אנאלי

נכתב במדור מדריכי סקס

242 צפיות | 0 תגובות

גירוי אנאלי – כלומר גירוי של פי הטבעת עשוי להיות מוקד עיקרי לפעילות מינית או ליווי לסוגי גירוי אחרים.
במשגל אנאלי, כבכל משגל אחר, נודעת חשיבות רבה למשחק המוקדם ואף יותר מהרגיל.
משגל אנאלי מקושר בעיקר להומוסקסואלים אך רבים הם הטרוסקסואלים הנהנים ממשגל זה, ורואים בו כאמצעי לגיטימי לביטוי מיני ואחת מהדרכים לביטוי של חיבה ואהבה הדדית בין בני אדם.
הפונוגרפיה והסרטים הכחולים תרמו ליצירת רושם מוטעה כי צורה זו של מגע מיני קלה ונגישה. זוגות שניסו תנוחה זו ללא משחק מקדים מתאים עלולים למצוא את עצמם חווים חוויה כלל לא נעימה ובכך יחסמו לפניהם את האופציה המענגת הזו.

דרך אחת להתחיל במשגל האנאלי היא לתת לאצבעות ללכת במקומך, ככל אזור אורגני, פי הטבעת, הן מבפנים והן מבחוץ, מצטיין בדרגות שונות של רגישות אצל נשים שונות.
בכל שלב ושלב עליך להיות מודע לבת זוגתך, אם היא נרתעת, נלחצת, או מגיבה בחשש. אל תתקדם. עליך לברר איתה איזה חלק היא אהבה ואיזה לא.
לטף את עכוזיה ביסודיות, וראה כיצד היא מגיבה. האם היא מהדקת בחוזקה את הטוסיק? אם כן, היא לחוצה ובמתח. אם לא, היא רגועה ואתה יכול להמשיך.
שלח ידך אל בסיס חוט השדרה והחל לשוטט באצבעך מסביב לפי הטבעת.
אם היא משתרעת על בטנה בתנועה מזמינה שאתה מתחיל לעסות את פי הטבעת שלה תוכל להמשיך.
עליך להתייחס לבת זוגתך כאל בתולה לצורך העניין גם אם חוותה ניסיון קודם של מין אנאלי עם מישהו אחר. ולכן התנועות שלך צריכות להיות איטיות ורכות.
שאתה חודר אליה עם אצבעך תדאג שהיא תהיה רטובה, מומלץ להתחיל עם האצבע הקטנה ביותר, עליך להיות הדרגתי ככל האפשר.
במהלך הליטופים הרטובים סביב פי הטבעת תוכל לנסות ולחדור בהדרגתיות ובעדינות רבה כי זו ההזדמנות שלך. לאחר החדירה אפשר וכדאי בשלב זה להסתפק בחלק קטן של האצבע, החל בתנועות מעגליות של אמת היד כולה. האצבע מאחר והיא גם בחוץ וגם בפנים תעסה בצורה מסעירה את הפנים והחוץ, את התנועה והתחושה תחוש האישה גם בנרתיק. שעה שאתה עושה את כל אלה, הקפד למצוא לעצמך גם לעסוק שאיננו בהכרח אחורי כמו לאחוז בשדיה ואף להעניק להם מסג'.
אישה הנהנית מכל שלב של משחק מוקדם אחורי כשלעצמו, תגיע ביתר טבעיות אל הנקודה העיקרית.

לאחר כל אלה היא כבר נרגשת ומשומנת די הצורך לקלוט אצבע או אמה.
חדור פנימה בתנועות מעגליות רכות ועצור בכל פעם שהיא לופתת או לוחצת. הנח לה להתרגל לאורך ולרוחב החדשים. היא תחוש פחות מאוימת אם תשכב לצידה בתנוחה עוברית שברכיה משוכות אל החזה.
תנוחה זו אף תאפשר לך להחדיר אגודל לנרתיק שעה שאתה חודר לפי הטבעת שלה.

אישה אשר הצליחה ללא כאב לקלוט את אצבעו הגדולה של גבר לא תהסס ללכת עד הסוף. אולם היא תחשוש מפני דברים מסוימים.
הניקיון הוא אחת מהדאגות. אין היא רוצה "ללכלך" אותך ובוודאי שאינה משתוקקת לראות את איברך יוצא משם ולכן שים קונדום והשתמש באחד עם חומרי סיכה. על האישה לכרוע על ברכיה עליך ללחוץ עם אברך בעדינות על הפי הטבעת שלה, בקש ממנה להילחץ אליך בעודה מפתלת את ירכיה (כמו בורג) בעוד היא עושה כן, רכן (אל תתקע -) קדימה.
אברך יחדור לתוך פי הטבעת. המתן בסובלנות הנח לה להתרגל, לחש לה מילות עידוד, העבר לה את המסר שאתה ממתין שהיא תעשה את הצעד הבא, בידיך אתה יכול ללטף אותה לענג אותה באזור הנרתיק, בשדיה. כיוון שפי הטבעת מהודק מן הנרתיק, אין גבר צריך לתקוע ולשלוף כדי להגיע לכלל תענוג, הלחיצה כשלעצמה מרגשת די הצורך.
אף הידיעה שאתה שם מהווה אולי את העצום שבגירויים.
בפעמים הראשונות ייתכן ולא תצליח להחדיר לשם את מלוא אברך. ולכן נדרשת סבלנות. תן לה ולך להתרגל לרעיון ובפעם הבאה שתהיה בעכוזה תוכל להתקדם מעט יותר.

אזהרות:

אם את סובלת מטחורים הימנעי ממשגל אנאלי.

החיידקים הקיימים באופן טבעי בפי הטבעת יכולה לגרום דלקות בנרתיק.
הימנעו לחלוטין ממעבר ישיר ורציף מפי הטבעת לנרתיק. כדי לחסוך את הצורך בסיבון וברחצה של הזין רצוי להשתמש בקונדום בחדירה לפי הטבעת ולהוריד אותו בסיום.

משגל אחורי חייב להיות מעודן ורך אחרת יכולים להיגרם נזקים למעיים.

בכל שלב של המשגל אם נגרם כאב ואי נוחות, אם היא מבקשת שתעצור, תעשה זאת בצורה מיידית. רק היא יכולה להרגיש את מה שקורה בגופה.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

מדריכי סקס

"נערות ליווי, אלטרנטיבה כיפית לדייט לילי"

133 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

תיבול ליל הדייט בחוויה ייחודית הוא לעתים קרובות אתגר עבור זוגות. בעוד ארוחת ערב טיפוסית וסרט עשויים להיות בסדר עבור חלק, אחרים עשויים לחפש משהו קצת יוצא דופן. היכנסו לנערות…

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

מדריכי סקס

"לפעמים חשפניות רק מנסות לגמור את החודש"

132 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

חשפנות הפכה פופולרית יותר בתקופה האחרונה בשל עלייתן של דמויות ידועניות כמו קארדי בי והתפשטות תצוגות הבורלסקה. עם זאת, עבור נשים צעירות רבות, חשפנות היא הרבה יותר מאשר בידור -…

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

מדריכי סקס

תל אביב – עיר אקלקטית על חוף הים התיכון

134 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

תל אביב, הממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, היא עיר תוססת ואקלקטית המציעה משהו לכל אחד. מחופים יפהפיים וסצנת אמנות עשירה ועד חיי לילה שוקקים ומגוון אוכל טעים, תל…

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

מדריכי סקס

לילה פרוע: טיפים לעריכת מסיבת רווקים מוצלחת

132 צפיות | 0 תגובות | 8 לייקים

כשזה מגיע לרגע האחרון לפני שגבר הולך לחופה, שום דבר לא ממש נפרד מחיי הרווקות כמו מסיבת רווקים. מסיבות רווקים הן דרך קלאסית לחגוג את ליל החופש האחרון של החתן…

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

מדריכי סקס

"נערות ליווי: מתן שירותי חברות לנזקקים"

132 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

בשנים האחרונות, שירותי נערות ליווי הפכו פופולריים יותר ויותר. נערת ליווי היא אדם שנשכר כדי לספק שירותי חברות ללקוחות, בדרך כלל לפעילות מינית או לבילוי לילי בעיר. נערות ליווי הולכות…

איך אלכוהול משפיע על הסקס

מדריכי סקס

איך אלכוהול משפיע על הסקס

724 צפיות | 0 תגובות | 449 לייקים

אולי זו כוס בירה אחרי יום העבודה לפני שחוזרים הביתה אל האישה, אולי זה קצת ויסקי בשביל להוריד את הלחץ לפני ביקור בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה, או כמה שוטים במועדון…