענוג. מומלץ להוציא אותם בזמן האורגזמה או ממש לפני שהיא מגיע. החרוזים יכולים להיות בזוג או בשרשרת של כדורים לפעמים חמישה ולפעמים יותר. לרוב משתמשים בזוגות בנרתיק ואילו השרשראות הארוכות מיועדות לפי הטבעת (כמובן שלא חייבים להכניס את כל הכדורים)

דילדו כפול – דאבל דילדו
דילדו מסוג זה ניתנים לשימוש בשני צידיהם (בו-זמנית); מיועד לשימוש ע"י זוגות המעוניינים לחלוק בדילדו או לשימוש עצמי שבו האישה מחדירה את הדילדו גם לפי הטבעת וגם לנרתיק. דילדו כפולים יכולים להיות חיבור של שני דילדו בבסיסם או אחד בעל תבנית זהה בשני קצותיו. גם דילדו מסוג זה, זמינים במגוון צבעים, צורות וגדלים.

רצועות לדילדו
הרצועות לדילדו מאפשרות לך האישה להלביש את הדילדו כך שהוא ימוקם בדומה לאיבר מין זכרי. מה שמאפשר לשחק משחק תפקידים בו האישה חודרת לבן/בת זוגה כאילו היא הגבר.
הרצועות מתלבשות כמו תחתונים ועליהן מתחבר הדילדו.

סוגי חומרים
פלסטיק
חומר זה נמצא בשוק הרבה זמן, הוא קשיח וקר. אך חלק מאוד ומעולה לחדירה. כיום פחות נפוץ.

ג"לי
הג"לי הוא חומר גמיש בעל שקיפות עם מגע רך אך שומר על יציבות ומוצקות, ניתן למצוא אותו במגוון רחב של צבעים.
במהלך חדירה הוא נותן תחושה של איבר אמיתי, כמו כן הוא מתאים את עצמו לטמפרטורת הגוף במהירות (בניגוד לפלסטיק שיכול להישאר קר). הטקסטורה הבסיסית של החומר היא נקבובית מה שקשה קצת על הניקוי, לכן מומלץ להלביש עליו בקונדום בזמן השימוש.

גומי
חומר זה משמש הרבה סוגים של צעצועי מין, בזכות המחיר הנמוך של החומר והיכולת לעצב אותו בצורה שיראה ממש כמו איבר אמיתי. מגוון הצבעים שלו מצומצם. הגומי הוא חומר קשיח וחלק מה שמקל על הניקוי (ניתן לניקוי עם מים וסבון).

Cyberskin (הדמיית עור)
חומר זה נוצר על ידי טכנולוגיה עכשווית ותרם רבות ליכולות החדשות של צעצועי מין. החומר נוצר כדי חקות את העור (של אדם). הוא גמיש, חלק, רך וקל. הוא מאוד נקבובי לכן לאחר הניקוי הוא דורש ניקיון וחיטוי יסודי (קיימות בשוק ערכות ניקוי מיוחדות לחומר זה). כמובן שניתן להשתמש בקונדום. בדרך כלל משמש לדילדו הריאליסטי.

סיליקון

למרות הרושם שסיליקון הוא לא חומר מספיק יציב כדי לשמש דילדו, מדובר בדילדו יציב, רך, חלק וללא נקבוביות ולכן הוא מאוד קל לניקוי.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

מדריכי סקס

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

119 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

תיבול ליל הדייט בחוויה ייחודית הוא לעתים קרובות אתגר עבור זוגות. בעוד ארוחת ערב טיפוסית וסרט עשויים להיות בסדר עבור חלק, אחרים עשויים לחפש משהו קצת יוצא דופן. היכנסו לנערות…

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

מדריכי סקס

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

118 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

חשפנות הפכה פופולרית יותר בתקופה האחרונה בשל עלייתן של דמויות ידועניות כמו קארדי בי והתפשטות תצוגות הבורלסקה. עם זאת, עבור נשים צעירות רבות, חשפנות היא הרבה יותר מאשר בידור -…

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

מדריכי סקס

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

120 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, היא עיר תוססת ואקלקטית המציעה משהו לכל אחד. מחופים יפהפיים וסצנת אמנות עשירה ועד חיי לילה שוקקים ומגוון אוכל טעים, תל…

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

מדריכי סקס

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

118 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

כשזה מגיע לרגע האחרון לפני שגבר הולך לחופה, שום דבר לא ממש נפרד מחיי הרווקות כמו מסיבת רווקים. מסיבות רווקים הן דרך קלאסית לחגוג את ליל החופש האחרון של החתן…

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

מדריכי סקס

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

118 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

בשנים האחרונות, שירותי נערות ליווי הפכו פופולריים יותר ויותר. נערת ליווי היא אדם שנשכר כדי לספק שירותי חברות ללקוחות, בדרך כלל לפעילות מינית או לבילוי לילי בעיר. נערות ליווי הולכות…

איך אלכוהול משפיע על הסקס

מדריכי סקס

איך אלכוהול משפיע על הסקס

693 צפיות | 0 תגובות | 440 לייקים

אולי זו כוס בירה אחרי יום העבודה לפני שחוזרים הביתה אל האישה, אולי זה קצת ויסקי בשביל להוריד את הלחץ לפני ביקור בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, או כמה שוטים במועדון…