אנאלי

נכתב במדור מדריכי סקס

24 צפיות | 0 תגובות

גירוי אנאלי – כלומר גירוי של פי הטבעת עשוי להיות מוקד עיקרי לפעילות מינית או ליווי לסוגי גירוי אחרים.
במשגל אנאלי, כבכל משגל אחר, נודעת חשיבות רבה למשחק המוקדם ואף יותר מהרגיל.
משגל אנאלי מקושר בעיקר להומוסקסואלים אך רבים הם הטרוסקסואלים הנהנים ממשגל זה, ורואים בו כאמצעי לגיטימי לביטוי מיני ואחת מהדרכים לביטוי של חיבה ואהבה הדדית בין בני אדם.
הפונוגרפיה והסרטים הכחולים תרמו ליצירת רושם מוטעה כי צורה זו של מגע מיני קלה ונגישה. זוגות שניסו תנוחה זו ללא משחק מקדים מתאים עלולים למצוא את עצמם חווים חוויה כלל לא נעימה ובכך יחסמו לפניהם את האופציה המענגת הזו.

דרך אחת להתחיל במשגל האנאלי היא לתת לאצבעות ללכת במקומך, ככל אזור אורגני, פי הטבעת, הן מבפנים והן מבחוץ, מצטיין בדרגות שונות של רגישות אצל נשים שונות.
בכל שלב ושלב עליך להיות מודע לבת זוגתך, אם היא נרתעת, נלחצת, או מגיבה בחשש. אל תתקדם. עליך לברר איתה איזה חלק היא אהבה ואיזה לא.
לטף את עכוזיה ביסודיות, וראה כיצד היא מגיבה. האם היא מהדקת בחוזקה את הטוסיק? אם כן, היא לחוצה ובמתח. אם לא, היא רגועה ואתה יכול להמשיך.
שלח ידך אל בסיס חוט השדרה והחל לשוטט באצבעך מסביב לפי הטבעת.
אם היא משתרעת על בטנה בתנועה מזמינה שאתה מתחיל לעסות את פי הטבעת שלה תוכל להמשיך.
עליך להתייחס לבת זוגתך כאל בתולה לצורך העניין גם אם חוותה ניסיון קודם של מין אנאלי עם מישהו אחר. ולכן התנועות שלך צריכות להיות איטיות ורכות.
שאתה חודר אליה עם אצבעך תדאג שהיא תהיה רטובה, מומלץ להתחיל עם האצבע הקטנה ביותר, עליך להיות הדרגתי ככל האפשר.
במהלך הליטופים הרטובים סביב פי הטבעת תוכל לנסות ולחדור בהדרגתיות ובעדינות רבה כי זו ההזדמנות שלך. לאחר החדירה אפשר וכדאי בשלב זה להסתפק בחלק קטן של האצבע, החל בתנועות מעגליות של אמת היד כולה. האצבע מאחר והיא גם בחוץ וגם בפנים תעסה בצורה מסעירה את הפנים והחוץ, את התנועה והתחושה תחוש האישה גם בנרתיק. שעה שאתה עושה את כל אלה, הקפד למצוא לעצמך גם לעסוק שאיננו בהכרח אחורי כמו לאחוז בשדיה ואף להעניק להם מסג'.
אישה הנהנית מכל שלב של משחק מוקדם אחורי כשלעצמו, תגיע ביתר טבעיות אל הנקודה העיקרית.

לאחר כל אלה היא כבר נרגשת ומשומנת די הצורך לקלוט אצבע או אמה.
חדור פנימה בתנועות מעגליות רכות ועצור בכל פעם שהיא לופתת או לוחצת. הנח לה להתרגל לאורך ולרוחב החדשים. היא תחוש פחות מאוימת אם תשכב לצידה בתנוחה עוברית שברכיה משוכות אל החזה.
תנוחה זו אף תאפשר לך להחדיר אגודל לנרתיק שעה שאתה חודר לפי הטבעת שלה.

אישה אשר הצליחה ללא כאב לקלוט את אצבעו הגדולה של גבר לא תהסס ללכת עד הסוף. אולם היא תחשוש מפני דברים מסוימים.
הניקיון הוא אחת מהדאגות. אין היא רוצה "ללכלך" אותך ובוודאי שאינה משתוקקת לראות את איברך יוצא משם ולכן שים קונדום והשתמש באחד עם חומרי סיכה. על האישה לכרוע על ברכיה עליך ללחוץ עם אברך בעדינות על הפי הטבעת שלה, בקש ממנה להילחץ אליך בעודה מפתלת את ירכיה (כמו בורג) בעוד היא עושה כן, רכן (אל תתקע -) קדימה.
אברך יחדור לתוך פי הטבעת. המתן בסובלנות הנח לה להתרגל, לחש לה מילות עידוד, העבר לה את המסר שאתה ממתין שהיא תעשה את הצעד הבא, בידיך אתה יכול ללטף אותה לענג אותה באזור הנרתיק, בשדיה. כיוון שפי הטבעת מהודק מן הנרתיק, אין גבר צריך לתקוע ולשלוף כדי להגיע לכלל תענוג, הלחיצה כשלעצמה מרגשת די הצורך.
אף הידיעה שאתה שם מהווה אולי את העצום שבגירויים.
בפעמים הראשונות ייתכן ולא תצליח להחדיר לשם את מלוא אברך. ולכן נדרשת סבלנות. תן לה ולך להתרגל לרעיון ובפעם הבאה שתהיה בעכוזה תוכל להתקדם מעט יותר.

אזהרות:

אם את סובלת מטחורים הימנעי ממשגל אנאלי.

החיידקים הקיימים באופן טבעי בפי הטבעת יכולה לגרום דלקות בנרתיק.
הימנעו לחלוטין ממעבר ישיר ורציף מפי הטבעת לנרתיק. כדי לחסוך את הצורך בסיבון וברחצה של הזין רצוי להשתמש בקונדום בחדירה לפי הטבעת ולהוריד אותו בסיום.

משגל אחורי חייב להיות מעודן ורך אחרת יכולים להיגרם נזקים למעיים.

בכל שלב של המשגל אם נגרם כאב ואי נוחות, אם היא מבקשת שתעצור, תעשה זאת בצורה מיידית. רק היא יכולה להרגיש את מה שקורה בגופה.

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס

67 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

בתור חברה אנו תמיד עוברים שינויים תרבותיים, זוהי חלק מהאבולוציה הטבעית שלנו. במקרים רבים הדעות שלנו לגבי נושאים מסוימים משתנים מן הקצה אל הקצה. למשל אחת הדוגמאות הטובות היא היחס…

האם בילוי עם נערות ליווי הפך לקונצנזוס
כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

156 צפיות | 0 תגובות | 13 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

41 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

50 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

45 צפיות | 0 תגובות | 2 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

44 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה