האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

נכתב במדור מדריכי סקס

16 צפיות | 0 תגובות

נכון להיום, למרות שישנם צעצועי מין נהדרים וכמובן גם בובות מין, עדיין אין תחליף לבילוי עם נערות ליווי בתל אביב. אך רבים אומרים שתוך 25 שנה רובוטי מין עשויים לבטל את תפקידן של נערות הליווי בחברה שלנו. 

הטכנולוגיות הולכות והופכות ליותר ויותר מתוחכמות, והן באות לידי ביטוי גם בתעשיית המין המייצרת לנו בובות מין מתקדמות ומתוחכמות. רבים מעריכים שזהו עניין של זמן עד שיופיעו מועדוני הליווי בהם רובוטים ישרתו את הגברים ויספקו אותם מינית. ולא רק במכוני הליווי, יש המעריכים כי רובוטים לשימוש ביתי ייקחו גם חלק חשוב בחיי המין הזוגיים שלנו.

מצד שני יש הרואים בכל גם איום. נכון, עדיין נערות הליווי לא מרגישות ירידה בביקושים ולא חוששות מכך. אך יש את אלו המזהירים כי זוי דווקא סכנה חברתית. יש המשווים את פוטנציאל הסכנה, לסכנה של משחקי המחשב אשר הופכים להיות תחליף לחיים עצמם. ישנו חשש שסקס עם רובוטים יהיה דבר ממכר, זאת בגלל הזמינות שלהם 24/7. 

העתיד כבר כאן

האם בובות מין מתקדמות ושירותי ליווי המבוססים על רובוטים הם עדיין רק בבחינת חזון לעתיד?

האמת שמכוני ליווי שכאלו כבר החלו לצוץ בעולם בשנים האחרונות. אתם יכולים למצוא אותם בברצלונה, וינה וגרמניה, ואולי גם בערים נוספות. 

גרמניה נחשבת לחלוצה בתחום. בתחילה הם החלו להשתמש בבובות המין כאשר הנערות לא הגיעו לעבודה. ולהפתעתם הדבר יצר תגובה נלהבת בקרב הלקוחות. 

ויש מקום שלקח זאת צעד אחד קדימה. בפראג תוכלו למצוא מכון ליווי המחבר בין בובות המין וטכנולוגיות המציאות המדומה! זהו רק עניין של זמן עד שנזכה לראות רובוטים מתהלכים במכוני הליווי. בובות מין מתקדמות בעלות בינה מלאכותית המסוגלות לספק את כל הלקוחות ולספק שירותי מין בטוחים. 

כיום כבר קיימת בובת מין, העונה לשם סופיה, והיא בעלת בינה מלאכותית. היא מסוגלת לנהל שיחות ואף העניקה ראיונות לתקשורת. היא מסוגלת לזהות רגשות ולהביע חמלה. 

נכון להיום הטכנולוגיות הללו יקרות מאוד, ולכן הן אינן זמינות לצרכן הביתי. אך אנו בהחלט צפויים לראות אותם בשנים הקרובות במכוני הליווי, ובסופו של דבר גם בבתים פרטיים. 

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

פרודיות הפורנו

מדריכי סקס

פרודיות הפורנו

7 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

גברים רבים, לעתים יחדיו עם הנשים אוהבים לצפות בפורנו. לא רק בגלל הגירוי, אלא על מנת לקבל רעיונות לתנוחות חדשות. זה לא מפתיע שגבר אשר עומד לבלות הלילה עם נערות…

לצאת מחדר המיטות

מדריכי סקס

לצאת מחדר המיטות

8 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

סקס תמיד מתקשר אצלנו לחדר המיטות, זוהי ברירת המחדל. אך אם אתם לא רוצים שיחסי המין שלכם יהפכו למחדל, כדאי לכם גם לבחון אופציות אחרות ולא להגביל את עצמכם לחדר…

על סקס ומזרנים

מדריכי סקס

על סקס ומזרנים

11 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

לא באנו לדבר עוד פעם על תנוחות, אתם הרי כבר מכירים את כל התנוחות. הפעם באנו לדבר אתכם על מזרנים. זוכרים את הפעם ההיא שביליתם בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז,…

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

מדריכי סקס

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

19 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

האמת שבתור גברים אתם לא ממש צריכים סיבות לאונן. פשוט מגיע הרגע הזה שאתם יודעים שזה מה שהגוף שלכם צריך. אתם מגלים זאת בגיל צעיר והאוננות מלווה אתכם לאורך כל…

המדריך לרומן מהצד 

מדריכי סקס

המדריך לרומן מהצד 

17 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

רבים מאיתנו חולמים על ניהול רומן מהצד. ניתן להבחין בין שני מקרים של רומן מהצד. ישנו המקרה שבו מערכת היחסים שלכם אינה תקינה ולכן באופן טבעי אתם מחפשים את הסיפוקים…

5 אזורים ארגוניים שכדאי להכיר

מדריכי סקס

5 אזורים ארגוניים שכדאי להכיר

21 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

חושבים שאתם יודעים הכל על גוף האישה? אולי זה ייתן לכם קצת חומר למחשבה.  כפות הרגליים והבהונות - בחרנו לשים אותם במקום הראשון מכיוון שרוב האנשים שמים אותם במקום האחרון.…