בטיחות ואמון

נכתב במדור מדריכי סקס

371 צפיות | 0 תגובות

ביטחון, בטיחות ואמון במשחקי מין (BDSM)

אם החלטתם כי זה הדבר הבא אצלכם ונמאס לכם מהמין הונילי הרגיל וגם הגדרתם לעצמכם באיזו קטגוריה של ה-BDSM בא לכם לשחק, לא נותר אלא למצוא את הפרטנר/ית שיהיו יחד איתכם באותו ראש וישחקו את המשחק. כמו שכתבתי מקודם ליחסי מין של BDSM צריך שניים.

משחקי BDSM הם לא שעשוע להעביר שעה או שעתיים של פנאי ולא שייכים לקטע של סטוץ. בין שניים שמשחקים את המשחק צריך להתקיים קודם כל אמון שנית הכרות די ממושכת וביטחון. אף פעם לא לעשות את זה עם מישהו מזדמן או מישהו שהוצאתם מהצ"אט או מישהו שהכרתם באקראי אצל רופא השיניים והעברתם איתו את זמן ההמתנה בסיפורי פנטזיה.

משחקי BDSM יכולים להיות מסוכנים ולהגמר רע. לא כל אחד יודע איך משחקים את המשחק. כל מי שראה את הסרט "יצרים ווירטואליים" זוכר את ההתחלה של הסרט בו ילדה בת שש עשרה מצ"וטטת בצ"אט עם אחד חתיך. ערב אחד הוא מספר לה כי ההורים שלו לא נמצאים ומזמין אותה ואת החברה שלה אליו. היא והחברה מגיעות אליו ואז הן מגלות שם גבר מבוגר שכולו מכוסה בפירסינגים והגבר הזה קושר אותן ומתעלל בהן. החברה שלה מתה והיא עצמה כלואה בתוך כלוב חסרת אונים מולו. בסוף אבא שלה (שוטר) משחרר אותה.

אני עצמי התנסיתי בחוויה מפחידה לפני שלוש שנים. אז גיליתי את האינטרנט ואת הצ"אטים וחשבתי כי הצ"אטים נועדו לפגישות והגשמת פנטזיות. בערב ראש השנה (לפני שלוש שנים) קיבלתי פטור מהארוחה המשפחתית ונשארתי לבד בבית. כדי לבדר את עצמי נכנסתי לצ"אט של IOL ושקעתי בשיחה נחמדה עם אדון נחמד.

דיברנו וסיפרנו אחד לשני כל מיני פנטזיות והזמנתי אותו אלי. הוא הגיע והוא היה די חתיך וחטוב ומקסים ועברנו למשחקי מין. אני קשרתי את ידיו למיטה באזיקים ושיחקתי בליקוקי דבש מכל מיני מקומות בגופו. בסופו של דבר שיחררתי אותו והוא התחיל לשחק איתי ובלי שאני אשים לב, הוא קשר את הידים שלי למיטה באזיקים ואמר יפה שלום והוא הולך.

הוא הלך ואני נשארתי קשורה למיטה בלי יכולת להשתחרר. אחרי לילה של סיוטים, השכם השכם בבוקר הוא הופיע פתאום וכמובן שחרר אותי. הוא רק עשה את עצמו שהוא הולך. הוא ישן על הספה בסלון שלי כל הלילה. סלחתי לו אז ונשארנו חברים, אבל אני לא אשכח את הלילה המסוייט שעבר עלי כאשר הייתי בטוחה כי הוא הלך והכי הטריד אותי, מה אני אספר למשפחה כאשר הם יחזרו וישחררו אותי.

אז במקרה שלי זה נגמר טוב. נגיד. אבל אני לא ממליצה לאף אחד לעשות את זה עם פרטנרים מזדמנים. הוא יכול היה להיות רוצח או שודד או כל דבר שלילי אחר. גם אם הוא לא רוצח או אנס או שודד, נגיד שהוא היה הולך באמת, מה באמת הייתי מספרת למשפחה???

המלצה שלי: אף פעם אל תסכימו לאזיקים, גם אם זה מישהו/י שאתם מכירים הרבה זמן. אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה. אם אתם בקטע של הקשירות אז תשתמשו במטפחות או אפילו בחבלים. אף פעם לא אזיקים.

מלת ביטחון

מכיוון שיש המון כנועים ומעט מאוד דומיננטיות ורוב הכנועים מחפשים את "המלכה" שתשלוט בהם ותשפיל אותם, כמה מהמלכות הפכו את הסטייה לפרנסה. הן נקראות מלכות בתשלום ומקבלות את העבד לסיישן וגובות עבור הסיישן מחיר מכובד. כל אחת והמחיר שלה היא. היום קשה לדעת מי באמת "מלכה" ומי זונה שהחליטה לקדם את עצמה, להשקיע בשוט ולהרוויח כפול וכמעט לא להשקיע יותר מכמה הצלפות בעניין.

"העבדים" שמחפשים את השליטה הנשית מוכנים לשלם את המחיר. רוב ה"מלכות" מתגלות כאכזבה אחת גדולה. מעטות הנשים שיש בהן את הקוד של השליטה ויודעות לעשות את זה נכון כולל ההשפלות וההתעללות. כדי למצוא אחת, כל עבד עובר בערך חמש שש לא מקצועיות. אם החלטת כי אתה עבד או את שפחה ואם החלטת כי את/ה הולך למלכה בתשלום אל תוותר/י על מלת הביטחון!!!

מלת הביטחון כשמה כן היא. נועדה לביטחונך. ואני אסביר. המלכה שהגעת אליה, לא מכירה אותך ואולי אפילו אתה לא יודע/ת את גבולות הכאב של עצמך. אז הגעת אליה וסיפרת לה את הפנטזיה שלך והסיישן התחיל. אתה סובל, היא נהנית. היא לא יודעת מתי אתה סובל באמת ורוצה שהיא תפסיק את ההצלפות, למשל. אז כאן נכנסת מלת הביטחון שסיכמתם עליה לפני הסיישן. זו יכולה להיות כל מלה חוץ ממלים בנליות כמו "כואב לי" ברור שכואב לך בשביל זה הגעת, אבל אם תגיד למשל באמצע ההצלפות "גבינה צהובה" עליה להפסיק את ההצלפות מיד.

אם הקיק הוא גאג והפה סתום ואין אפשרות להביע את עצמך ולהתבטא, אז יש חפץ ביטחון. משהו שאת/ה מחזיק אותו ביד ומפיל/ה ברגע שאת/ה לא יכול לסבול יותר.

יש הרבה שמזלזלים במלת הביטחון או בחפץ לביטחון. מלכה אמיתית לא תתחיל סיישן בלי הסכמה על המלה. אחרי הכרות ממושכת וכאשר היא תלמד את גבולות הכאב שלך, אז אפשר לוותר על המלה, אבל עד אז, לא להכנס לשום סיישן בלי מלת ביטחון.

תזכרו, מין פרוע או יחסי BDSM יכולים להיות מהנים ומספקים. לא לעבור את הגבולות ולא לשחק במשחקים מסוכנים מידי. אם אתם חדשים בתחום, חפשו אנשים שאתם בוטחים בהם ונותנים בהם אמון, אנשים שאוהבים אתכם ומוכנים לשתף פעולה.

בקשירות של הזין.

אף פעם אל תסכימו שיקשרו לכם את האשכים בצורה הדוקה. זה יכול להוציא אתכם לצמיתות מועד ההורים, חוץ מנזקים שונים אחרים שעלולים להיגרם. אל תסכימו שיקשרו לכם את הזין בצורה הדוקה. זה מסוכן לפחות כמו קשירת האשכים. אפשר וניתן לקשור בצורה לא הדוקה וסימלית. זה מספיק משפיל גם כשזה קשור בצורה רפויה.

המלצה שלי: בכל הקשירות ולא משנה מה קושרים, תדאגו להשאיר לעצמכם מרחב קטן לתנועה. אף פעם אל תסכימו שיקשרו אתכם בצורה הדוקה בלי היכולת להשתחרר בכוחות עצמכם.

סתימת הפה (לא מומלץ) "גאג"

יש כאלה שזה הקיק שלהם. קוראים לזה "גאג" וזה מוכנס לפה והעבד לא יכול להוציא מלה או לצעוק או למחות או להעיר הערה. זה מצב מסוכן ביותר. יש מצבים שדומיננטים/יות נכנסים לאקסטזה ושוכחים את הקורבן הקשור. הם מצליפים בלי הכרה והקרבן לא מסוגל אפילו למחות כי הפה שלו סתום. הקורבן גם עלול להחנק והדומיננט לא ישים לב עד שיראה אותו בלי הכרה על הריצפה והוא נזקק להחיאה.

המלצה שלי: לוותר על הגאג. זה עלול להיגמר רע.

הצלפות.

לא כל מי שמחזיק שוט ביד, אכן יודע להצליף. במיוחד אם זה מישהו/י שהחליט כי זה מה שבא לו והוא רוצה להיות הדומיננטי ביחסים.

אסור להצליף על הפנים.

אסור להצליף באיזור הכליות.

אסור להצליף על הזין ועל האשכים (מותר הצלפות סימליות בלבד)

אסור להצליף על השדיים (מותר הצלפות סימליות קלות קלות)

אסור להצליף עד זוב דם עד קריעת העור.

מותר להצליף על הגב העליון ועל התחת. להתחיל בהצלפות קלות ולהגביר עד שנראה פס אדום ולהשאר באותה עצמה. לא להגביר את העוצמה מעל הפס האדום. זה מסוכן!!!

טיפטוף שעווה

כן יש גם כאלה ששעווה חמה עושה להם את הריגוש המיני. הכוונה לטיפטוף שעווה על כל מיני חלקי גוף כאשר הנר בוער. בחלקי גוף, אני מתכוונת לחלקים הרגישים שבגוף, זין ואשכים וירכיים פנימיות אצל העבד, הערווה, הדגדגן, ירכיים פנימיות והשדיים אצל השפחה. הגב והבטן אצל שניהם. הטיפטוף הלוהט של השעווה על חלקים אלה, ממש עושה להם את זה.

זהירות!!! לטפטף רק מנרות חלב הלבנים (נרות ציון) בנרות אלה יש שליטה על המיקום ועל הטיפטוף. לא לטפטף על הפטמות ועל ראש הזין (כוויה במקומות אלה מתרפאת זמן ממושך) לא להשתמש בשום נרות אחרים כי כמות החלב הנמס גדולה ועלולה לגרום לכוויה רצינית. תדאגו למיכל של ג"ל אלוורה או כל משחה נגד כוויות בהשג יד ואל תהססו להשתמש בה.

(לפני כחודשיים השתמשתי בנר שנמצא בתוך כוסית אלומיניום. לא היו לי נרות שבת רגילים והעבד התעקש על שעווה חמה. הטתי את הכוסית לכיוון הזין שלו וכל השעווה הנמסה והלוהטת נשפכה בבת אחת, תוך דקה הזין שלו היה מצופה בשעווה וכמובן שהכוויה הייתה די חמורה, העבד נהנה מכל האקט. אני בכלל לא. למרות מחאותיו מרחתי לו המון ג"ל אלוורה והקטנתי את הנזק. זו הייתה הפעם היחידה שלא שמרתי על כללי זהירות)

להשתדל לטפטף שעווה חמה על מקומות חלקים בגוף. מאוד קשה וכמעט בלתי אפשרי להוציא את השעווה מתוך שיער שנמצא על הבטן או על הגב והכי הכי מבאס להוציא אותה מתוך שיער הערווה אחרי שהמשחקים נגמרים.

מחטים

אני לא ממליצה על שום מחטים, אלא אם הפרטנר הוא רופא/אחות שהכרתם בקופת חולים והיה לכם המזל שהם באותו ראש יחד אתכם ומוכנים לשחק את המשחק. או חובש/ת שהכרתם בצבא ואתם יודעים בוודאות שהוא/היא אכן חובשים אמיתיים.

כל מי שהוא לא רופא/אחות/חובש/ת לא לתת לו לדחוף לכם מחטים, בטח לא להזריק זריקות שאתם לא יודעים את מקורם או מקור החומר שמוזרק. משחקי רופא/חולה בשילוב מחטים עלולים להיגמר בדום לב או בשיתוק של שתי גפיים או אפילו שיתוק של כל הארבע גפיים.

פירסינג דוחה אותי, אבל יש כאלה שזה הקיק שלהם. מסוכן ביותר בידים לא מיומנות. אם אתם כבר חייבים את העגיל בפיטמה או בזין, לכו למומחים. אל תעשו את זה בבית ואל תעשו את זה כחלק ממשחקי המין שלכם!!!

מקלחות זהב, אפר סיגריות

לא להשתין לתוך הפה של הכנוע/ה. השתן עלול להכיל חיידקים ווירוסים ומשם למחלות הדרך קצרה ביותר. עלולות להגרם מחלות זיהומיות במערכת העיכול, בכבד ובדם.

אפר בפה זה מסוכן. אפשר לאפר לתוך כף ידו של העבד או עליו ישירות נגיד על הראש שלו, על הבטן, על הרגליים, אבל אף פעם לא לתוך הפה. עלולים להגרם נזקים במערכות גוף שונות החל מכוויה בלשון ובחיך הרך וחום שעלול לעלות בצורה דרסטית וכלה בזיהומים במערכת העיכול ובדם.

עבדי מין אצל מלכות בתשלום

הרבה מאוד עבדים משתוקקים להיות עבדי מין לאישה דומיננטית שתתן להם הוראות איך לענג אותה מינית. גם כאן נדרשת זהירות רבה.

אם זו מלכה שאתם מכירים אותה הרבה זמן, כמו האישה שלכם או החברה הפרטית, אז אין בעיה. אם זו מלכה חדשה שהגעתם אליה בפעם הראשונה או השניה אז זהירות. לא לדחוף את הלשון לתוך הוגינה שלה. אתם לא יודעים מי היא ומה הרגלי ההיגיינה שלה. אתם עלולים לחזור הבייתה עם וירוסים/חיידקים/פטריות שמקורם בכוס של המלכה הדומיננטית החדשה שמצאתם.

ללקק לה רק את הדגדגן (למעשה לא צריך יותר מזה) ואת החלקים החיצוניים, כפות רגליים, ירכיים, שדיים, פטמות. לא להכניס את הלשון לא לתוך הווגינה ולא לתוך התחת. גם אם היא אומרת לכם לעשות את זה. תשתמשו במלת הבטחון ואל תכניסו את עצמכם לצרות.

למלכות (בתשלום או בלי תשלום)

אותה אזהרה למלכות. אם אתן לא מכירות את העבד שהגיע אליכן הכרות ממושכת, לא לתת לו להכניס את הלשון לתוך הווגינה ו/או לתוך התחת. אתן לא יודעות מה המצב הבריאותי שלו. דלקת בגרון שלו עלולה להשאיר דלקת בוגינה שלכן אתן עלולות לחטוף הפתעות במקומות האינטימיים שלכן בלי לדעת אפילו מאיפה זה בא לכן.

אם את סובלת מפטריה באצבעות כף הרגל, תהיי מספיק הגונה לא לתת לעבד שלך ללקק את כפות רגליך. הוא רוצה רק להתענג על מין חריג. אני בטוחה כי הוא מוותר על פטריות בגרון ובוושט. אם את רואה או חושדת כי לעבד יש פטריה על השפתיים, או הוא הגיע אליך עם דלקת גרון, בשום פנים ואופן אל תתני לו ללקק לך בערווה או להשחיל את הלשון לתוך הווגינה.

לא שייך למשחקי BDSM ואין שום קשר ביניהם בכלל:

סנף – התגרות מינית ממוות של קורבן בעינויים
זואופיליה – מין עם חיות
משחקי חנק – משחקים בהם הדומיננטי חונק את הקורבן כמעט עד אובדן הכרה
פדופיליה – משחקי מין עם ילדים קטנים
אונס – משחקי מין בכפיה

ברשימה הבאה, איך משחקים את המשחק.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

מדריכי סקס

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

134 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

תיבול ליל הדייט בחוויה ייחודית הוא לעתים קרובות אתגר עבור זוגות. בעוד ארוחת ערב טיפוסית וסרט עשויים להיות בסדר עבור חלק, אחרים עשויים לחפש משהו קצת יוצא דופן. היכנסו לנערות…

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

מדריכי סקס

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

133 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

חשפנות הפכה פופולרית יותר בתקופה האחרונה בשל עלייתן של דמויות ידועניות כמו קארדי בי והתפשטות תצוגות הבורלסקה. עם זאת, עבור נשים צעירות רבות, חשפנות היא הרבה יותר מאשר בידור -…

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

מדריכי סקס

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

135 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, היא עיר תוססת ואקלקטית המציעה משהו לכל אחד. מחופים יפהפיים וסצנת אמנות עשירה ועד חיי לילה שוקקים ומגוון אוכל טעים, תל…

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

מדריכי סקס

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

133 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

כשזה מגיע לרגע האחרון לפני שגבר הולך לחופה, שום דבר לא ממש נפרד מחיי הרווקות כמו מסיבת רווקים. מסיבות רווקים הן דרך קלאסית לחגוג את ליל החופש האחרון של החתן…

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

מדריכי סקס

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

133 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

בשנים האחרונות, שירותי נערות ליווי הפכו פופולריים יותר ויותר. נערת ליווי היא אדם שנשכר כדי לספק שירותי חברות ללקוחות, בדרך כלל לפעילות מינית או לבילוי לילי בעיר. נערות ליווי הולכות…

איך אלכוהול משפיע על הסקס

מדריכי סקס

איך אלכוהול משפיע על הסקס

726 צפיות | 0 תגובות | 450 לייקים

אולי זו כוס בירה אחרי יום העבודה לפני שחוזרים הביתה אל האישה, אולי זה קצת ויסקי בשביל להוריד את הלחץ לפני ביקור בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, או כמה שוטים במועדון…