אוננות לאישה

נכתב במדור מדריכי סקס

54 צפיות | 1 תגובות

לא כל טכניקה תתאים לכל אישה, לכן נסי ובדקי מה מתאים לך ומה לא.
הניסיון כבר יעשה את שלו.

לגלגל:
בטכניקה זו אנו משתמשות באגודל ובאצבע המורה. נמקם את הדגדגן בין האצבעות ונגלגל אותו בעדינות בעזרת האצבעות.
את יכולה להתחיל בגלגול רך ועדין ולהגביר את הקצב לפי הרגשתך.

שפשוף מעגלי:
טכניקה טובה לממהרות. קחי את שתי האצבעות הראשונות מכל יד והניחי אותן על הדגדגן. עכשיו התחילי להניע אותן בתנועה מעגלית מעל הדגדגן.
את יכולה לשנות את המהירות והלחץ לפי הצורך. את יכולה להוסיף חומר סיכה ובכך להגביר את הגירוי וההנאה.

להקיש:
השתמשי ביד אחת כדי למשוך את השפתיים אחורה, כך שהדגדגן יהיה חשוף ואז בעזרת אצבעות ידך השניה החלי להקיש בעדינות על הדגדגן. טכניקה זו בונה בהדרגתיות תחושות שקשה להפסיק.

שילובים:
שילוב של שתי הידיים יכול לחקות מצב של חדירה בצורה מהנה ביותר.
השתמשי ביד אחת כדי לשחק עם הדגדגן בזמן שכמה אצבעות מהיד השניה נכנסות לנרתיק. דרבני את הדגדגן לפי הצורך והגבירי את הרגשות בעזרת האצבעות החודרניות.

טכניקות למים:

יש דרכים רבות לגמור בעזרת מים, בכל הדרכים יש לזכור לא לכוון זרם חזק מידי לכיוון הנרתיק, זרם ישיר יכול לגרום נזק.

מים זורמים:
כל שאת צריכה זה זמן ואמבטיה…
פתחי את זרם המים מהברז ובידקי את הטמפרטורה, בתקווה שהאמבטיה שלך מעוצבת כנדרש תוכלי למקם את עצמך כך שישבנך ישען על דופן האמבט וזרם המים ירד בדיוק על הדגדגן. מומלץ להתחיל עם זרם חלש ועדין ובהדרגה לפי הצורך להגביר את הזרם. זכרי שהאזור רגיש לכן מומלץ מאוד לבדוק את הטמפרטורה לפני הכניסה לתנוחה. את יכולה להיעזר באצבעות כדי לכוון את הזרם היוצא מהברז.

במקלחת:
במידה וראש המקלחת שלך מאפשר לשנות את צורת יציאת המים, מחכה לך חוויה מהנה ביותר. מיצאי את המצב המהנה ביותר, ווסתי את טמפרטורת המים והעוצמה כך שתגיע לסיפוק מושלם. נסי לבדוק זרמים שונים וטמפרטורות שונות של המים. את תגלי שאפשר להגיע לתחושות שונות משילובים שונים.

ג'קוזי:
אם את ברת מזל יש לך גישה לג'קוזי, ותוכלי ליהנות מזרמי המים שהוא מייצר.
יש רק צורך להיזהר כי הזרם של הג'קוזי חזק בהרבה מהזרם של המקלחת או של הברז באמבטיה. לכן מומלץ להתחיל רחוק ממקור הזרם ולהתקרב לפי הצורך.
ברגע שתמצאי את הנקודה הנכונה בה הזרם מכוון ישר לדגדגן בלחץ הנכון, תוכלי להשתחרר ולהתחיל ליהנות.

טכניקות רוטטות:
"כל אישה צריכה שיהיה לה מכשיר רטט לשעות הצורך" משפט זה שמענו מאישה שנותנת עצות ברשת.
ויברטור יכול לשמש כמכשיר לגירוי הדגדגן אבל הוא גם יכול לשמש לגירוי וגינלי (חדירה לנרתיק) או אנאלי. יש סוגים שונים של ויברטורים וכל אישה יכולה למצוא את הויברטור המתאים לה.

חיכוך הדגדגן:
הויברטור מתמחה בגירוי הדגדגן, בזכות קלות השליטה במהירות ניתן להגיע לשליטה מלאה בגירוי ובהנאה. הלחץ הוא גורם משפיע נוסף וגם הוא בשליטתך המלאה. את גם יכולה לחכך את הויברטור על החלק הפנימי של הירך ועל שפתי הנרתיק או על הפטמות. גירוי לאוננות לא חייב להיות רק באזור הדגדגן.

שילובים:
בשילוב זה נעזר באצבע כדי לגרות את הדגדגן ואת הויברטור נכניס לנרתיק ונקבע את המהירות שלו בקצב הנכון. במידת הצורך ניתן להוציא ולהכניס את הויברטור ובכך להגביר את האורגזמה.

המשך בקרוב…

1 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

ardahan escort 04/06/2022 בשעה 05:46

מדריכים, המלצות וסיפורי סקס נוספים שאולי יעניינו אותך

איך לבחור קוק רינג

מדריכי סקס

איך לבחור קוק רינג

10 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

קוקרינג יכול להיות תוסף מעולה לחיי המין שלכם. הם יכולים לשפר את ההנאה וגם לסייע לכם לשמור על זקפה חזקה לאורך זמן. זהו בהחלט צעצוע שתרצו לקחת אתכם לבילוי בדירות…

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

מדריכי סקס

יחסי מין ושימוש ב“חומרים“

20 צפיות | 0 תגובות | 9 לייקים

לפני שנתחיל לדבר על הנושא חשוב להדגיש כי לא באנו לעודד אף אחד להשתמש בחומרים לא חוקיים. אנו מדברים על מחקרים שנערכו בחו“ל והמסקנות אליהן הגיעו החוקרים. המחקרים לא בדקו…

פרודיות הפורנו

מדריכי סקס

פרודיות הפורנו

18 צפיות | 0 תגובות | 0 לייקים

גברים רבים, לעתים יחדיו עם הנשים אוהבים לצפות בפורנו. לא רק בגלל הגירוי, אלא על מנת לקבל רעיונות לתנוחות חדשות. זה לא מפתיע שגבר אשר עומד לבלות הלילה עם נערות…

לצאת מחדר המיטות

מדריכי סקס

לצאת מחדר המיטות

67 צפיות | 0 תגובות | 32 לייקים

סקס תמיד מתקשר אצלנו לחדר המיטות, זוהי ברירת המחדל. אך אם אתם לא רוצים שיחסי המין שלכם יהפכו למחדל, כדאי לכם גם לבחון אופציות אחרות ולא להגביל את עצמכם לחדר…

על סקס ומזרנים

מדריכי סקס

על סקס ומזרנים

53 צפיות | 0 תגובות | 31 לייקים

לא באנו לדבר עוד פעם על תנוחות, אתם הרי כבר מכירים את כל התנוחות. הפעם באנו לדבר אתכם על מזרנים. זוכרים את הפעם ההיא שביליתם בדירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז,…

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

מדריכי סקס

האם הטכנולוגיה תשתלט על שוק הליווי

30 צפיות | 0 תגובות | 6 לייקים

נכון להיום, למרות שישנם צעצועי מין נהדרים וכמובן גם בובות מין, עדיין אין תחליף לבילוי עם נערות ליווי בתל אביב. אך רבים אומרים שתוך 25 שנה רובוטי מין עשויים לבטל…