אמונות תפלות

נכתב במדור פינות אישיות

364 צפיות | 0 תגובות

אימא שלי כל פעם נדהמת מחדש כאשר היא נוכחת כי אני מהאלה שלא רק מאמינה באמונות תפלות, אלא גם מתנהגת בהתאם. היא טוענת כי הם לא חינכו אותי ככה. ב"הם" היא מתכוונת להורים כלומר היא ואבא שלי. היא לא מאמינה באף אמונה תפלה אחת ואבא שלי ז"ל אפילו לא ידע כי זה קיים. בעלי לשעבר אומר כי אם לא הייתי קיימת היו צריכים להמציא אותי והבנות שלי צוחקות עלי כל פעם שאני יורקת שלוש פעמים כאשר חתול שחור חוצה את דרכי. או דופקת על עץ כאשר אני מהללת אותן.

אני לא רק יורקת שלוש פעמים, אני גם לא ממשיכה ללכת עד שמישהו אחר יעבור וישבור את הקו או חוזרת על עיקבותי ומנסה דרך אחרת שתמיד מסתברת כארוכה יותר. חתול שחור מביא מזל רע. נוכחתי בזה יום אחד לפני שנים כאשר נסעתי מראש פינה לחצור. בכניסה לחצור חצה חתול שחור את הכביש בריצה ואני עצרתי בצד הדרך, עשיתי סיבוב ונכנסתי בכביש המקביל, לא שמתי לב שנכנסתי באין כניסה עד שהבנתי כי מכונית של משטרת התנועה שנוסעת במקביל אלי מנסה לעצור אותי ולא לעקוף.

עצרתי בצד. שני שוטרים ניגשו אלי ועידכנו כי אני נוסעת באין כניסה. להגנתי טענתי כי אני לא מחצור אלא מצפת ואני מנסה להגיע למתנ"ס של חצור בתפקיד וחתול שחור חצה לי את הכביש שיש בו כניסה. השוטרים היו מספיק אדיבים כדי לא לרשום לי קנס וגם ליוו אותי למתנ"ס ורק ביקשו שלהבא אשים לב. מאז אני יודעת כי חתול שחור מביא מזל רע וה-X שלי טוען כי כל זה היה נמנע אם לא הייתי מאמינה באמונות תפלות.

העוללית שלי טוענת כי חתול שחור מביא לה רק מזל טוב, אבל אני חושבת שזה בגלל שיש בה תכונות של מכשפה שחתולים שחורים מזהים. אני אף פעם לא אמשיך בדרך אם חצה אותה חתול שחור. אני גם לא אעבור מתחת לסולם שנשען באלכסון על קיר. זה מביא מזל רע יותר מחתול שחור. ההוכחה לכך שפעם גרתי בפתח-תקוה ועברתי לתומי מתחת לסולם, כל המזל הרע קרה. בעלי השאיר את האוטו במגרש חניה בתל-אביב, מגרש החניה ננעל עם האוטו בפנים, בעלי חזר הביתה בתחבורה ציבורית ולמחרת ביקש שאסע איתו לאותו מגרש חניה ונוציא משם את האוטו.

לנסוע איתו למגרש החניה לא היה נורא כל-כך, אבל אחר-כך זה היה נורא ואיום. אני הייתי אמורה לנהוג בחיפושית שלי ולנסוע אחריו לפתח-תקוה. איבדתי אותו בתנועה הסואנת של רחוב ז'בוטינסקי ונאלצתי לחפש את הדרך הביתה לבדי ובעצמי. לא רק שאיבדתי אותו בתנועה הסואנת, איבדתי את עצמי בתוך כל הנתיבים. יש שם איזה חמישה או ששה שמובילים לאותו כיוון ואני הייתי בשמאלי ביותר. הנהגים הישראלים חסרי הסבלנות צפרו לי שאעבור לנתיב הימני, אבל לא אפשרו לי לעשות את זה. בסופו של דבר כשאני מקיפה את כל גוש דן הגעתי לפתח-תקוה עם טיפות הדלק האחרונות.

כל זה לא היה קורה אם לא הייתי יום לפני כן עוברת מתחת לסולם נטוי ובעלי לשעבר טוען כי כל זה לא היה קורה אם הייתי יודעת לנהוג ומתמצאת בנתיבים. עובדה שזה קרה.

בחיים אני לא אצא מהבית ב-13 לחודש שחל ביום שישי. זה זמן המכשפות שמחפשות התעללות בבני האדם. אני יודעת שבמיוחד הן מחפשות אותי. כל הדברים הרעים קורים באותו תאריך גורלי כי זה התאריך היחיד שבו המכשפות יוצאות לאור יום. המכונית לא נדלקת (מנסיון) מקומות נסגרים לי בפרצוף, גשם עלול לרדת באוגוסט וחמסין עלול להשתרר בפברואר. באותו יום החלב שאני אביא הביתה מהסופר יתברר כחמוץ והסופר יהיה סגור ואי אפשר יהיה להחליף. אני אמעד על המדרכה ואפול וזו תהיה פדיחה, או שאני אסתבך עם החוק כי אני אעבור ברמזור אדום.

אסור ללכת עם נעל אחת בבית. מישהו ימות. אסור להשאיר את הנעליים הפוכות עם הסוליות כלפי מעלה כי זו התרסה של זילזול כלפי האלוהים שכידוע נמצא בשמיים וכידוע לא מזלזלים באלוהים. אסור ללבוש את החולצה הפוך, הכל יהיה הפוך ומבולגן באותו היום. אם מספרים את שבחו של הילד בפני זרים – להקיש על עץ ולירוק ולהגיד "בלי עין הרע" וכאשר זרים מהללים את יופיו של הילד לא להסכים אלא להגיד כי הוא מכוער, כדי שהמכשפות לא ישמעו ולא יקנאו.

אסור ללבוש תחתונים הפוך, תקבלו מכות. כאשר עוברת מכונית הלוויות לתפוס בכפתור לבן ולהביע משאלה, אפשר להביע משאלה גם כאשר רואים כוכב נופל. אסור לחזור בחזרה הביתה כאשר סוף סוף יצאתם לדרך. מומלץ לשבת לפני היציאה כדי שהכל יסתדר בנחת והדרך תהיה צלחה. יציאה מהבית החוצה תמיד ברגל ימין שיוצאת ראשונה ואם אתם רוצים ברכה והצלחה בעסקים או בראיונות אז פזרו קצת מלח ביציאה לפני הכניסה של הבית. זה עובד. בדוק.

כאשר מגרדת יד שמאל – תשלמו כסף. כאשר מגרדת יד ימין – תקבלו כסף. כאשר מגרדת לי יד שמאל, אני יודעת כי אני לא אעבוד באותו יום ולא צפוי לי שום כסף שאקבל, אז אני יוצאת לעיר ומשלמת הרבה כסף עבור דברים שאני קונה ולא צריכה אותם. לפעמים יש טעויות בקטע הזה של הגירוד ואני כן מקבלת כסף (תמורת עבודה) אבל זה יוצא מן הכלל ואני לא מאמינה בזה.

גרוד באף מודיע כי צפויה מריבה, גרוד בתחת מודיע כי צפויים אורחים מסריחים. כדי לסלק אורחים שנמאסו, צריך לפזר מלח על הריצפה מתחת לכסא שהם יושבים עליו. מנסיון הם מיד קמים והולכים. עוד בענייני מלח, כאשר דבורה מזמזמת מסביב אומרים מלח מים והדבורה עפה לענייניה. אם אתם רוצים לגרש את העין הרעה מהבית, פזרו בערך חצי קילו מלח על הריצפה ותשפכו על זה מים ותשטפו החוצה. העין הרעה נעלמת. בדוק.

לכל מי שרוצה להצליח בעסקים ושלא יחסר לו כסף, אז יש כמה שיטות בטוחות ובדוקות. אחת השיטות היא לענוד את אבן הקריסטל "עין החתול" זו אבן שנראית ממש כמו עין של חתול וכל מי שעונד אותה לא ידע מחסור לעולם. שיטה שניה היא למצוא נשל נחש, להכניס אותו לתוך כיס של חולצה כלשהי ולהוסיף סוכר לכיס ולהחביא את החולצה במקום כלשהו בעסק, לעולם לא תדעו מחסור בכספים.

לי יש נשל נחש בבית עם הסוכר והכל וזה עובד נהדר ואפילו שיצחקו עלי מכאן ועד להודעה חדשה, אני יכולה להעיד כי זה בדוק וזה עובד. עוד שיטה עם נשל הנחש היא לקחת חתיכת נשל נחש להוסיף לו סוכר ולעטוף את כל זה בנייר כסף ולהחביא כמו החולצה במקום כלשהו בעסק או בחדר העבודה בבית, ההצלחה מובטחת. עכביש מבשר דואר (גם שהגיע הזמן לנקות את האבק) חלום על מוות מבשר על חיים ארוכים וחלום על צפרדעים צוללות בים מוכיח כי תתעשרו.

יש לי עוד המון אמונות תפלות כאלה ואחרות ויש לי עוד המון שימושים לשום ושמן זית ומלח וסוכר ונרות ואיך לגרום למשיכה מינית ואיך לקרוא לאהבה עד שתחפץ ואיך להצליח בעסקים מבלי להתאמץ ובכלל ככה אני חיה. חלק מזה פועל וחלק לא ואולי יפעל בעתיד אם אני אאמין חזק, בינתיים ההמלצה שלי היא חיוך ומחשבה חיובית ואמונה כי אתם הכי טובים והכי מוצלחים והכי הכי מכולם בעולם. גם זה עובד.

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

יעוץ בזוגיות?

פינות אישיות

יעוץ בזוגיות?

365 צפיות | 0 תגובות | 7 לייקים

הרבה פעמים אפשר למצוא דמיון בין עבודתי כפסיכולוג לבין מה שבלשים עושים: כשאני מאזין לסיפור, אני גם מקשיב למה שלא נאמר. כשאני משוחח עם "המתלונ/ת", עלי גם לקחת בחשבון כי…

על החושים, האהבה והזוגיות

פינות אישיות

על החושים, האהבה והזוגיות

348 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

הרבה פעמים פונים אלי בשאלה: "אני מרגיש/ה שזהו, די, אין לי יותר אהבה כלפיה/ממנו. הוא/היא בן אדם מצוין, אבל… למה זה "?קורה? האם להיפרד להלן כמה שורות על מרכיב אחד…

ליזיסטרטה

פינות אישיות

ליזיסטרטה

260 צפיות | 0 תגובות | 16 לייקים

אחרי לילה מדהים ביחד וארוך, ארוך מאד אם כי חשת שהשמש הפציע בטרם עת הוא לא מתקשר למחרת וגם לא יום אחרי... ולא שבוע ואת נשארת עם המחשבות ."?והשאלות, שמסתכמות…

הדרך אל האושר

פינות אישיות

הדרך אל האושר

380 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

השבוע החלטתי להביא לכם את ה"דרך אל האושר" כמובן שה"דרך אל האושר רצופה במכשולים "לא קלים .היחסים בין בנים לבנים הם עניין לא פשוט, במיוחד לאלה שעדיין בארון ישנם כמה…

סיפור אישי לקהל הגייז

פינות אישיות

סיפור אישי לקהל הגייז

288 צפיות | 0 תגובות | 10 לייקים

.שבוע טוב לכל הגולשים קודם כל לפני שאני מתחיל קיבלתי ממכם הרבה תגובות על .המדור הנ"ל ואני שמח שזה נגע גם בכם עכשיו בואו נפתח שבוע חדש עם הרבה דברים…

להתאהב ולא להתאכזב

פינות אישיות

להתאהב ולא להתאכזב

254 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

.כיום בכל אהבה יש גם אכזבה ?אבל, האם ניתן להתאהב ולא להתאכזב אולי זה קצת קשה למצוא בן זוג "מושלם" אבל, קל מאוד למצוא אהבה ...ואפילו אכזבה .היום אני אתן…