אנאלי

נכתב במדור מדריכי סקס

50 צפיות | 0 תגובות

גירוי אנאלי – כלומר גירוי של פי הטבעת עשוי להיות מוקד עיקרי לפעילות מינית או ליווי לסוגי גירוי אחרים.
במשגל אנאלי, כבכל משגל אחר, נודעת חשיבות רבה למשחק המוקדם ואף יותר מהרגיל.
משגל אנאלי מקושר בעיקר להומוסקסואלים אך רבים הם הטרוסקסואלים הנהנים ממשגל זה, ורואים בו כאמצעי לגיטימי לביטוי מיני ואחת מהדרכים לביטוי של חיבה ואהבה הדדית בין בני אדם.
הפונוגרפיה והסרטים הכחולים תרמו ליצירת רושם מוטעה כי צורה זו של מגע מיני קלה ונגישה. זוגות שניסו תנוחה זו ללא משחק מקדים מתאים עלולים למצוא את עצמם חווים חוויה כלל לא נעימה ובכך יחסמו לפניהם את האופציה המענגת הזו.

דרך אחת להתחיל במשגל האנאלי היא לתת לאצבעות ללכת במקומך, ככל אזור אורגני, פי הטבעת, הן מבפנים והן מבחוץ, מצטיין בדרגות שונות של רגישות אצל נשים שונות.
בכל שלב ושלב עליך להיות מודע לבת זוגתך, אם היא נרתעת, נלחצת, או מגיבה בחשש. אל תתקדם. עליך לברר איתה איזה חלק היא אהבה ואיזה לא.
לטף את עכוזיה ביסודיות, וראה כיצד היא מגיבה. האם היא מהדקת בחוזקה את הטוסיק? אם כן, היא לחוצה ובמתח. אם לא, היא רגועה ואתה יכול להמשיך.
שלח ידך אל בסיס חוט השדרה והחל לשוטט באצבעך מסביב לפי הטבעת.
אם היא משתרעת על בטנה בתנועה מזמינה שאתה מתחיל לעסות את פי הטבעת שלה תוכל להמשיך.
עליך להתייחס לבת זוגתך כאל בתולה לצורך העניין גם אם חוותה ניסיון קודם של מין אנאלי עם מישהו אחר. ולכן התנועות שלך צריכות להיות איטיות ורכות.
שאתה חודר אליה עם אצבעך תדאג שהיא תהיה רטובה, מומלץ להתחיל עם האצבע הקטנה ביותר, עליך להיות הדרגתי ככל האפשר.
במהלך הליטופים הרטובים סביב פי הטבעת תוכל לנסות ולחדור בהדרגתיות ובעדינות רבה כי זו ההזדמנות שלך. לאחר החדירה אפשר וכדאי בשלב זה להסתפק בחלק קטן של האצבע, החל בתנועות מעגליות של אמת היד כולה. האצבע מאחר והיא גם בחוץ וגם בפנים תעסה בצורה מסעירה את הפנים והחוץ, את התנועה והתחושה תחוש האישה גם בנרתיק. שעה שאתה עושה את כל אלה, הקפד למצוא לעצמך גם לעסוק שאיננו בהכרח אחורי כמו לאחוז בשדיה ואף להעניק להם מסג'.
אישה הנהנית מכל שלב של משחק מוקדם אחורי כשלעצמו, תגיע ביתר טבעיות אל הנקודה העיקרית.

לאחר כל אלה היא כבר נרגשת ומשומנת די הצורך לקלוט אצבע או אמה.
חדור פנימה בתנועות מעגליות רכות ועצור בכל פעם שהיא לופתת או לוחצת. הנח לה להתרגל לאורך ולרוחב החדשים. היא תחוש פחות מאוימת אם תשכב לצידה בתנוחה עוברית שברכיה משוכות אל החזה.
תנוחה זו אף תאפשר לך להחדיר אגודל לנרתיק שעה שאתה חודר לפי הטבעת שלה.

אישה אשר הצליחה ללא כאב לקלוט את אצבעו הגדולה של גבר לא תהסס ללכת עד הסוף. אולם היא תחשוש מפני דברים מסוימים.
הניקיון הוא אחת מהדאגות. אין היא רוצה "ללכלך" אותך ובוודאי שאינה משתוקקת לראות את איברך יוצא משם ולכן שים קונדום והשתמש באחד עם חומרי סיכה. על האישה לכרוע על ברכיה עליך ללחוץ עם אברך בעדינות על הפי הטבעת שלה, בקש ממנה להילחץ אליך בעודה מפתלת את ירכיה (כמו בורג) בעוד היא עושה כן, רכן (אל תתקע -) קדימה.
אברך יחדור לתוך פי הטבעת. המתן בסובלנות הנח לה להתרגל, לחש לה מילות עידוד, העבר לה את המסר שאתה ממתין שהיא תעשה את הצעד הבא, בידיך אתה יכול ללטף אותה לענג אותה באזור הנרתיק, בשדיה. כיוון שפי הטבעת מהודק מן הנרתיק, אין גבר צריך לתקוע ולשלוף כדי להגיע לכלל תענוג, הלחיצה כשלעצמה מרגשת די הצורך.
אף הידיעה שאתה שם מהווה אולי את העצום שבגירויים.
בפעמים הראשונות ייתכן ולא תצליח להחדיר לשם את מלוא אברך. ולכן נדרשת סבלנות. תן לה ולך להתרגל לרעיון ובפעם הבאה שתהיה בעכוזה תוכל להתקדם מעט יותר.

אזהרות:

אם את סובלת מטחורים הימנעי ממשגל אנאלי.

החיידקים הקיימים באופן טבעי בפי הטבעת יכולה לגרום דלקות בנרתיק.
הימנעו לחלוטין ממעבר ישיר ורציף מפי הטבעת לנרתיק. כדי לחסוך את הצורך בסיבון וברחצה של הזין רצוי להשתמש בקונדום בחדירה לפי הטבעת ולהוריד אותו בסיום.

משגל אחורי חייב להיות מעודן ורך אחרת יכולים להיגרם נזקים למעיים.

בכל שלב של המשגל אם נגרם כאב ואי נוחות, אם היא מבקשת שתעצור, תעשה זאת בצורה מיידית. רק היא יכולה להרגיש את מה שקורה בגופה.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

מדריכי סקס

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

5 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

לפני שנתחיל לדבר על הנושא חשוב להדגיש כי לא באנו לעודד אף אחד להשתמש בחומרים לא חוקיים. אנו מדברים על מחקרים שנערכו בחו“ל והמסקנות אליהן הגיעו החוקרים. המחקרים לא בדקו…

פרודיות הפורנו

מדריכי סקס

פרודיות הפורנו

11 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

גברים רבים, לעתים יחדיו עם הנשים אוהבים לצפות בפורנו. לא רק בגלל הגירוי, אלא על מנת לקבל רעיונות לתנוחות חדשות. זה לא מפתיע שגבר אשר עומד לבלות הלילה עם נערות…

לצאת מחדר המיטות

מדריכי סקס

לצאת מחדר המיטות

20 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

סקס תמיד מתקשר אצלנו לחדר המיטות, זוהי ברירת המחדל. אך אם אתם לא רוצים שיחסי המין שלכם יהפכו למחדל, כדאי לכם גם לבחון אופציות אחרות ולא להגביל את עצמכם לחדר…

על סקס ומזרנים

מדריכי סקס

על סקס ומזרנים

23 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

לא באנו לדבר עוד פעם על תנוחות, אתם הרי כבר מכירים את כל התנוחות. הפעם באנו לדבר אתכם על מזרנים. זוכרים את הפעם ההיא שביליתם בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז,…

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

מדריכי סקס

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

21 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

נכון להיום, למרות שישנם צעצועי מין נהדרים וכמובן גם בובות מין, עדיין אין תחליף לבילוי עם נערות ליווי בתל אביב. אך רבים אומרים שתוך 25 שנה רובוטי מין עשויים לבטל…

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

מדריכי סקס

כמה סיבות טובות לאונן עכשיו

25 צפיות | 0 תגובות | 5 לייקים

האמת שבתור גברים אתם לא ממש צריכים סיבות לאונן. פשוט מגיע הרגע הזה שאתם יודעים שזה מה שהגוף שלכם צריך. אתם מגלים זאת בגיל צעיר והאוננות מלווה אתכם לאורך כל…