אוננות לאישה

נכתב במדור מדריכי סקס

8 צפיות | 0 תגובות

לא כל טכניקה תתאים לכל אישה, לכן נסי ובדקי מה מתאים לך ומה לא.
הניסיון כבר יעשה את שלו.

לגלגל:
בטכניקה זו אנו משתמשות באגודל ובאצבע המורה. נמקם את הדגדגן בין האצבעות ונגלגל אותו בעדינות בעזרת האצבעות.
את יכולה להתחיל בגלגול רך ועדין ולהגביר את הקצב לפי הרגשתך.

שפשוף מעגלי:
טכניקה טובה לממהרות. קחי את שתי האצבעות הראשונות מכל יד והניחי אותן על הדגדגן. עכשיו התחילי להניע אותן בתנועה מעגלית מעל הדגדגן.
את יכולה לשנות את המהירות והלחץ לפי הצורך. את יכולה להוסיף חומר סיכה ובכך להגביר את הגירוי וההנאה.

להקיש:
השתמשי ביד אחת כדי למשוך את השפתיים אחורה, כך שהדגדגן יהיה חשוף ואז בעזרת אצבעות ידך השניה החלי להקיש בעדינות על הדגדגן. טכניקה זו בונה בהדרגתיות תחושות שקשה להפסיק.

שילובים:
שילוב של שתי הידיים יכול לחקות מצב של חדירה בצורה מהנה ביותר.
השתמשי ביד אחת כדי לשחק עם הדגדגן בזמן שכמה אצבעות מהיד השניה נכנסות לנרתיק. דרבני את הדגדגן לפי הצורך והגבירי את הרגשות בעזרת האצבעות החודרניות.

טכניקות למים:

יש דרכים רבות לגמור בעזרת מים, בכל הדרכים יש לזכור לא לכוון זרם חזק מידי לכיוון הנרתיק, זרם ישיר יכול לגרום נזק.

מים זורמים:
כל שאת צריכה זה זמן ואמבטיה…
פתחי את זרם המים מהברז ובידקי את הטמפרטורה, בתקווה שהאמבטיה שלך מעוצבת כנדרש תוכלי למקם את עצמך כך שישבנך ישען על דופן האמבט וזרם המים ירד בדיוק על הדגדגן. מומלץ להתחיל עם זרם חלש ועדין ובהדרגה לפי הצורך להגביר את הזרם. זכרי שהאזור רגיש לכן מומלץ מאוד לבדוק את הטמפרטורה לפני הכניסה לתנוחה. את יכולה להיעזר באצבעות כדי לכוון את הזרם היוצא מהברז.

במקלחת:
במידה וראש המקלחת שלך מאפשר לשנות את צורת יציאת המים, מחכה לך חוויה מהנה ביותר. מיצאי את המצב המהנה ביותר, ווסתי את טמפרטורת המים והעוצמה כך שתגיע לסיפוק מושלם. נסי לבדוק זרמים שונים וטמפרטורות שונות של המים. את תגלי שאפשר להגיע לתחושות שונות משילובים שונים.

ג'קוזי:
אם את ברת מזל יש לך גישה לג'קוזי, ותוכלי ליהנות מזרמי המים שהוא מייצר.
יש רק צורך להיזהר כי הזרם של הג'קוזי חזק בהרבה מהזרם של המקלחת או של הברז באמבטיה. לכן מומלץ להתחיל רחוק ממקור הזרם ולהתקרב לפי הצורך.
ברגע שתמצאי את הנקודה הנכונה בה הזרם מכוון ישר לדגדגן בלחץ הנכון, תוכלי להשתחרר ולהתחיל ליהנות.

טכניקות רוטטות:
"כל אישה צריכה שיהיה לה מכשיר רטט לשעות הצורך" משפט זה שמענו מאישה שנותנת עצות ברשת.
ויברטור יכול לשמש כמכשיר לגירוי הדגדגן אבל הוא גם יכול לשמש לגירוי וגינלי (חדירה לנרתיק) או אנאלי. יש סוגים שונים של ויברטורים וכל אישה יכולה למצוא את הויברטור המתאים לה.

חיכוך הדגדגן:
הויברטור מתמחה בגירוי הדגדגן, בזכות קלות השליטה במהירות ניתן להגיע לשליטה מלאה בגירוי ובהנאה. הלחץ הוא גורם משפיע נוסף וגם הוא בשליטתך המלאה. את גם יכולה לחכך את הויברטור על החלק הפנימי של הירך ועל שפתי הנרתיק או על הפטמות. גירוי לאוננות לא חייב להיות רק באזור הדגדגן.

שילובים:
בשילוב זה נעזר באצבע כדי לגרות את הדגדגן ואת הויברטור נכניס לנרתיק ונקבע את המהירות שלו בקצב הנכון. במידת הצורך ניתן להוציא ולהכניס את הויברטור ובכך להגביר את האורגזמה.

המשך בקרוב…

0 תגובות

לתשומת ליבכם: כל תגובה צריכה לעבור אישור של מנהל אתר "יחסים". תגובות הכוללות לינקים לאתרים שונים או מספרי טלפון לא יתפרסמו באתר..

הוספת תגובה למאמר

האימייל לא יוצג באתר.

סיפורים ומדריכים שאולי יעניינו אותך

כיצד לפנק גבר

כיצד לפנק גבר

91 צפיות | 0 תגובות | 4 לייקים

אם בא לך לפנק את בעלך כמו שהוא אוהב למה שלא תארגני לו בילוי עם נערות ליווי? אל תפסלי את זה ואל תגידי מה פתאום. קחי רגע לחשוב על זה,…

כיצד לפנק גבר
המדריך לשימוש בויברטור

המדריך לשימוש בויברטור

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

הויברטור לא מגיע עם חוברת הוראות איך ליהנות איתו (במקרה הטוב רק חוברת תחזוקה וניקיון למכשיר), ולכן ניתן כאן הסבר קצר מה אפשר לעשות עם המכשיר הנפלא שנמצא ברשותך, אך…

המדריך לשימוש בויברטור
עושים חיים # 3

עושים חיים # 3

30 צפיות | 0 תגובות | 3 לייקים

בערב לאחר ארוחת ערב משביעה הסתובבתי לי בכפר מחפש מקום שקט וכיפי לשבת בו. לפתע מתוך חשכת הבאר שעל פניו עברתי שמעתי קול קורא בשמי. עצרתי מאמץ את עיניי לחדור…

עושים חיים # 3
חשיפה פשוטה

חשיפה פשוטה

24 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: קרן הסיפור שלי התחיל בחוויה מדליקה שהיתה לי, הייתי נערה צעירה קצינת חי"ר ושירתתי בסדיר, באותו יום יצאתי לביתי, והנה אחד מפקודיי צעיר ממני בשנה מציע לי לבא עמו…

חשיפה פשוטה
ליאת עשתה הגדלת חזה

ליאת עשתה הגדלת חזה

25 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

מאת: אבא קריר מהרגע הראשון שראיתי את ליאת ידעתי שהיא עשתה ניתוח בשדיים. הם היו יפהפיים אבל 100% לא טבעיים. זה לא הפריע לי. אני טיפוס של תחת בכלל. היה לה…

ליאת עשתה הגדלת חזה
שליטה נשית

שליטה נשית

20 צפיות | 0 תגובות | 1 לייקים

השליטה הנשית (Femdom) בעולם ה-BDSM מתבטאת בשליטה של נשים על גברים באמצעות השפלות מילוליות והשפלות פיזיות. בפורומים באינטרנט, השליטה הנשית מתבטאת בזה שהן קוראות לעבדים "כלבלבים" ואוסרות עליהם להעביר הודעות…

שליטה נשית